Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jaszek napisał:

Nie każdy ma TV Smart. Nie mniej usługa wydaje się i tak bez sensu. Netflix jest na laptopach i smartfonach. Z powodu kurczenia się oferty własnej platforma stara się kusić usługami i ofertami "cudzymi". I tak promuje pakiet Eleven Sport, pakiet HBO, pakiet Polsat Sport Premium, teraz mowa o Netflix... 

 

A co z motorem napędowym platformy - paczką CANAL+ - na którą po zmianie nazwy postawiono jeszcze bardziej? 

Tutaj doszło do takiej sytuacji ,że prawa premium rozdrobniły się chyba jak tylko mogły. Platformy teraz muszą czymś wypełnić lukę. A jeszcze nie tak dawno panował huraoptymizm z powodu łączenia Cyfry z N-ką ,ile to praw będzie w jednej platformie i w jednym dekoderze.

 

2 godziny temu, roberttosat napisał:

Pójdźmy dalej ;-) Usunąć wszystkie anteny z logiem nc+ a co nawet wizja i cyfra+. Kto to widział, żeby reklamowały nieistniejące platformy.

Z tym to sobie Canal + chyba by poradziło. Najmie pracowników ,którzy będą chodzić po balkonach i sprayem zamalowywać byłe loga platformy :-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wuzel napisał:

A jeszcze nie tak dawno panował huraoptymizm z powodu łączenia Cyfry z N-ką ,ile to praw będzie w jednej platformie i w jednym dekoderze.

Tu teraz zaczyna prowadzić konkurent. Aczkolwiek nieznacznie, gdyż sporo praw pokazuje równolegle na kanałach Polsat Sport Premium, dzięki czemu maja do nich dostęp również klienci Canal+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zostało zadane przez posiadacza takowego, a Ty jak zwykle przychodzisz z reklamą swojego azjatyckiego pudełeczka, na priv wysyłasz adres to sklepu z którego dostaniesz prowizję? ;-).

Zakładasz, że sobie kupi takowy tuner, specjalnie żeby sprawdzić skąd te uprawnienia lecą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałaś się ktoś o jakieś wywody na temat chińskich sprzętów?

Masz uraz do sprzedawców - to twój problem. Muszę cię zmartwić, bo nie handluję i nie handlowałem żadnym sprzętem jeżeli tak cię boli ta kwestia. Niestety nie trafiłeś. Co do wysyłania adresów na priv to tylko twoje urojenia. Jak masz z tym problem, to pisz do moderatora i sprawdzi kto co gdzie wysyła jeżeli aż tak cię to boli.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie miałem ku temu powód, bo zapewne bzdury pisałeś na ten temat. Nie robię niczego bez powodu. Nie jednej osobie pomogłem bezinteresownie w konfiguracji. Więc jak nie masz nic sensownego do napisania to zamilcz, bo po raz kolejny się kompromitujesz.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromitujące to jest przede wszystkim to, że nie potrafisz napisać posta bez edytowania go potem 10 razy.

Te Twoje wtrącenia na temat opensourcowych pudełeczek w każdym temacie też, zwłaszcza, że reagujesz na nie jak powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tail# napisał:

Widocznie miałem ku temu powód, bo zapewne bzdury pisałeś na ten temat. Nie robię niczego bez powodu. Nie jednej osobie pomogłem bezinteresownie w konfiguracji. Więc jak nie masz nic sensownego do napisania to zamilcz, bo po raz kolejny się kompromitujesz.

Ma czy nie ma coś sensownego do napisania to robi śmietnik jak zwykle w wątkach o NC+.Ale to jego ulubine zajęcie i jeszecze często twierdzi że pisze na temat teraz zapewne jest podobnie.Daj sobie spokój z tym osobnikiem bo dyskusja nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację @czerstwy nie ma sensu zniżać się do tego poziomu. Technicznie nigdy nic sensownego nie napisał tylko wymyśla tematy zastępcze, bo cóż można napisać mając sprzęt dedykowany.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tail# tak, bardzo duży mam ból pisząc to z komputera na CentOSie 8. Boli mnie fanbojstwo, a że latasz za mną po każdym temacie gdzie jest mowa o tunerach i ostatnio doczepiłeś się do mnie za to, że śmiałem porównać Vu do Ultraboxa to widzisz teraz jakie to jest "miłe" z drugiej strony, a zwracam jeszcze uwagę, że to nie ja pierwszy wytaczam działa o rzekomym kompromitowaniu się.

 

@czerstwy ważne, że Ty masz. Połowa postów to narzekanie na to co inni piszą, ocena punktowa 1/3 mojej przy 2x większej ilości postów. Rzeczywiście masz bardzo duże uprawnienia do oceniania tego co piszą inni...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bugmenot napisał:

@tail# tak, bardzo duży mam ból pisząc to z komputera na CentOSie 8. Boli mnie fanbojstwo, a że latasz za mną po każdym temacie gdzie jest mowa o tunerach i ostatnio doczepiłeś się do mnie za to, że śmiałem porównać Vu do Ultraboxa to widzisz teraz jakie to jest "miłe" z drugiej strony, a zwracam jeszcze uwagę, że to nie ja pierwszy wytaczam działa o rzekomym kompromitowaniu się.

 

@czerstwy ważne, że Ty masz. Połowa postów to narzekanie na to co inni piszą, ocena punktowa 1/3 mojej przy 2x większej ilości postów. Rzeczywiście masz bardzo duże uprawnienia do oceniania tego co piszą inni...

Skoro spamujesz i nie masz nic na temat do napisania to mam cię jeszcze chwalić?Co do tej reputacji to chyba pamięć słaba że rezygnowali z tego na forum bo część wzajemnie sobie klepała plusy by sobie poprawić samopoczucie.Byli też tacy to tworzyli sobie lewe konta by naklepać plusów.Mi na tym nie zależy.A ty lepiej sprawdz ile swoich postów masz w koszu?

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Skoro spamujesz i nie masz nic na temat do napisania to mam cię jeszcze chwalić?

Napisałem kontynuując temat, który był tu poruszany. Ty wlatujesz kolejny raz z krytyką jak to inni piszą nie na temat, nie mając nic do dodania.

Od uznania czy post się nadaje czy nie jest moderator a nie Ty. Przeczytaj też co to jest spam ;).

 

Co do tej reputacji to chyba pamięć słaba że rezygnowali z tego na forum bo część wzajemnie sobie klepała plusy by sobie poprawić samopoczucie.Byli też tacy to tworzyli sobie lewe konta by naklepać plusów.

Obecnie reputacja na forum działa bardzo dobrze, a ci którzy rzeczywiście piszą dużo i wartościowo mają ją na poziomie 600-700. Może też tak zacznij zamiast się tylko czepiać.

 

.A ty lepiej sprawdz ile swoich postów masz w koszu

A na pierwszej stronie kosza widzę akurat dwa Twoje posty i żadnego mojego, chcesz to możesz sobie pogrzebać głębiej, ciekawy jestem wniosków ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...