Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się nad tym, ale wydaje mi się, że to nie jest dobry pomysł. Taka informacja może być wykorzystywana choćby żeby podpuszczać tych, którzy już zebrali jakieś ostrzeżenia albo też aby stygmatyzować. To są raczej sprawy między konkretnymi użytkownikami, a ekipą zielono-czerwoną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie ustawić niektóre wątki, które mają po kilkadziesiąt lub kilkaset stron w ten sposób, aby aktualne informacje znajdowały się w pierwszym poście danego wątku na forum? 

Moderator mógłby dodawać aktualizację do pierwszego postu po informacji od forumowiczów najbardziej zorientowanych w danym temacie. Ewentualnie można by wyznaczyć bezpośrednio jednego forumowicza do aktualizacji ofert w danym temacie.

Chodzi mi m.in. o wątki, z których sam dowiaduje się o aktualnych ofertach CP, czyli:

Zmiany w ofercie (kanałach CP) - czy można wypowiedzieć umowę?  

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP  

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP  

Multiroom Cyfrowego Polsatu  

 

Wielokrotnie forumowicze zadają te same pytania w tych wątkach, ponieważ informacje o aktualnej ofercie są zawarte na kilkudziesięciu ostatnich stronach wątku co powoduje problem w odnalezieniu interesujących dla danej osoby informacji.

Aktualizacja oferty w 1 poście uporządkowałoby dany wątek i może skończyłoby się zadawanie wielokrotnie tych samych pytań przez niezorientowanych w ofercie forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że ilość stron np. w przypadku "PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP" biorą się stąd, że 2-3 użytkowników napisze co i jak można, potem przychodzi 50 nowych użytkowników z założeniem, że "ja napiszę co mam i co chcę, a ludzie mi wyłożą wszystko na tacy" była akcja z wypowiadaniem kanału fightclub,przez 15 stron się ciągnęło, potem wymiana dekodera głównego kolejne 20 stron, są również przypadki nie omawiane wcześniej, ale większość to po prostu spam i prędzej bym się kierował w kierunku usuwaniu postów, ostrzeżeń dla użytkowników jeśli 2 czy 3 strony wcześniej jego problem jest rozłożony na czynniki pierwsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty dla nowych abonentów ogarnia @swojadroga - co jakiś czas coś wstawia, link do aktualnej wersji ma w podpisie, teraz link to: https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/?p=1208814

 

Co do reszty, to ja bym się nawet kierował, tylko po prostu nie ma kto tego robić ;) Trzeba siedzieć na bieżąco w ofertach i być naprawdę dobrym w te klocki. Realnie to by musiał być po prostu ktoś incognito z zaprzyjaźnionego APS-u, bo tak to zwykli userzy jednak przeważnie siedzą w tym, co sami mają i nic ponad to, a nawet gdyby ktoś chciał poświęcać czas, to bez kontaktów nie o wszystkim będzie wiedział. Aktualnie nie ma nikogo pasującego na horyzoncie z wystarczającymi zasobami czasowymi, ale będziemy się rozglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy byłaby możliwość wprowadzenia opcji zaznaczenia w jakiś sposób (jakiś znaczek, symbol, kolorowe podkreślenie) wybranych wątków na forum, tak aby mogło to umożliwić sprawniejsze i szybsze znalezienie swoich np. ulubionych wątków? Przykładowo w dziale o Polskich kanałach czy przy poszczególnych dla platform byłoby to bardzo pomocne. Tematów jest sporo, a niektórych mogą interesować jedynie wybrane. Łatwiej byłoby wtedy znaleźć takie, które są zakopane gdzieś na znacznie dalszych stronach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

Mam pytanie:
Czemu Shoutbox nie działa w wersji mobilnej, tylko w normalnej?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Homer Simpson - słabo działa w przeglądarkach mobilnych i jest ciężki, na razie zostanie tylko w wersji pełnej

Wersja pełna nie jest przystosowana do ekranów mobile, kiepsko się z niej korzysta (małe literki itp.), dla smartfonów zalecane jest korzystanie z lekkiej skórki mobilnej.

 

Jakby co informacyjnie daję znać, że na próbę mamy nowy dział Transmisje sportowe w TV, gdzie wykazy będzie wrzucał @bart18, pomysł urodził się po dyskusji z @mad85, zobaczymy jak to się sprawdzi. Wrzuciłem tam też wątki transmisji zagranicznych oraz dyskusję ogólną o prawach i komentatorach w polskich kanałach sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...