Jump to content
Poland

Rock Radio

Recommended Posts

Jakie jest wasze zdanie na temat Rock Radia? Moim zdaniem to całkiem dobra sieć radiowa aczkolwiek wymagająca odświeżenia formatu czy nawet nazwy gdyż ostatnio jakoś rzadko o nich słychać. Szczerze mówiąc mi podobali się bardziej za czasów gdy nazywali się Blue FM oraz Roxy FM a teraz niestety już tak nieco słabiej.

Pamiętam jak głośno w TV reklamowali "Ranne Kakao" pod szyldem Roxy FM i to był dobry mocny punkt tejże stacji z Tymańskim i Kędzierskim potrafili fajnych ludzi zaprosić nierzako związanych też z filmem (akurat zacząłem ich słuchać jak wchodziła do kin "drogówka") i gościem był Bartłomiej Topa.Szkoda zmiany formatu na mniej alternatywny i wprowadzenie Wojewódzkiego..pff...Książe I Żebrak dobre do posmiania,ale płytkie i tak jakby gdzies już to było...

Za dużo reklam farmaceutycznych, praktycznie cały blok reklamowy to reklamy suplementów diety, leków na wszelkie dolegliwości, tabletki na gazy.... i płynów do mycia miejsc intymnych po prostu bleeeeeeeee.......

sama muzyka i programy bardzo ok ale reklamy.....jak dla starych [beep]rów.

Edited by Zażenowany

I jeszcze puszczają w kółko Dawida Podsiadło, jego piosenka W dobrą Stronę.... jest okropna i denerwująca i nie brzmi jak kawałek rockowy.

W ogóle reklamy farmaceutyczne na wszelkie dolegliwości, zajady, nadmiar gazów, płyny do mycia [beep] dyskwalifikują to radio dla ludzi młodych !!!!!!!

Edited by Zażenowany

Akurat to niezły kawałek było nie było,choć pewno są lepsze,Pdoba mi sie że znów jakby grają bardziej rockowo,z ciekawości posłuchałem Antyradia ale tam więcej starszych kawałków mozna dla odmiany posłuchać.

Ja bardzo lubię Rock Radio. Fajna muzyka, dobra selekcja, a nie same oklepańce, którymi atakują nas niektóre komercyjne rozgłośnie ;) . Jakoś bardziej przypada do gustu mi format z tej rozgłośni niż z Antyradia :D . Szkoda tylko, że tak mało nadajników mają...