Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mamy wyboru :/ Przesiadka jest konieczna i w sumie to powinna być w kwietniu. I to 2017 roku :P

Albo wyjdzie coś podobnego do tego: https://invisioncommunity.com/forums

Albo coś podobnego do tego: https://community.woltlab.com

(ew. pozmienia się trochę kolorki i fajrant :-8 )

Dla jasności - licencje na wszystko mam kupione. Za swoją prywatną kasę. A do WBB mam kompletne spolszczenie wykonane samodzielnie.

 

Zależy od stosunku plusów i minusów (nie tylko użytkowych, ale także związanych z samym przejściem) oraz ewentualnie czy jeśli wejdziemy w opcję 1, to nie zamknie ona furtki do opcji 2, gdyby wersja 1 okazała się Wam bardzo nie spodobać lub wygeneruje jakieś nieprzewidywalne trudności zaraz po wdrożeniu (głównie związane z przebudową zawartości postów, która przy naszej wielkości forum może robić się i nawet z tydzień).

 

Gdy będę coś robił - pojawi się zapowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również "rękami i nogami" i też całym moim sercem jestem za opcją nr 1, czyli nową wersją forum typu IPB. :D:mrgreen: I daj Boże, żeby właśnie tę wersję udało się wdrożyć!

Ta druga opcja, forum WBB, jakoś nie za bardzo mi "podchodzi". Wiem, że można tam zmienić kolorki (ten domyślny, pomarańczowy, jest ohydny!), ale mimo wszystko to forum jest takie jakieś za bardzo pstrokate. :/:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już gdzieś pisałem - normalnie powinniśmy iść w 1 i nie powinno być nawet żadnych specjalnych wątpliwości w tym temacie (bo to naturalna kontynuacja tego co mamy teraz), ale niestety IPB zawaliło pewne sprawy i stąd decyzja jest otwarta. Nie zawsze "ładność" jest najważniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobą, która przyzwyczaja się do tego co ma obecnie i szczerze, zawartość czy też forma obecnego forum mnie całkowicie wystarcza i zadawala, ale skoro przejście na inny format forum jest konieczne, pozostanie Nam dostosowywać się pod coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...