Skocz do zawartości

[reg] Echo24 TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po raz pierwszy widziałem na kanale także "Rozmowę Echo24" prowadzaną przez Łukasza Kocura.

 

 
W dzisiejszym wydaniu jednym z wydawców Informacji Echo 24 była Monika Włodarczyk, dawna dziennikarka TEDE, obecnie sejmikowa radna Platformy Obywatelskiej...
Edytowane przez ssszaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawią się na bogato :) Może chcą w stylu amerykańskich TV pokazywać z powietrza korki na ulicach miast.

 

To już nawet Trójka Wrocław nie ma helikoptera, a takie małe Echo, co dopiero raczkuje już ma. [...]

 

Podlinkowuję posta: WZIUM :mrgreen:

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku oraz zbędne odniesienie do polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Facebooku natomiast pochwalili się budową drugiego studia telewizyjnego Echo 24.

Dzisiaj na Facebooku Echo 24 pochwalono się tym, że stacja zakupiła helikopter do emisji programów (coś jak ''Błękitny 24'' TVN24 i ''Newscopter'' Polsat News).

 

Drugie studio i helikopter? :shock: Ciekawe, skąd $$$ się na to wzięła? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Echo zakupiło helikopter to nie do końca prawda. Jest on Tomasza Kurzewskiego, właściciela ATMu. Od dość dawna lata nad Wrocławiem dla ATMu, czy do jego prywatnych potrzeb. Można też go było wynająć do realizacji TV. Widać, dostali go w użytkowanie.

 

Zdaje się, że Echo po prostu będzie miało do dyspozycji sprzęt ATMu, co oznacza, że ma dla siebie wielkie hale produkcyjne i naprawdę wielkie możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echo 24 emituje swoje podsumowanie tygodnia - są gośćmi publicyści wrocławskich gazet,  coś na wzór "Loży prasowej" z TVN24, nazywa się "Przegląd tygodnia czyli o czym mówiło się w mediach- opinie, komentarze", a jest emitowany w niedziele o 21:00 (później i tak w poniedziałek powtarzają audycję), a prowadzi Marian Maciejewski, były dziennikarz wrocławskiej Wyborczej jako dziennikarz kryminalny w latach '90-2007, obecnie publicysta  "Press"  i dziennikarz Echa.  Z godziną troszkę źle dobrali, bo wtedy w Trójce wrocławskiej jest emitowany podobny program "Fakty Komentarze", może chcą konkurować, kto wie :)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja jestem ciekaw "Echo 24" w HD

Jakiś czas temu minęło mnie ich auto na Karkonoskiej i powiało od nich świeżością ;)

Czasem z wieczora w sypialni, gdzie mam naziemną TV, załączę sobie ich program i muszę przyznać, że ciekawie się to zapowiada ....

Edytowane przez kingofsouth
Nazwy ulic piszemy wielką literą. Stosujemy też poprawnie znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale TVN Warszawa była najpierw z satelity, a upadła, bo zbyt dużo zainwestowano, z reklam się nie udało, zasięg był jaki był. Dlatego zakodowano i myślano, że dzięki temu uda im się wejść do Cyfrowego Polsatu. Nie udało się. Niestety.

 

Poland, jakieś źródło tej rewelacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...