Skocz do zawartości

Klasyka klasyki


mastano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś proponuje Bonfire – „You Make Me Feel." Parę słów dlaczego ten numer. Może to nie jakiś wielki przebój, ale dla mnie ma wielkie znaczenie. Pod koniec lat 80-tych na jednej z dyskotek wtedy jeszcze nie jako dj tylko jako zwykły imprezowicz, usłyszałem ten utwór po raz pierwszy i zaprosiłem do tańca moją pierwszą sympatię. No, krótko mówiąc zabujałem się w niej przy tym numerze. Niestety jak się później okazało, to bez wzajemności. Przez długi czas nie cierpiałem tego numeru. Za każdym razem gdy to słyszałem, to miałem tamtą sytuację przed oczami. A dziś też mam tą sytuację przed oczami, ale słucha się tego jakoś inaczej.:) Ech, ale mnie wzięło na sentyment dzisiejszej nocy:D

 

 

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Teraz trochę mrocznego rocka z drugiej połowy lat 80. Zaczną Siostry Miłosierdzia a potem The Mission. Tak na marginesie. Kiedyś przez jakiś czas (oprócz New Romantic) to był mój ulubiony nurt muzyczny. Zresztą do dziś lubię wracać do tych klimatów:)

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobra. Czas żeby znowu coś tu zapodać. Tym razem może nie do końca to klasyka, ale powiedzmy że można zaliczyć. Lata 90-te i Euro Dance. Oczywiście wybrałem 2 numery mniej oklepane. Na początek Daddy K – „Voulez Vous Coucher Avec Moi” oraz CB Milton – „It's A Loving Thing”

 

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czas odświeżyć temat. Tym razem trochę już zapomniane 2 kawałki pop z przełomu lat 80/90. Na początek Belinda Carlisle – "Half The World" z 1991 roku oraz Thomas Anders – "Love Of My Own" z 1989r.

 

 

Edytowane przez djclassic
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...