Skocz do zawartości

Nowości muzyczne


kondzio_92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. Choć to nie w moim stylu, bo wolę klasykę gdyż z nowości to ostatnio ciężko wybrać coś dobrego, ale postaram się raz w tygodniu zaproponować parę nowych numerów które wpadły mi w ucho. Na ten tydzień proponuję:

 

Maroom 5 – „This Summer `s Hurt like A Mother F” –

John Newman – „Come & Get it” -

Louane – „Avenir” - https://youtu.be/V9m-Gdq63Nw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lana Del Rey szykuje się do wydania nowej płyty "Honeymoon", której premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2015 (dokładna data jeszcze nie znana). Pierwszym oficjalnym singlem promocyjnym nadchodzący album został utwór "High By The Beach", który oficjalnie został zaprezentowany 10 sierpnia br, zaś 13 sierpnia pojawił się klip.

 

 

Lana Del Rey - "High By The Beach" --->

Bryan Adams - "You Belong To Me" --->

Leona Lewis - "Thunder" --->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjska artystka FKA twigs wydała właśnie EP-kę pt. "M3LL155X", na której znajdziemy 5 utworów. Wraz z EP-ką artystka opublikowała w sieci 16 minutowy teledysk. Klip zrealizowano do utworów: "Figure 8", "I’m Your Doll", "In Time" oraz "Glass & Patron".

 

 

--->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam od dłuższego czasu. Ty wrzucasz hurtowo wszystko nowe co się pojawia? :D Nie ważne czy dobre czy złe, ale ważne żeby pisać? Bo nie wierzę, że wszystko co tu wrzucasz Tobie się podoba. Ja tu mam problem, aby wyszukać w tygodniu kilka normalnych numerów, a Ty jedziesz po bandzie taśmowo. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic, nie. Ja interesuje się muzyką od [beep]iarza (a mam obecnie lat 31), zawsze byłem na bieżąco z płytami, singlami itp. (sam kolekcjonuje płyty z muzyką). Od dłuższego czasu jednak ciągnie mnie w klimaty alternatywne, indie rock, indie pop, elektronika. Jednak nie gardzę też dobrym popem, rockiem, metalem, muzyką lat 70, 80 i 90 itp. Nie, nie piszę, aby pisać i wrzucam tylko nowości, które mi się podobają, albo w miarę podobają (poza Sarsą - "Indiana"), czyli nie wszystkie nowości. Sam też lubię wyszukiwać nagrania na sieci, jak i wymieniam się też z ludźmi rożnymi linkami do nagrań. Mam nadzieje, że odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytania, zaspokajając jednocześnie Twoją ciekawość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mogę być obojętny. :P Ja również interesuję się muzyką od 30 lat. Jest to głównie muzyka komercyjna, aczkolwiek nie tylko. Mój wachlarz zainteresowań zaczyna się już nawet od lat 60. Swego czasu prowadziłem nawet swoją listę przebojów z nowościami i również byłem na bieżąco z nowymi singlami i albumami. Zatrzymałem się gdzieś w 2007 roku twierdząc, że jest coraz słabiej z tymi nowymi numerami i zawiesiłem notowanie. To nie znaczy, że nie śledzę nadal nowości. Dlatego to moje zdziwienie, że aż tyle nowych numerów Tobie się podoba :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był mało wymagający, to zapewne wśród nowości tutaj latałyby nowe kawałki Taylor Swift, Calvina Harrisa, Davida Guetty, Nicki Minaj, Ariany Grande, Rafała Brzozowskiego, Eweliny Lisowskiej, Sylwii Grzeszczak lub inne "umcyki" z Rumuni, które namiętnie promuje Radio Eska/Eska TV :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do jakiego okresu zaliczają się tutaj nowości (czy 4 dni czy 4 tygodnie) ale mój TOP 5 od kilku tygodni:

 

1. Foxes - "Body Talk" --->

2. Rudimental - "Never let you go" --->

3. Billon - "Slave To The Vibe" --->

4. Bynon & Bishop - "Hey Hey" ---> https://www.youtube.com/watch?v=HRxobBfCjZU

5. Charles Hamilton feat. Rita Ora - "New York Raining" --->

 

jak widać nie jestem zbytnio wymagający, nie mam czasu na szperanie, czasem włączę Czwórkę - i sprawdzę top listę na odsluchane.pl

jakby ktoś czasem wrzucił jakąś listę z podobnymi klimatami to chętnie posłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...