Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, bugmenot napisał:

to nie będzie "Canal+" ale "Platforma Canal+"

 

Dostaliśmy oficjalne potwierdzenie od rzecznika, że nc+ zmieni nazwę na Platforma Canal+ (a nie na samo Canal+, gdyż jak wiadomo tę nazwę nosi już kanał telewizyjny). We Francji sytuacja była podobna, gdyż tam też nie wykorzystano Canal+ jako nazwy platformy. Za to zdecydowano się na samo Canal (bez plusa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kiedyś ktoś, a pochodziło z dawnej ankiety nc+. Na niej nie było nSport+, a pojawiał się w jego miejscu CANAL+ START, który według niej miałby zastąpić ten kanał oraz CANAL+ FAMILY. O tym zresztą też pisał SATKurier. Jedynie CANAL+ NOW przekształciło się z planów do realizacji w rzeczywistości.

 

Platforma CANAL+? Dość sztywno i przydługo to wygląda i brzmi. A w samym logo pewnie będzie tylko CANAL+. Obecnie na nc+ też mówi się platforma nc+, ale znakiem towarowym jest samo nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AdamOnTour90 napisał:

Czy to będzie oznaczać, że będzie można zerwać umowę przed jej zakończeniem bez ponoszenia kary przy zmianie nazwy platformy?

Nie.

 

 

 

[15:30] OFICJALNIE. Rozsyłane są maile do abonentów.

 

Cytat

Szanowni Państwo,

 

pragniemy poinformować, że platforma nc+ zmieni we wrześniu 2019 nazwę na Platforma CANAL+.

 

W Polsce CANAL+ ma już za sobą niemal 25 lat bogatej historii, dzięki której uważany jest za synonim najwyższej jakości telewizyjnej. Dzięki marce CANAL+ na przestrzeni lat powstało wiele kultowych już seriali czy filmów, rozpoznawalnych i nagradzanych w Polsce i na całym świecie.

 

CANAL+ wprowadzał również do polskich domów nowoczesne technologie telewizyjne, będąc często prekursorem rozwiązań, które obecnie stały się standardem - kiedyś HD, obecnie 4K, a niebawem - kolejne.

 

Zmiana nazwy nastąpi wyłącznie w sferze wizerunkowej. Formalna nazwa spółki jak i adres oraz dane kontaktowe pozostają bez zmian. Nie ulegają również zmianie warunki umowy i regulaminów świadczenia usług. Zmiana nie będzie wymagała podejmowania żadnych czynności formalnych z Państwa strony.

 

Dziękujemy, że jesteście z nami.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@booboo, również pamiętam to logo ;) Jest takie ponadczasowe według mnie :)

 

Co do nazwy to mogli ją zmienić na: Canal+ Polska 

 

Bo "Platforma Canal+" kojarzy się z polityką oraz jakoś tak kiepsko brzmi. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
1 godzinę temu, Kiler napisał:

Mogliby wrócić do starej, dobrej marki Cyfra+. :)

Do synonimu drożyzny, zastoju i dekoderów z interfejsem rodem z Pegasusa? Całe szczęście, że do tej nazwy nie wracają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
17 minut temu, ircios napisał:

Te czasy minęły z dekoderemi. Nie rozumiesz postu?.  Napisał o nazwie.

A czy ja napisałem, że nie minęły? Proponuję zapoznać się z definicją słowa synonim. 

 

Nikt o zdrowych zmysłach nie powróci do marki, która stała w miejscu przez wiele lat i właśnie tak kojarzyła się wielu Polakom.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 16:31, roberttosat napisał:

Warunki są takie ze podpisujesz w terminie do 15 lipca 2019 i na umowie masz mieć Warunki Promocji: Testuj w Lipcu. (wcześniej w Czerwcu) i możesz bez problemu oddać do końca lipca. Temat @bartek2017 wydaje mi się że był tutaj poruszany ale trzeba wziąć poprawkę na to że jest jeszcze droga reklamacji.

 

Jaka to pułapka skoro masz info że aby działało hbogo musisz mieć uruchomione hbo? Włączysz hbo wtedy możesz włączyć hbogo i tyle chyba, że to trudne do zrozumienia. Skąd nagle cena 9,99?

