Skocz do zawartości

Ligue 1 Uber Eats


Umkwatata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Favre wydaje się bardzo ogarniętym kołczem. Słabo zakończył swoją przygodę w Gladbach, ale ogółem jego kariera w Niemczech była udana. Pamiętajmy, że to on przerobił Piszczka na prawego obrońcę. A mnie jeszcze bardziej imponuje to, że... dotarł do Balotellego. No i przede wszystkim sprawdza się w kolejnej lidze. W Szwajcarii miał sukcesy, w Niemczech wyrobił sobie markę, a teraz jego Nice jest rewelacją we Francji. Bardzo przyzwoite CV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W poprzedniej kolejce to Balotelli zostal sfaulowany i rywal ktory go sfaulowal wylecial z boiska.Z kolei w tej ostatnio rozegranej  Balotelli sfaulowal praktycznie w identyczny, brutalny sposob i wylecial z boiska. Coz - tego sie nie da opisac, to po prostu Mario Balotelli.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

24.01.2017 - Bordeaux vs PSG 1:4.

Wszystkie gole PSG wpadly od obramowania bramki - 3 bramki od poprzeczki i 1 od slupka (przy dwoch interweniowal bramkarz, no ale i tak ^^ ).

Do tego jedyny zwykly gol, ten dla Bordeaux padł ze spalonego (przedostatnie zagranie w tej akcji to byla pozycja spalona).

 

Był kiedyś w ogóle mecz (mam na mysli - w profesjonalnej pilce noznej, w meczu o stawke), z wiecej niz 3 golami strzelonymi od obramowania? 2 pewnie byly, co do 3 goli to już trochę mogloby byc ciezko. Tutaj byly aż 4 - gdyby nie ta bramka ze spalonego Bordeaux, w tym meczu padlyby jedynie w ten sposob strzelone gole - wedlug mnie to dosyc wyjatkowa sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7257859_16427743_10154252024258837_86983

 

Lewczuk w jedenastce kolejki według L'ÉQUIPE. Kolejny ogarnięty obrońca bardzo przyda się kadrze. 

 

Krychowiak ma dziś zagrać w drużynie rezerw PSG. Grzesiek ma w ten sposób wejść w rytm meczowy po kontuzji odniesionej w grudniu. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie uderzyl z bańki ;) w swoim stylu. W Paryżu za to skandal, najpierw Areola babol przy kiwaniu sie z napastnikiem Lille, a następnie w 92min Lucas strzelil gola z dwumetrowego spalonego... PSG tym samym wygrało 2:1. Ale ogólnie patrząc na grę PSG w tym sezonie nie widać w ogóle jakości wynikającej z ich składu jaki posiadają.

Mam nadzieję,że to Monaco zostanie mistrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co sie dzialo w Paryzu to byla jakas zenada - ta ostatnia akcja to powinno byc odsuniecie sedziego odpowiedzialnego za ten blad na jakis czas. Nie mozna robic takich rzeczy w profesjonalnej pilce, to jest zwyczajnie niedorzeczne i wypacza wynik calego meczu.

 

Monaco kosmicznie gra w tym sezonie XD Bardzo mi sie to podoba. Nie piernicza sie w tancu, jada ostro z kazdym, ladujac po kilka bramek :)

Jeden z moich ulubionych graczy - Radamel Falcao sie odbudowal bo beznadziejnym okresie w Anglii, znow strzela jak dawniej.

 

Tak jak przewidywalem po odejsciu Zlatana, gdy juz stalo sie to faktem - PSG bedzie miec powazne problemy ze zdobyciem tytulu w kraju, nie mowiac nawet o jakims porzadnym wyniku w LM.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ktos wie czemu na stadionie Ol.Lyon w meczu z Monaco kamera została obniżona na inny poziom? Skrót oglądało sie bardzo zle. Przypominało to czasy Highbury niemal.. Fatalne miejsce na kamerę na taki mecz dali! Przecież wcześniej na Lyonie sie suoer mecze oglądało bo perspektywa swietna i cała murawa widoczna fajnie byla. Oby to jakis jednorazowo było.. Bo meczu z Ajaxem nie chcę w taki głupi sposób oglądać nawet. Eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na dwóch ekranach Inter - Napoli i właśnie to spotkanie. 

 

Przed sezonem, szał na Krychowiaka i jego przenosiny do PSG, a tutaj furorę robi Glik. Mistrzostwo Francji, świetny wynik w LM, a może być jeszcze lepszy. Dobra gra w lidze, dodatkowo pełno bramek. Mieszka sobie w jednym z najlepszych miejsc na świecie (okolice Monte Carlo). 

 

Piękny przykład piłkarza, który krok po kroku doszedł do celu. Poszedł do Piasta, później odbił się w Palermo, poszedł do Serie B, a dziś razem ze swoim kompanem z tamtych czasów Andreą Raggim szykuje się do półfinału LM mrożąc szampany po dzisiejszej porażce Paryżan. Brawo Kamil. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny okazuje się, że pieniądze nie grają, a Blanc takim słabym trenerem nie był.

Ja mam nadzieję, że taki Veratti będzie chciał coś wygrać na arenie międzynarodowej i wymusi transfer do Barcy. :)

Glik zasłużył, przynajmniej do tej pory, na miano piłkarza roku w Polsce choćby za półfinał LM, a ja liczę na jego grę w finale, czego mu serdecznie życzę. To pokazuje jak pracą i charakterem można nadrobić braki w technice. Brawo Kamil.

Na drugim biegunie jest Krychowiak, którego transfer do PSG od początku wydawał się bezsensowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Była Anglia, były Niemcy, to teraz czas ma Francję.

Na chwilę obecną dokładny terminarz godzinowy Ligue 1 Conforama jest na dwie pierwsze kolejki.

 

 

1. kolejka:

 

04.08 | 20:45 | Monaco - Toulouse [stade Louis II]

05.08 | 17:00 | Paris - Amiens [Parc de Princes]

05.08 | 20:00 | Lyon - Strasbourg [Parc OL]

05.08 | 20:00 | Metz - Guingamp [stade Saint-Symphorien]

05.08 | 20:00 | Montpellier - Caen [stade de la Mosson]

05.08 | 20:00 | Troyes - Rennes [stade de l'Aube]

05.08 | 20:00 | St-Étienne - Nice [stade Geoffroy-Guichard]

06.08 | 15:00 | Lille - Nantes [stade Pierre-Mauroy]

06.08 | 17:00 | Angers - Bordeaux [stade Raymond Kopa]

06.08 | 21:00 | Marseille - Dijon [Orange Vélodrome]

 

 

2. kolejka:

 

11.08 | 19:00 | Nice - Troyes [Allianz Rivera]

11.08 | 20:45 | Rennes - Lyon [Roazhon Park]

12.08 | 17:00 | Nantes - Marseille [stade de Beaujoire]

12.08 | 20:00 | Bordeaux - Metz [Matmut Atlantique]

12.08 | 20:00 | Caen - St-Étienne [stade Michel d'Ornano]

12.08 | 20:00 | Amiens - Angers [stade de la Licorne]

12.08 | 20:00 | Toulouse - Montpellier [Municipal Stadium]

13.08 | 15:00 | Strasbourg - Lille [stade de la Meinau]

13.08 | 17:00 | Dijon - Monaco [stade Gaston Gérard]

13.08 | 21:00 | Guingamp - Paris [stade de Rouroudou]

 

 

Reszta terminarzu jeszcze bez dokładnych godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...