Skocz do zawartości
  • 0

Eleven i Eleven Sports - problemy z zacięciami


ronniex10
 Udostępnij

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
No właśnie zastanawiam się, bo teraz biorę szybszy internet, ciekaw jestem czy będzie mozna to ogladać bez ciągłych przerywników i lagów ;c

 

Szybkość jak szybkość - tutaj chodzi o PING!

No tak, ale mam zamiar wziąć TOYaNET 100 mb/s , więc PING powinien być niski w tym wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mój ping waha się pomiędzy 31-33 i też mi nie zrywa....Przy grach powyżej 50 zaczyna lagować, tutaj może być podobnie, chociaż trudno porównać grę do streamu...

 

EDIT: Tylko jedna uwaga techniczna sprawdzajcie ping do strony Eleven a nie przez ten test, bo ten test pokazuje ping do strony, na które testujecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odpalilem stream Eleveb normalnie na stronie i klatkuje tak, ze sie ogladac nie da - nic nie mam wlaczonego w tle nawet - co to za szrot? :lol2::shock:

 

Szrot to twoje łącze internetowe , stream chodzi bardzo płynnie :roll:

 

Powtarzam - moje lacze dziala bezproblemowo, chodzi mi wszystko - m.in. stream od Canal+ Sport Online lub TVP Sport w HD (mowie o tym 6000 bitrate), ktore ma duzo lepsza jakosc od Eleven - wiec przestan gadac glupoty. Problemem jest STREAM ELEVEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Mr.Chiquita dokładnie tak. Parę (a raczej teraz dziesiątki) stron temu wyjaśniłem w poście czemu części tnie. Jednak tu jest taki spam i nikt nie czyta (lub nie czyta ze zrozumieniem) nikogo i dalej najeżdżają na stream, który działa bezproblemowo, 0 zacinek, 0 lagów.

 

Bardzo możliwe, że twój dostawca Internetu ma problemy z łącznością z "dawcą", z którego leci stream. Ipla leci z Polski, YouTube to wiadomo, globalna marka, musi działać dobrze. Ale stream z IP holenderskiego może ci już ciąć. Powinny być stosunkowe dobre łącza do Holandii, ale połączenie najprawdopodobniej trafia na jakieś wąskie gardło, przez które twój operator "łączy się" z resztą Europy i masz efekt. Ile to razy były problemy z łącznością z UPC z np. Francją w godzinach szczytu.

Zrób tracert'a do IP, z którego leci stream, a później popatrz na obciążenia tych węzłów, po których wychodzisz już z Polski :) Z tego co pamiętam wąskie gardło jest najczęściej gdzieś w Wielkopolsce. Mi idzie przez inne i nie mam żadnego problemu ze streamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...