 

Napisałem wyraźnie, że zamówiłam z pakietem HBO , task jak wymagano na stronie. Nie dostrzeglam, że nalezało po tej czynności dodania pakietu HBO dodatkowo dodac HBO GO BEZPłATNE!

Dlatego nie rozumiem, dlaczego teraz wymagana jest odpłatność 9,99 zł, informacja na stronie z zamówienia wprowadzała w błąd.

W dniu 12.07.2019 o 16:31, roberttosat napisał:

Warunki są takie ze podpisujesz w terminie do 15 lipca 2019 i na umowie masz mieć Warunki Promocji: Testuj w Lipcu. (wcześniej w Czerwcu) i możesz bez problemu oddać do końca lipca. Temat @bartek2017 wydaje mi się że był tutaj poruszany ale trzeba wziąć poprawkę na to że jest jeszcze droga reklamacji.

 

Właśnie z działu reklamacji uzyskałam odpowiedź na moje zapytania odnośnie promocji TESTUJ do końca lipca:

zmiana.pakietu@info1.ncplus.com.pl   czw., 11 lip, 16:20 (7 dni temu)
 
Szanowna Pani, informuję, że odstąpienie oraz sprzęt należy zwrócić najpóźniej do 19.07.2019 do autoryzowanego punktu NC+. Lista punktów dostępna jest pod adres
 
do zmiana.pakietu
cleardot.gif
Dzień dobry,
Dziękuję za informację. Wynika z niej, że Regulamin Promocji NCPLU_WP_TryBuy_2-10.07-2019_POS_i_TELE_E-SHOP w pkt. 6 zawiera błędną informację o terminie zwrotu do 31.07.2019 .
:Pozostawię bez komentarza takie praktyki.
W dniu 13.07.2019 o 21:17, ircios napisał:

Ci co mają już HBO za free przy aneksowaniu dostają dalej. Ci co nie mają dostają na kilka m za free, choć były przypadki, może kilka, że dostali HBO na całą umowę.. Za 5 zł można dobrać samo HBO Go, ale warunkiem jest posiadanie 3×HBO w ofercie. 

 

Mam 3xHBO i:

Szanowna Pani,

informuję, że istnieje możliwość dodania w każdej chwili opcji dodatkowych, w tym HBO GO.

Korzystając z okazji proponuję skorzystać z naszej oferty na telefon lub Internet. Oferty rozpoczynają się od 9,99 zł. W przypadku zainteresowania proszę o informację zwrotną. Oddzwonimy.  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Platforma CANAL+? Dość sztywno i przydługo to wygląda i brzmi. A w samym logo pewnie będzie tylko CANAL+. Obecnie na nc+ też mówi się platforma nc+, ale znakiem towarowym jest samo nc+.


W logotypie będzie znajdowało się słowo "PLATFORMA".
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymekskl, tak w ogóle, to skąd masz to przepiękne logo u siebie? ?

 

@bugmenot, pewnie spójność w tym jest. Jak @ircios zaznaczył, znak CANAL+ jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków w historii prywatnej telewizji w Polsce. Tutaj jest też jakby podkreślone, a człon PLATFORMA jest dodany obok, subtelnie, tak aby odróżnić jeden produkt od drugiego.

 

W Polsce wymowa samego CANAL, zamiast CANAL+ mogłaby być dziwna, wraz z wyglądem samej nazwy. Dla Francuzów najwidoczniej lepiej to przechodzi przez język. U nas będzie to jedynie częściowo, dzięki myCANAL zamiast nc+ GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 no ale napis "platforma" powinnien być w tym przypadku na górze, skoro jest to Platforma Canal+ a nie na odwrót :). Bo teraz Canal+ z dopiskiem Film albo Sport na dole to też Canal+ Film a nie Film Canal+.

Pomijam już to, że o ile na początku wieku rzeczywiście często używało się słowa "platforma cyfrowa" (dla odróżnienia tego od analogwej kablówki) to teraz mamy i taką partię i market budowlany ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...