Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ty zacząłeś krytykować pierwszy i ja jakoś nie pisze, że nie masz pojęcia o muzyce. Muzyka jest tworzona dla słuchaczy i albo się podoba albo nie. I nie ma to nic wspólnego z tym czy się znasz na muzyce czy nie. Bo ja zaraz mogę powiedzieć, że nie podoba ci się dany utwór bo się nie znasz na muzyce a nic takiego jeszcze nie napisałem. Tylko, że każdy ma inny gust muzyczny 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do swojej opinii, jak i krytyki z nią związanej, poniekąd jedno z drugim się wiąże nie uważasz? Trudno też, żebyś mi coś takiego napisał, skoro ja muzyką interesuję się przez większość mojego życia, a w mojej bibliotece muzycznej jest po prostu cały wachlarz różnych gatunków i artystów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu się mylisz. Ja słucham różnej muzyki, począwszy od oldies'ów po muzykę, która wychodzi obecnie. Lubię kopać w internetach za nową muzyką i artystami, też i takimi mało znanymi. Jestem muzycznie transparentny, zaś Classic zamknął się praktycznie na dziejszą muzykę i to mu wytykam. Żeby było jasne, nie oznacza to, że wszystko, co teraz wychodzi mi się podoba. O co to, to nie. Jednak myślę, że na tyle nauczyłem się wybierać z tego co jest publikowane obecnie, co zasługuje moim zdaniem na uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bloo411 napisał(a):

 Classic zamknął się praktycznie na dziejszą muzykę i to mu wytykam.

No nie. Ile razy mam jeszcze to powtarzać koledze.:grin: Nie zamknąłem się na nową muzykę, tylko nic ciekawego w niej nie znajduję.

 

No to kolejny gniot dla mnie. Co to ma wspólnego z alternatywą?:shock: Ja tu słyszę gorszą wersję np. Dido.

 

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, djclassic napisał(a):

No to kolejny gniot dla mnie. Co to ma wspólnego z alternatywą?:shock: Ja tu słyszę gorszą wersję np. Dido.

A słyszałeś w radiu jeszcze gorszą interpertację Thank You? Derulo i When Love Sucks jest powerplayem wszędzie, i podziękuj Eminemowi i Rae Sremmurdowi za zrobienie lepszych kawałków (szczególnie Eminem i jego kultowy Stan). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BiL napisał(a):

Komu się obrzydzila piosenka "Monday Morning" wałkowana przez największe stacje radiowe?

Owszem, posłuchaj z "The MF Life" 4 AM czy "6AM" z T-Painem. Ale przyznaję, lekko się znudziła, podobnie jak "Bleeding Love" Leony Lewis - a mają one więcej piosenek. Albo - posłuchaj Spotify albo Radia Kolor.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedyny zarzut jaki podał to taki, że wszędzie puszczają. To ja bym nawet na taki zarzut przymknął oko. Bo nie napisał, że ta piosenka jest zła. Albo pomylił wątki może to miało wylądować w temacie "Piosenki warte uwagi" bo trochę jego wpis wygląda jak autopromocja.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BiL napisał(a):

Ta piosenka jest promowana dosłownie wszędzie, RMF FM, ZET, Meloradio a teraz jeszcze MAXX.

Piosenka dobra, ale owszem.... po co? Do MAXXa nie pasuje, owszem, ale to dobra piosenka i jest hitem.
Ja bym dał:
Ciara ft. Lil Baby - Forever - Uwielbiam muzykę tej artystki, ale Forever, brzmi trochę słabo i ma słaby teledysk od artystki, która ma ikoniczne teledyski. Featuring Lil Baby'ego był [beep]nie niepotrzebny. Już lepiej by działało "BRB" albo "Low Key" jako drugi singiel po "How We Roll". I owszem, nie dałbym How We Roll tu, bo "po prostu jest Chris Brown w featuringu". Najgorsza piosenka z EP-ki "CiCi"

 

 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy teledysk, którego trudno mi było odzobaczyć. Nudna muzyka i machanie pupą i dziwne ruchy osoby śpiewającej (?) nie poprawia ogólnej oceny tego "dzieła".

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...