Skocz do zawartości

Ligue 1 Uber Eats


Umkwatata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nicea miala fantastyczny sezon 2016/17 - tyle, koniec. Pojedynczy wyskok.

Nie mają porządnego składu - to sie musialo tak skonczyc z Napoli. Cały poczatek tego sezonu to w ich wykonaniu cienizna (poza wczorajszym meczem).

 

Wszystko jednak wroci szybko do normy. Nicea dalej bedzie grac padake jaka prezentuja od poczatku tego sezonu, Monaco zas dalej bedzie rozwalac rywali co najmniej 3 bramkami przewagi.

 

W Lidze Europy również nie im wróżę sukcesu. Z grupy powinni wyjść (z Zulte i Vitesse powinni sobie poradzić) - jednak biorac pod uwage, że jeśli wyjdą to raczej z 2. miejsca - nie przejdą 1/16 Finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według doniesień "L'Equipe" Nasser Al-Khelaifi zareagował bardzo szybko i już dziś odbędzie się spotkanie obu skłóconych piłkarzy z trenerem Unaiem Emerym oraz dyrektorem sportowym Antero Henrique. Zdaniem dziennikarzy "Le Parisien" sposobem na rozwiązanie sporu ma być decyzja o tym, iż zawodnicy będą wykonywać stałe fragmenty na zmianę. W związku z tym kolejną jedenastkę powinien strzelać Brazylijczyk. (meczyki.pl)

 

Dziecinada w Paryżu nadal trwa, jak taki klub ma rywalizować o Ligę Mistrzów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Neymar wyleciał przez nieudolność sędziego w tym meczu. To zagarnięcie piłki ręką tak wyraźne w polu karnym przez zawodnika Marsylii bez reakcji, a potem faul na Neymarze na czerwoną i śmieszny pad piłkarza gospodarzy. XXI wiek, a o wynikach spotkań dalej w dużej mierze decydują faceci z gwizdkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/nabil-fekir-zdjal-koszulke-i-rozjuszyl-kibicow-saint-etienne,787621.html

Bardzo zabawna sytuacja we Francji, kibicom Saint Etienne nie spodobała się cieszynka Nabila Fekira i wbiegli na murawę. Ludzie z trybun, to mogą ubliżać i pokazywać faki zawodnikom, a piłkarz już nie może nic zrobić? Dobrze zrobił ten Fekir. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pamiętam, że gdy Neymar przechodził do Paryża pojawiały się głosy, że Ligue 1 to liga, którą wciągnie nosem, że zeżre ligę francuską z kopytami i będzie wyraźnie wyrastał ponad resztę. Jak na razie niczego takiego nie zaobserwowałem. Co więcej, właśnie sobie uświadomiłem, że Balotelli ma tyle samo bramek co Neymar. Niby Włoch gra na dziewiątce, a Brazylijczyk nieco z boku, ale jednak zobaczmy ile kosztował Mario, a ile Ney. W jakiej drużynie gra Balo, a w jakiej Neymar... 

 

Już pomijam to, że Neymar jest notorycznie anonsowany jako przyszły zdobywca Złotej Piłki, a Balotelli to jego o kilkanaście miesięcy starszy kolega, który już od dawien dawna jest po drugiej stronie rzeki. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Coz za sezon - 3 zespoly bily sie do konca o miejsca 2-4 - 2 dajace miejsce w LM, 1 w LE.

Tylko 3 pkt roznicy.

 

 

 

Niepewnosc do konca w przypadku OL i OM dzisiaj - Lyon dal rade i wyciagnal z 0:1 na 3:2, bylo goraco bo przy porazce badz remisie to Marsylia weszlaby do LM.

 

Poszedl chyba jakis fake bews na trybunach Orange Velodrome, bo sie wszyscy cieszyli nagle jakby padl gol w Lyonie na 3:3 - jednak to nie moalo miejsca i skonczylo sie 3:2.

 

Tuluza wygrala 2:1, jednak nie ucieknoe przed barazem ze zwyciezca AC Ajaccio vs Le Havre. Wszystko dlatego, ze Caen zremisowako u Sieboe 0:0 z PSG - ten punkt zadecydowal, poniewaz Caen ma bramki duzo gorsze od Tuluzy.

 

 

Ostatnie wolne miejsce w pucharach wywalczylo dzisiaj Bordeaux (4:0 na wyjezdzie z Metz). Zaczna od II rundy eliminacji.

 

Jutro o 19:00 przelozony ze wczoraj mecz barazowy o awans do Ligue 1 - AC Ajaccio vs Le Havre. Mam sentyment do Korsyki, szczegolnie Ajaccio i im kibicune aby wrovcili do Ligue 1. Z Le Havre powinni sobie poradzic bo graja u Siebie.

 

Z Tuluza bedzie jednak super ciezko i faworytem bedzie Tuluza.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligue1 zakończyła swoje zmagania. W Lidze Mistrzów oprócz PSG zagrają Monaco i Lyon. 

Marsylia zagra tylko w Lidze Europy. podobnie jak Stade Rennes i Bordeaux(eliminacje).

Z ligi spadają Metz i Troyes, baraż czeka Tuluzę. :)

Teraz nie wiemy gdzie zobaczymy kolejny mecz Ligue1, ciekawe czy Eleven przedłuży prawa. Po utracie połowy La Ligi jakoś by znaleźli miejsce na dwa mecze w kolejce. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga francuska to zawsze jest świetne uzupełnienie ramówki mimo corocznych narzekań na oglądalność itd. więc jestem jak najbardziej za. 

 

Jeszcze teraz w dobie PSG... może i "Paryżanie" zawodzą w Champions League, ale ilu jest tam znakomitych piłkarzy. Kylian Mbappe to w tym momencie mój największy pupilek spoza mojej ulubionej Serie A. Uwielbiam zerkać jak gra ten chłopak. Żywe złoto. PSG oglądam nie dla Neymara, a właśnie głównie dla Kyliana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, Mbappe i Cavani to magicy ;) A Neymar to gwiazdka, przecież on praktycznie nic nie gra... I tyle pieniędzy dali za takie drewno.. Szkoda słów. Jeszcze parskłem śmiechem jak ktoś go porównał kiedyś do Ronaldinho... Neymar może mu co najwyżej buty pucowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...