Skocz do zawartości

STS TV (Star-Typ Sport)


Mlacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, tylko do banku idę po konkretny produkt i zgadzam się na całą procedurę z tym związaną. Tutaj buk ma swoje przepisy, też ok ale dotyczące zakładów itd.. Podawanie takich danych jakie są wymagane do zwierania i obstawiania zakładów tylko po to żeby obejrzeć jakiś meczyk uważam za bezsensowne z mojego punktu widzenia. A to, że te dane będą bezpieczne bo inaczej firma zostanie zamknięta? Jakoś to mnie nie przekonuje. I tyle.

.

Masakra. To jeszcze napisze jedno. Kiedyś np. na Bwin abyś mógł oglądać albo musiałeś mieć środki na koncie, albo wygenerować określony obrót w określonym czasie. Oglądanie meczy u buków ma na celu przyciągnięcie klientów a nie dawanie oglądania wszystkim. To jest zwykła reklama. Nie musisz płacić ale musisz zrobić tylko konto. Coś za coś, może jednak zdecydujesz się na korzystanie usług wtedy.

 

A co do wymagań podziękuj Tuskowi i generałowi Kapicy to był ich pomysł z koniecznością podawania tych danych aby sprawdzić pełnoletność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS to nie jest TV, nie zarabia na transmisjach więc nie rozumiem czego oczekujecie. Licencja sprzedawana bukmacherom nie zezwala na transmisje na pełnym ekranie, każdy ma w takim małym okienku.

 

Chyba i Eleven nie ma prawa do La Liga, ani żadnej współpracy z beiN, podejrzewam że gdyby coś było na rzeczy to by pokazali mecze w weekend. A oni zwlekają, czyli nic nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko do banku idę po konkretny produkt i zgadzam się na całą procedurę z tym związaną. Tutaj buk ma swoje przepisy, też ok ale dotyczące zakładów itd.. Podawanie takich danych jakie są wymagane do zwierania i obstawiania zakładów tylko po to żeby obejrzeć jakiś meczyk uważam za bezsensowne z mojego punktu widzenia. A to, że te dane będą bezpieczne bo inaczej firma zostanie zamknięta? Jakoś to mnie nie przekonuje. I tyle.

.

Masakra. To jeszcze napisze jedno. Kiedyś np. na Bwin abyś mógł oglądać albo musiałeś mieć środki na koncie, albo wygenerować określony obrót w określonym czasie. Oglądanie meczy u buków ma na celu przyciągnięcie klientów a nie dawanie oglądania wszystkim. To jest zwykła reklama. Nie musisz płacić ale musisz zrobić tylko konto. Coś za coś, może jednak zdecydujesz się na korzystanie usług wtedy.

 

A co do wymagań podziękuj Tuskowi i generałowi Kapicy to był ich pomysł z koniecznością podawania tych danych aby sprawdzić pełnoletność.

 

Chyba kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodziło :lol2: . To, że takie są przepisy, że buk w ten sposób się reklamuje / promuje itd. itp to oczywista oczywistość. Natomiast dla mnie i tylko dla mnie oczywistą oczywistością jest też to, że nie ma takiej siły która mnie przekona do zakładania konta na STS i podawania tylu danych tylko po to żeby oglądać mecz w takiej formie (1/4 ekranu, angielski komentarz). A jaką mam pewność że STS nie zrobią tego co Bwin? albo coś w stylu "Tylko 1 zakład miesięcznie i cała LL jest Twoja!". E szkoda czasu :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Pełny ekran jest chyba tylko na smartfonie.

Co za syf...

Syf? Cóż za konstruktywna ocena. Sorry ale wkurza mnie coś takiego, tymbardziej jak widze jakim gość jest "wielkim" fanem i znawcą piłki. Może niech STS wysyła jeszcze na miejsce komentatorów i dopłaca do kont graczy, żeby łaskawie oglądali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje na sts to żadna nowość, od dawna mam tam konto bo czasem stawiam przez internet tylko że jak dla mnie żadna przyjemność z oglądania meczów na ekraniku tak małym że ledwo co piłkę widać ;) Zagraniczne streamy zdecydowanie lepsze,a i zawsze było tak że na koncie musiał być chociaż grosz żeby móc oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co robią takie [beep] 1/4 ekranu? Kompromitują się tym jedynie.

A widziałeś na innych stronach bukmacherskich transmisje full hd na pełen ekran? Jak się obstawia live jakieś mecze, których nie ma w telewizji, to jest to fajny dodatek, tym bardziej, że na tych zagranicznych streamach często jest małe lub większe opóźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...