Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Ja do celów naszego forum korzystam z serwisu https://postimage.io/ . Za jego pomocą mam zamieszczoną sygnaturkę i awatara.

Póki co, wszystko działa znakomicie. :)

Tak samo jest u mnie. :D

Najlepszy serwis moim skromnym zdaniem. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdy wchodzę na "wyświetl nową zawartość" i chce włączyć w jakimś temacie, ostatnie nieprzeczytane posty, kieruje mnie na ostatni post, ostatniej strony, pomimo, że nieprzeczytanych postów jest więcej. Podobnie jest, gdy wchodzę na ostatnią stronę dowolnego tematu, też idzie na sam dół (do ostatniego postu). Czy tylko ja mam taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak piszę nowego posta, albo odpowiadam, to edytor nie zawija mi wierszy na końcu okna do nowej linii, tylko mi przewija dalej za okno. Czy tylko ja tak mam, czy to jakiś ogólny problem? O ile pamiętam, to tak jest od aktualizacji forum i utrudnia edycję (ot, choćby sprawdzenie literówek).

Wszystko powyżej to jedna linia. Źle się to edytuje, a ma być jednym akapitem, a nie porozstrzelane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz z ciekawości u siebie i u mnie jest dokładnie tak, jak opisał wyżej @Mr. Orbita. W trybie WYSIWYG tekst zawija się do następnej linii.

Ja również korzystam z przeglądarki Firefox, tyle że w najnowszej obecnie wersji, 54.0.1.

System operacyjny u mnie to Windows XP SP3 na komputerze stacjonarnym oraz Windows 7 SP1 na laptopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@aboutreka - Masz zawirusowaną przeglądarkę - zapewne jakiś dodatek. Wyczyściłem Twoje posty z dziś z tych śmieci. Sprawdzaj na kompie u siebie, bo to może mieć o wiele poważniejsze następstwa niż tylko dodawanie czegoś do pól tekstowych, nie loguj się na bank. To musi być jakaś świeża sprawa, bo w Google widzę, że ten ciąg pojawia się raptem od 11 godzin w różnych miejscach w sieci - dużo polskich.

 

@xut2zs - nie wiem o co chodzi z tymi kwadratami, jakiś zrzut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, szukaj wirusa u siebie i to sprawnie - zacznij od sprawdzenia przeglądarki i dodatków do niej, a jeśli piszesz z telefonu - czy nie instalowałeś ostatnio czegoś ze zbyt dużymi uprawnieniami. Bo naprawdę możesz narobić sobie kłopotów. Może jeśli to masowa sprawa, a na to wygląda, bo nie tylko Ty w sieci takie ciągi zostawiasz - to może pojawi się informacja co to za szkodnik i jak się go pozbyć. Ale nie czekałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Te zielone to nie jest żadne powiadomienie - to jest wskaźnik, że jesteś dłużej nieaktywny (i pochodzi z SB). To, że akurat przyszło powiadomienie z wątkuto czysty przypadek. Powiadomień o PW i o obserwowanych w formie wyskakujących okienek tu nie ma - jest liczba na ikonie po prawej, która sugeruje, że coś masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale mam opcję natychmiastowych powiadomień i choć bym zostawił otwartą na cały dzień stronę to dopiero po odświeżeniu wiem czy jest coś nowego, a powinno się chyba jakieś powiadomienie pojawić jeśli mam otwartych kilka kart w tym tą z forum ale przeglądam aktualnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok


A czemu czasami mam powiadomienia z np. 5 tematów ale gdy wejdę w zakładkę moja zawartość to pojawiają się podświetlone na niebiesko tematy które też śledzę ale ich nie mam w powiadomieniach a ustawienia dla wszystkich tych stron mam takie same i włączone śledzenia tematów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...