Skocz do zawartości

EuroBasket 2015 - typowanie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

XII kolejka - 18 września (piątek) - komplet wyników:


 


(18.30) Łotwa - Czechy* 70 - 97


(21.00) Serbia - Litwa* 64 - 67


 


Klasyfikacja generalna:


2pyyosi.jpg


 


XIII kolejka - 20 września (niedziela) - koniec typowania: 13.50


 


(14.00) Francja - Serbia*


 


(19.00) Hiszpania - Litwa*


 


Jest to ostatnia kolejka zabawy, po której zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. Będzie ona zatem ostatnią okazją do poprawy swojego dotychczasowego dorobku i awansu na wyższą lokatę. Okaże się też to, kto otrzyma premię za trafne wskazanie, chociażby jednej drużyny z czołowej trójki turnieju na swoim miejscu. Pragnę więc życzyć - właściwych przewidywań i zrealizowania marzeń o danym miejscu w "generalce".


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XIII kolejka - 20 września (niedziela) - koniec typowania: 13.50

 

(14.00) Francja - Serbia* 1 (70-69)

 

(19.00) Hiszpania - Litwa* 2 (72-75)

 

Dziś typuję bardziej życzeniowo, ale niestety ciężko typować w takiej fazie przeciwko swoim:)

 

Dziękuję wszystkim za przyjemną zabawę :) Chciałem też zapytać @qxq123 czy zlliczanie punktów odbywa się ręcznie czy też jest po części zautomatyzowane w excelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcowe wyniki podam jutro wieczorem. Można się ich spodziewać ok. 21.


XIII kolejka - 20 września (niedziela) - komplet wyników:

 

(14.00) Francja - Serbia* 81 - 68

 

 

(19.00) Hiszpania - Litwa* 80 - 63

 

Czołowa trójka ME: 1. Hiszpania, 2. Litwa, 3. Francja.

 

Klasyfikacja generalna końcowa:

14k9uo4.jpg

 

Dziękuję bardzo wszystkim za wzięcie udziału w zabawie. Mam nadzieję, że się podobało. Jeśli chodzi o to, w jaki sposób podliczałem wyniki, to czyniłem to za pomocą arkusza z Google'a. Sumę oraz średnią zliczało mi, rzecz jasna - automatycznie.

 

Teraz zasadnicze pytanie skierowane do @aro i @M_arek, którzy znaleźli się wspólnie na 1 miejscu: Czy dogadacie się pomiędzy sobą odnośnie rangi za zwycięstwo w zabawie, czy zorganizować Wam jakąś "małą" dogrywkę, która polegać będzie na wytypowaniu dodatkowych meczów za pośrednictwem PW (aby uniknąć ponownego remisu)?

 

Meczami tymi będą docelowo, środowe spotkania WNBA: (1.00) New York Liberty - Washington Mystics oraz  (3.00) Minnesota Lynx - Los Angeles Sparks. Typowalibyście wówczas w formacie 1X2 + dokładny wynik (z uwzględnieniem tolerancji +/- 5 pkt). Za wskazanie właściwego rezultatu - 1 pkt ; za dobry dokładny wynik - 3 pkt. Już bez bonusu za kolejkę, gdyż byłoby to tak dodatkowo. Podejmijcie decyzję i czekam na odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...