Skocz do zawartości

[reg] Echo24 TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daje inny dłuższy

http://www.wyslij-plik.pl/pokaz/918641---xg93.html

https://www.easypaste.org/file/vtOCHl/2016-10-01.01-38-40.-.Echo.24.TV.-.Rozmowa.Echo24.ts?lang=pl

+

Pierwsze wydanie Informacje Echo 24 TV z dnia 2016-09-06

https://www.easypaste.org/file/3p5cR8/Informacje.Echo.24.TV.2016-09-06.ts?lang=pl

 

 

(nie wiem czy te hostingi są dobre. w razie problemów poszukam inne)

Edytowane przez remekkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już HD - serio, nawet nieźle to wygląda :)

Tylko jest ten ogromniasty napis z zegarem odliczającym do startu. Może dałoby się trochę mniejszy, ale w sumie dość fajna forma odliczania do startu ;)

Aha, z zegaru wynika że Echo wyruszy ponownie z emisją o 7:00 w poniedziałek.

Pasek informujący o emisji testowej już nie jest emitowany (przynajmniej teraz). Zapewne od poniedziałku pojawi się już pasek informacyjny.

 

EDIT 15:35: Pojawił się mały dopisek HD przy logotypie. Ponadto teraz nie są już emitowane materiały, a leci zamazane logo (podejrzewam że to ten ident co leciał przez jakiś czas zamiast materiałów reporterskich) i znany nam ogromny napis z odliczaniem. Spod napisu "EMISJA TESTOWA" zniknęło odliczanie.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na swoim Facebooku Beata Maciejewska (dziennikarka Gazety Wyborczej Wrocłąw, specjalistka od historii miasta, miłośniczka dawnego Breslau, przewodniczka, organizatorka regularnie odbywających się "spacerów z Maciejewską i GW', zaryzykowałbym stwierdzenie - lokalna gwiazda) ogłosiła:

 

 

Korzyści z telewizji
Startuje nowa telewizja Echo24, dla której nagrywam cykl spacerów (na razie po Wrocławiu). Bardzo zabawne i cenne doświadczenie. W Hali Targowej zaczepiła mnie pani inżynier, zaniepokojona, że Niemcy dają pieniądze na renowację płaskorzeźb (bo to niemożliwe, żeby dawali i nic w zamian nie chcieli), a z chodnika ul. Chałubińskiego (sic!) próbowała przegonić nas pani z kliniki... der[beep]ogii, krzycząc, że musimy mieć zezwolenie rektora. Zapomniałam zapytać tylko na co - opowiadanie o dwoinkach rzeżączki, czy stanie na chodniku..
Ale spełniłam też swoje marzenie - położyłam się w trumnie na Nowym Targu. Zawsze chciałam to zrobić, ale jakoś dziwnie się czułam, gdy widziałam, że sąsiednie trumny są zajęte przez panów fantazyjnie rozchełstanych. Tym razem wzięłam się na odwagę, w kwestii trumiennej obowiązuje jednak równość

 

 

https://www.facebook.com/BeataMaciejewskaGW/

14517437_10154600938578383_4547886963798

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome, ktoś niebędący z okolic Wrocławia będzie chciał zobaczyć sobie reaktywację, to wejdzie na YouTube, znajdzie ich kanał i sobie odpali :mrgreen: Fajnie, że puszczają stream do sieci, to zawsze jakaś szansa promocji. Trzeba zmierzyć, ile jest opóźnienia między YT i TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej planszy, co jest teraz transmitowana, jakość tego HD jest taka sama :P;)

Najważniejsze, że działa na antenie pokojowej :)

 

DSC_0563.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie wyszło choć wszystkich zżarła trochę trema ;) Były też małe problemy u reporterki z mikrofonem, podeszli profesjonalnie i kilka minut później wróciliśmy do niej :) Jak na razie jest dobrze, mogłoby być lepiej.

 

I nadal nie znamy ramówki i tego czy będzie retransmisja Superstacji :/ OK. 11:15 przekonamy się czy będzie emisja "Informacji Dnia", pierwsza dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punktualnie o godz. 7:00 ruszyła oficjalnie telewizja Echo24. Obecnie jest emitowany program ''Poranek Echo24''.

 

Strona Internetowa na chwilę obecną jeszcze nie ruszyła.

Nagrałem start :D kto nie widział, ten będzie mógł zobaczyć go w newsie na głównej, który chyba dziś się pojawi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, z tego co wiemy na razie, moim zdaniem najbardziej rozczarowujący jest fakt, że właściwie każdy zaproponowany program ma swój odpowiednik na TVP3 Wrocław. Sprzętowo ECHO zdecydowanie wygrywa, ale doświadczony zespół ma TVP.

 

Tylko, że Echo24 właśnie wystartowało, a TVP 3 jest od lat. Kwestia czasu i się wyrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle to wygląda ;)

Jak widać kanał w EPG nadal z dopiskiem TEST

 

DSC_0566.jpg

 

Na pasku przewija się info że kanał można odbierać w naziemnej, internecie i niektórych kablówkach więc może wyląduje w "Vectrze" odział DDZ ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ''Poranek Echo24'' był za słaby. Mapy pogody na ekranie nie było widać, w ''Przeglądzie Prasy'' nie było prawie widać gazet a największym minusem było tzw. ''gotowanie na ekranie'', w którym było pokazane jak np. się robi kanapki (widza raczej powinno w takim ''Poranku'' zainteresować m.in. co 15 minut skróty ''Informacji'', duża dawka gości czy ciekawostki nt. Wrocławia).

 

Miło mi było zobaczyć w roli prowadzącej ''Poranka Echa24'' Ewę Wolniewicz, którą pamiętam jak z 10 lat temu prowadziła ''Fakty'' w TVP3 Wrocław (w którym była dyrektorem w latach 2012-2016).

 

Szkoda natomiast, że Echo24 na chwilę obecną nie jest dostępny m.in. w UPC i Netii (największych we Wrocławiu sieciach kablowych), ale póki co na razie stacja zaczęła swój program, więc oferta programowa stacji i jej zasięg będzie się rozwijać.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...