Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O swoich dalszych problemach z nowym skryptem teraz tutaj ;)

 

@SatExpert - jeśli jesteś na mobilnej, to musisz być zalogowany (ale też coś dziwnego, bo gdy się nie jest zalogowanym to powinno jak pamiętam przenosić na sam koniec, nie początek).

Nie, te problemy mam w wersji desktopowej - z mobilnej wogóle nie korzystam :) po kliknięciu w gwiazdkę lub kropkę przenosi mnie z reguły na na samą górę, a nie w konkretny post :/

ale walić to, wystarczy że zrobisz tak że nieprzeczytane posty będą jakoś oznakowane, a ja sam sobie przewinę stronę tam gdzie trzeba ;)

 

Aha i jeszcze pytanko: jak w edytorze zmienić wygląd na klasyczny z widokiem znaczników BBCode zamiast tego z sformatowanym tekstem? Bo ten obecny sprawia mi same problemy :/

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz w profilu włączone powiadomienia na email wszystkie te co cię interesują?

Masz zakładkę i oznacz fajką 

Tematy i posty

 Obserwuj każdy temat z moimi odpowiedziami  Natychmiastowo

Teraz coś takiego pozmienialem w PROFILU :crazy:

Tylko w jakim celu jest w takim razie "dymek" w dziale w prawym,górnym rogu:"Obserwuj to forum"??? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :(

 

EDIT: http://prntscr.com/8h3nvh

 

Po kolei wchodziłem we wszystkie tematy za pomocą tej gwiazdki/kółeczka, a po ich przejrzeniu niektóre z nich i tak są oznaczone jako nieprzeczytane i ponownie odsyła mnie do tych samych postów

 

@ Mr. Orbita już to zrobiłem i nadal nic. Edytowałem post wyżej i dokładniej opisałem problem razem ze screenem.

 

Co dziwne nikt poza mną raczej tego nie zgłaszał...

Ja też zauważyłem ten problem. Szczególnie w wersji mobilnej. Co 1h klikam we wszystkie nieprzeczytane wątki i wielokrotnie przenosi do postów które już czytałem, trzeba przewinąć z pół strony żeby dojść do pierwszego (tak naprawdę) nie przeczytanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko w jakim celu jest w takim razie "dymek" w dziale w prawym,górnym rogu:"Obserwuj to forum"??? :/

"Obserwuj to forum,,  to jest dział cały https://forum.satkurier.pl/forum/3-forum-sat-kurier/i ja każdy dział obserwuję.

 

Natomiast wątki to teraz są  jako Temat 

Edytowane przez Dariusz1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ustawiłem do obserwowania tylko dział "CP" i przeglądajac tematy-mam info ,że są obserwowane(TYLKO z tego działu) i żadne mejle o nowych postach nie dochodzą...

Szlag mnie z tą "pseudo" nowa odsłoną trafia :evil:

A to nie jest dział:

https://forum.satkurier.pl/forum/9-cyfrowy-polsat/??? :crazy:

Edytowane przez Ceberebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem podobnie :mrgreen:  - pomijając "status"-nie mam pojecia o co kaman???

Przydał by się "Malanowski i partnerzy",żeby odnaleźć te opcje...

We wcześniejszej wersji forum było to zdecydowanie prostsze i przyjaźniejsze dla użytkownika


W zmianie profilu też jakiś chyba babol jest:

 

"Podanie daty urodzin nie jest obowiązkowe"

 

 
Ups! Coś poszło nie tak!

[#10215]

Musisz wpisać przynajmniej dzień i miesiąc swoich urodzin.

 

Edytowane przez Ceberebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem z wyszukiwarki :wink:

Miałem "subskrybowany" dział CP i wszystkie informacje o nowych postach z tego działu do mnie docierały :D

 

1.Przeszukując "swoje" posty w profilu dlaczego tylko 5 postów pokazuje? A gdzie wszystkie pozostałe???

2.Przy "repuchach" było by dobrze dać możliwość wpisania komentarza za co osobnik dostał (+) lub (-)

 

A mejle o nowych postach pomimo,że pojawiły sie w tematach w dziale CP jak nie dochodziły tak nie dochodzą....

Dochodzą "wybiórczo" - ale w jaki sposób stronka to sobie wybiera...to chyba nawet administracja nie ma pojęcia...


A jest jeszcze wogóle szansa przeglądania "starego" forum?

Edytowane przez Ceberebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... :mrgreen:

Tak jak napisałem:

Po to jest CHYBA ta opcja,żeby z niej korzystać ;)

Na innych forach jakoś nie ma problemu :D

Zaznaczam dział,wątek,temat z natychmiastowym powiadomieniem na email... i po powrocie z robótki przeglądam KONKRETNE interesujące mnie wpisy,które sie pojawiły od ostatniej mojej wizyty. I to wszystko :D Po prostu wygoda dla mnie i oszczędzanie czasu :popcorn:


No cóż... :mrgreen:

Tak jak napisałem:

Po to jest CHYBA ta opcja,żeby z niej korzystać ;)

Na innych forach jakoś nie ma problemu :D

Zaznaczam dział,wątek,temat z natychmiastowym powiadomieniem na email... i po powrocie z robótki przeglądam KONKRETNE interesujące mnie wpisy,które sie pojawiły od ostatniej mojej wizyty. I to wszystko :D Po prostu wygoda dla mnie i oszczędzanie czasu :popcorn:

1.Przeszukując "swoje" posty w profilu dlaczego tylko 5 postów pokazuje? A gdzie wszystkie pozostałe???

2.Przy "repuchach" było by dobrze dać możliwość wpisania komentarza za co osobnik dostał (+) lub (-)

 

??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeglądarce EDGE zauważyłem, że po napisaniu postu (po wciśnięciu "Napisz") i ponownym załadowaniu się strony, aby móc czytać kolejne strony forum muszę odświeżyć stronę. W przeciwnym wypadku nie działa przewijanie strony rolką myszki, nie ma reakcji na żadne kliknięcie w przyciski nawigacyjne.

 

Edycja: Ten wpis dokonałem w Chromku i problem nie występuje.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...