Jump to content
SatExpert

[reg] Echo24 TV

Recommended Posts

Żeby tak się stało to najpierw ECHO 24 musi nadawać na satelicie (podobnie jak NTL) a na to niestety szans nie ma...

To chyba logiczne, że mówiąc o dołączenie miałem także na myśli pojawienie się na satelicie.

Współpraca z Polsatem raczej nie jest na tyle dobra, by ten zafundował im miejsce na transponderze.

Dzisiaj obchodzone były pierwsze urodziny stacji. Logo wyjątkowo kolorowe(w barwach stacji: niebiesko-czerwone) i nie przeźroczyste, z tortem po lewej w barwach ECHO24. W niedzielę "Poranek Echo24" był poświęcony urodzinom. Od czwartku widziałem urodzinowe spoty autopromocyjne. W programie "Rozmowa Echo24" wypowiadał się między innymi wiceprezes stacji. Zapowiedział poszerzenie zasięgu o kolejne kablówki, wspomniał o UPC. Powiedział również, że będą uruchamiać doświetlenie na Kobierzyce i południowy Wrocław.

Dla zaiteresowanych: http://www.echo24.tv/odcinek/rozmowa-echo24-t-nykiel-m-suder-j-kolodziej-2120

Od soboty, 25 listopada br. Echo24 rusza z nową ramówką. ''Informacje Echo24'' będą o godz. 21:00, natomiast ''Flesze Informacji Echo24'' będą o godz. 17:50, 18:50 oraz 19:50. Także pojawił się zwiastun, informujący o nowej ramówce stacji:

Patrząc na zwiastun oraz zapowiedzi uważam, że szykuje nam się dolnośląski odpowiednik TVS.

Takie dobre godziny mieli. Można było sobie wybrać z 18, 19, 20 i 21... Dla mnie to jest dość dziwna i zaskakująca zmiana. I tak przeważnie jest na żywo tylko o 18, a potem w kółko powtórka z 18.

Edycja: Aha, a te bajki to równie dobrze mogłyby być w ciągu dnia, a nie tylko wcześnie rano, bo i tak jest w kółko to samo puszczane przed i po południu.

Podziw dla nich, że w ogóle nie emitują telezakópów jak w innych lokalnych telewizjach.

Edited by Gość54321

Przynajmniej dobrze, że Echo24 nie emituje także górnośląskiej "Listy Śląskich Szlagierów", która leci na NTL Radomsko i TV Łużyce.

Gdzieś można nową ramówkę zobaczyć?

Żadna mi znana strona z programami nie ma Echa24 a EPG jest po staremu.

Czyżby się szykowały transmisje piłkarskie Śląska Wrocław w Echo24? - swoją drogą Śląsk Wrocław zaczął ostatnio współpracować ze stacją, np. przy programie sportowym ''Hej Śląsk!''.

Echo24 TV ładnie się rozwija. I pomyśleć, że do tego samego właściciela należy ATM Rozrywka.

Gdzieś można nową ramówkę zobaczyć?

Żadna mi znana strona z programami nie ma Echa24 a EPG jest po staremu.

Z tego co wiem to program Echa24 jest obecny na stronie z programem od Cyfrowego Polsatu.

Czyżby się szykowały transmisje piłkarskie Śląska Wrocław w Echo24? - swoją drogą Śląsk Wrocław zaczął ostatnio współpracować ze stacją, np. przy programie sportowym ''Hej Śląsk!''.

Nie ma takiej opcji - nie po to C+ płaci tyle kasy za Ekstraklasę. 

Mecze koszykarek Ślęza Wrocław pojawią się w Echo24. Pierwsza transmisja meczu już w najbliższą niedzielę o godz. 15:50:

Z tego co wiem to program Echa24 jest obecny na stronie z programem od Cyfrowego Polsatu.

Niemożliwe.

Edycja: Od kiedy na tej stronie jest ten program? Na własnej stronie nie ma, a na CP jest...

Edycja 2: Aha, znowu się pojawił program na stronie echa, ale jak zwykle na około dobę do przodu...

Edited by Gość54321

Dziwną strategie komunikacyjną ma ta stacja. Promuje nową ramowke, a nigdzie jej nie opublikowała. Widzowie maja zgadywać.

Czy mi się wydaje, że ten program na stronie CP jest aktualny tylko na dziś? Czyżby w dni powszednie miało lecieć po staremu? W niedzielę informacje o 18:50,a w kolejne dni o 19:00? Co oni tak żonglują godzinami?

@swordfish Ewidentnie nie zaktualizowane.

@Patjyk Nie za bardzo.

W ogóle nie emitowali zwykłych filmów, dzisiaj widzę pierwszy raz.

Edited by Gość54321

Informacja o zmianach leci już na pasku ale zapowiedzi nadal brak :/.

Edited by pawlo