Skocz do zawartości
  • 0

Tuner sat FTA + później nc+


tomas1395
 Udostępnij

Pytanie

Witam.

 

Znalazłem Comsat Plus, ale widzę, że on odbiera tylko kanały analogowe, a te zostały wyłączone 3 lata temu. Szukam tunera satelitarnego z HD do oglądania FTA, a później nc+ albo innej platformy cyfrowej. Talerz 120cm. Nie znam się kompletnie na tym i chciałbym coś niedrogiego, bez zbędnych bajerów, ale jednocześnie solidnego. I mam jeszcze takie pytanie dotyczące sprzętu. Talerz będzie skierowany na południe. Czy Astra będzie do odebrania i np. takie kanały jak Duhok, Turkmen Sport, Eurosport DE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

O ile wiem jest to dekoder z linuxem gigablue.Odpowiednik dm800?? wiec troche czytania cie czeka.Tam niema w menu nid

 

 

http://images.mynonpublic.com/openatv/6.0/gbx3/openatv-6.0-gbx3-20170505_usb.zip Software  * software nie posiada żadnego dodatku w postaci [beep]. Dlatego  nie narusza regulaminu forum. JEst to czyste oprogramowanie.

 

Aby karta działała wymaga doinstalowania OSCAM + konfiguracja pod daną kartę.

 

Oprogramowanie;) Nie wiem czy mogę podać oscama pod ten soft więc zapraszam na GG 190696 i pomogę koledze to ustawić.

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przekopalem wszystko nic nie ma tylko ogolne informacje o dekoderze sieci ale nic o karcie

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Moge nawet godzinami siedziec. Zona mi glowe suszy wiec tez chce to jak najszybciej uruchomic

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wgrać soft jak ? zwykle na pendrive wgrywasz software rozpakowane zgodnie z katalogami potem wtyczka z prądu i do prądu włączyc nacisnąc power na dekoderze etc.Procedury są podobne dla kazdego dekodera z linuxem.Potem po ftp wgrać instalke ipk oscama i ustawić.Mi wystarczy ze dasz wjazd team wievierem i zdalnie ci wgram wszystko poza softem.

No i kwestia odpowiedniego softu.Ja z innymi software nie pomogę bo nieznam.Ogolnie na temat e2 i linuxa są inne fora.

Jak wgrasz soft mogę więcej pomóc na gg.

Po wgraniu softu ustawienie to dla mnie 5minut roboty;)

 

Ja używam  tylko podanego wyżej ATV6.0

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spoko tylko teraz jak to wyglada z wgrywaniem. Czy jest mozliwosc spaprania czegos ? Bo jesli tak to lipa nie bedzie mozliwosci zwrotu. Ale napewno chce zeby to dzialalo jak nalezy.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Jest inna mozliwosc kontaktu niz GG ?!

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...