Skocz do zawartości

Ligue 1 Uber Eats


Umkwatata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liga francuska w polsce dostępna na STS TV :D a tak śmiechem żartem jak eleven nie kupiło tego a nawet eurosport podobno tego nie chciał to małe szanse są że to pojawi się gdzieś no chyba że po 3 4 może 5 kolejce spadną ceny za prawa i ktoś kupi i będzie puszczać mecze PSG Monaco Loyn i OL czyli 2 mecze maks 3 na kolejkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK przyznaję, że się pomyliłem. Po prostu moja wyobraźnia nie sięga tak daleko, żeby uznać że obecność PSG w polskiej tv jest tak małowartościowa, żeby wszystkie kanały zrezygnowały z ligi. 

 

Niemniej dalej utrzymuje, że transmisje się pojawią, wystarczy spektakularny transfer, albo bardzo dobra gra w fazie grupowej LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej dalej utrzymuje, że transmisje się pojawią, wystarczy spektakularny transfer, albo bardzo dobra gra w fazie grupowej LM.

 

PSG nie zrobi żadnego "spektakularnego" transferu. gdyż grozi im złamanie przepisów FPP, po transferach Neymara i Mbappe, za łączną sumę 402 mln euro. Złamanie przepisów Financial Fair Play grozi wykluczeniem z rozgrywek UEFA Champions League oraz karą finansową. 

 

Widać, to nawet po transferach PSG w tym sezonie, bo praktycznie ich nie ma.

 

A, wpisem o bardzo dobrej grze klubów francuskich w LM rozbawiłeś mnie do łez  :lol2:  :lol2:  :lol2: . Przewiduję, że Lyon i Monaco skończą na fazie grupowej, a PSG dojdzie max do 1/8.

Edytowane przez domban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balotelli zostaje w Nicei. Chciał wrócić do Włoch, bardzo chciała go Marsylia, mówiło się o Dortmundzie, miał rzekomo też oferty z Turcji i Chin, ale w ostateczności zostaje we Francji. 

 

Ciekawe co na to jego były kolega z drużyny i jego obecny trener, Patrick Vieira, który zdążył mocno skrytykować zachowanie reprezentanta Włoch podczas pre-sezonu. Przypomnijmy, że Balotelli nie stawił się na treningi. Ja nie wiem czy on w ogóle przepracował jakiś okres przygotowawczy. Będzie im chyba trudno się dogadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balotelli zostaje w Nicei. Chciał wrócić do Włoch, bardzo chciała go Marsylia, mówiło się o Dortmundzie, miał rzekomo też oferty z Turcji i Chin, ale w ostateczności zostaje we Francji. 

 

Ciekawe co na to jego były kolega z drużyny i jego obecny trener, Patrick Vieira, który zdążył mocno skrytykować zachowanie reprezentanta Włoch podczas pre-sezonu. Przypomnijmy, że Balotelli nie stawił się na treningi. Ja nie wiem czy on w ogóle przepracował jakiś okres przygotowawczy. Będzie im chyba trudno się dogadać. 

Szkoda, bo Nicea raczej o nic w tym sezonie nie powalczy. Lepiej by mu było w Marsylii, szkoda że ten transfer nie doszedł do skutku (BVB też fajna opcja o ile by grał w pierwszej 11).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...