Skocz do zawartości

[reg] Echo24 TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę, żeby ten kanał długo pociągnął. Przeinwestowano i to w końcu zacznie się mścić. Przekształcenie w ogólnopolski też niezbyt się opłaci, bo jest silna konkurencja i trzeba by zainwestować jeszcze więcej.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM Grupa tak mocno inwestuje w Echo24 TV, że nie będę zaskoczony jeżeli rzeczywiście pojawi się na HB. Na początku może się pojawić jako serwis informacyjny w ATM Rozrywka, a potem jakaś współpraca z CP w kwestiach technicznych, jak to  jest obecnie w przypadku ich flagowego kanału.  Tak, czy inaczej szanse na utrzymanie Echo24 TV na satelicie są rzeczywiście malutkie i w sumie to nawet dziwne, że ATM Grupa inwestuje w ten kanał więcej, niż w ogólnodostępną ATM Rozrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale TVN Warszawa była najpierw z satelity, a upadła, bo zbyt dużo zainwestowano, z reklam się nie udało, zasięg był jaki był. Dlatego zakodowano i myślano, że dzięki temu uda im się wejść do Cyfrowego Polsatu. Nie udało się. Niestety.

 

Poland, jakieś źródło tej rewelacji?

Kiedyś napisałem post na temat Hot Birda na Facebooku: https://www.facebook.com/echo24.tv/posts/1415478348750894:0

Tam w komentarzach jest mój wpis wraz z odpowiedzią ze strony stacji.

Edytowane przez Mr. Orbita
Link poprawiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Emilem! W dzisiejszych czasach uruchamianie kanałów dostępnych tylko w rozdzielczości SD nie ma większego sensu.

Dlatego też, jeśli stacja Echo24 miałaby być nadawana w przyszłości również z satelity to lepiej, żeby i tą drogą nadawana była tylko w wersji HD. Inaczej lepiej będzie, jak na satelitę w ogóle nie wejdzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie zastanawia co jest lepsze - czyste SD czy SD zmniejszone z HD. Czy to w ogóle jest jakaś różnica. Jeżeli nie, to niech ATM dogada się z Polsatem podobnie jak w przypadku ATM Rozrywką i niech wejdą na satelitę. Podobnie, bo jedynie w kwestii technicznych. Bo w kwestii ATM Rozrywka, to Polsat zarządza wszystkim. Nawet ramówką. Oczywiście kiedyś tam. Najpierw niech wystartują oficjalnie, a potem zobaczymy jak będą sobie działać. Jedynie mogliby podnieść moc nadajników, aby łatwiej można było ich odbierać w Legnicy, Lubinie i miejscowościach odległych w podobnej wartości od Wrocławia w przeciwnych kierunkach :-) Bo sam profil kanału ma być dla Wrocławia i Świdnicy, chociaż nie wiem dlaczego akurat dla Świdnicy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

..... sam profil kanału ma być dla Wrocławia i Świdnicy, chociaż nie wiem dlaczego akurat dla Świdnicy :/

Dobrze że Świdnicy bo po ciuchu liczę że znajdą się tam wiadomości z rejonu moich rodzinnych stron czyli ... Dzierżoniowa i Bielawy ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Emil1603 to samo chciałem na pisać :)

Dlatego liczę na to że tutaj będzie inaczej i wiadomości lokalne z rejonu:Świdnica,Dzierżoniów,Bielawa też się znajdą :D

Nie tylko sam Wrocław od tego już jest TVP 3 oddział Wro ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wiem o tym jak jestem na weekendzie np. u teściowej to oglądam ;)

Na stale mieszkam pod Wrockiem i nie mam dostępu ....

Szkoda ze w NC+ nie ma Sudeckiej tylko w kablu ....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...