Skocz do zawartości

Ligue 1 Uber Eats


Umkwatata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno są słuchy że pozyskali tą ligę bo eleven nie chciał ale ile w tym prawdy to nikt nie wie trzeba czekać na oficjalne info a liga tuż tuż już 

liga francuska to juz jutro startuje,i nadal cicho,ja jak podpisywalem nowa umowe z nc+ to mi mowił koleś ze jest cos na rzeczy,ale jeszcze nie wiedzial czy beda mieli cala dla siebie czy na pol z eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, słuchajcie. Takie ligi jak:

 

- Francuska

- Portugalska

- Belgijska

- Brazylijska

- Rosyjska

- Ukraińska

 

A nawet, te cuda z Chin, Japonii, Australii, czy Argentyny, nie mają żadnych szans w Polsce, gdyż mają tak słabą oglądalność, że więcej w prawa się inwestuje niż na reklamach się zwraca podczas oglądania meczu.

 

W Polsce to nawet La Liga Santander ma problemy z oglądalnością, bo Janusze wybierają tylko te lepsze mecze typu : Barca - Real czy Real - Atletico.

 

Przypominam, że nawet Eurosport pozbył się praw do PNA czy Azjatyckiej LM, bo nikt tego nie oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuska będzie w Polsce na pewno tak jak to było miejsce z LaLiga 3 lata temu że pierwsze kolejki nie były w Tv tak i teraz z Francuską bedzie ale kto ją kupi to jest pytanie a co do innych lig to nie ma szans nawet chyba ze Polsat połasi się znów na ukrainskie chinskie i inne tego typu ligi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nc+ czy polsat z elevenem patrzą bardziej na opłacalność danej ligi niż na to by ją pokazać za wszelką cenę .Priorytet obecnie dla nich to nowe rozdanie Ekstraklasy i Premier league

Ja tam jestem zdania, że od kiedy Polsat przejął Eleven to więcej będą tracić, jak zyskiwać (bo jak to Polsat, skąpość na 1. miejscu), ale to już moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja cały czas mam nadzieje ze NC+ kupi prawa do ligi francuskiej,ale by mogli napisac zesie nie staraja,albo staraja,a nie nabrali wody w usta i nic nikt nie mówi. Wiadomo Ze na bank nie kupi praw Eleven z Polsatem( polsat wydałza dużo kasy na LM i LE) tylko zostaje NC+ plus moze TVP. Kurła ile to mozna czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja cały czas mam nadzieje ze NC+ kupi prawa do ligi francuskiej,ale by mogli napisac zesie nie staraja,albo staraja,a nie nabrali wody w usta i nic nikt nie mówi. Wiadomo Ze na bank nie kupi praw Eleven z Polsatem( polsat wydałza dużo kasy na LM i LE) tylko zostaje NC+ plus moze TVP. Kurła ile to mozna czekać

 

TVP pozbyło się Pucharu Francji bo nikt tego badziewia nie oglądał, a kupi ligę francuską? Zapomnij.

 

A co do nc+ już kilkukrotnie tych praw się pozbywało. Za pierwszym razem niezupełnie, bo na pół z nieistniejącym już również francuskim kanałem Orange Sport, a za drugim razem przegrało z Eleven, gdzie nie oficjalnie mówiono, że nie inwestowała dużych pieniędzy w te prawa.

 

Prawda jest taka, że nawet Neymarek Jr. z PSG, ani Kamil Glik z AS Monaco nie pomoże, bo oglądalność tej ligi jest fatalna, a razem z nią trzeba zapłacić również za pakiet Ligue 2 (którego w ogóle nikt nie pokazuje, choć zawsze każdy miał go w ofercie praw do transmisji) oraz Puchar Ligi Francuskiej (oglądalność znikoma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność PSG jest na podobnym poziomie co oglądalność Interu. Masz 10 meczy live z Hiszpanii, 5-6 z nich ma jeszcze niższą oglądalność.

 

W przypadku tej ligi gdzieś została zaburzona kwestia cena - zainteresowanie - oglądalność. Liga będzie transmitowana od następnej kolejki na 100%.

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność PSG jest na podobnym poziomie co oglądalność Interu. Masz 10 meczy live z Hiszpanii, 5-6 z nich ma jeszcze niższą oglądalność.

 

W przypadku tej ligi gdzieś została zaburzona kwestia cena - zainteresowanie - oglądalność. Liga będzie transmitowana od następnej kolejki na 100%.

 Jak będzie to tylko w CANAL+. Od kiedy Polsat przejął Eleven, wymienił cały zarząd, a prezesem spółki został niejaki Maciej Stec [min. Dyrektor Telewizji Polsat ds.zakupów zagranicznych], to w ESN skończyło się ładowanie pieniędzy w prawa, których nikt nie ogląda, ani nie ma dla nich miejsca w ramówce.

 

Plan Polsatu w sprawie praw do transmisji jest prosty: Eleven musi wygrać tegoroczny przetarg na Premier League, a Polsat musi wygrać na Ekstraklasę 9także w tym roku). Wtedy można się domyślić, że Ekstraklasa będzie na Polsat Sport Premium , a Cyfrowy Polsat będzie znowu puszczał reklamy na kanałach mających reklamy z Polsat Media, które informują o tym, że w Cyfrowym Polsacie będzie wszystko " W cenie abonamentu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tej ligi gdzieś została zaburzona kwestia cena - zainteresowanie - oglądalność. Liga będzie transmitowana od następnej kolejki na 100%.

Wywróżyłeś to ze szklanej kuli? Czy masz jakieś nieznane w sieci informacje? :)

 

Odnośnie Eleven, to taki Patryk Mirosławski nawet nie raczy odpowiedzieć widzom na twitterze co z francuską. Kompletnie olewa pytania, wzór zachowania w social mediach. ;D

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze strzel w jakiej TV :wink:

 

 

Nie wiem. 

 

Ale uważam, że jeśli nc+ to mecze będą na nSport+, inna opcja to Eurosport. Gdyby ta liga miała być na Eleven to przedłużyliby bez zbędnego zamieszania, tylko że oni woleli transmitować 2 ligę angielską/ niemiecką od 1 francuskiej, wielokrotnie nie transmitowali Monaco, zdarzały się kolejki bez PSG. Eleven to będzie zła opcja dla kibiców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu prawa do pokazywania sportu, szczególnie piłki nożnej wzrosły do takiego poziomu, że stacje tv też zaczynają mówić dość. Abonenci nie chcą płacić więcej, a w sumie i tak mają to co ich najbardziej interesuje. Eleven nie przedłużył praw do francuskiej czy belgijskiej, bo się to po prostu nie opłacało. Wyniki oglądalności mówiły same za siebie. Podobnie jak Polsat nie ma już rosyjskiej i ukraińskiej. Nie ogląda się to się nie przedłuża. Już nie liczy się tylko ilość. I to widać też na innych rynkach, chociażby w Wielkiej Brytanii. Stąd też wcale się nie zdziwie jeśli ligi francuskiej nigdzie nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...