Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, kingofsouth napisał:

Ja wsiadam do tego Audi. 

To sobie wsiadaj do takiego Audi A6 na rozdrożu sprzedaży od Polaka i kupna od Niemca z 200,000 na liczniku ;)

 

Od takiego nc+ powinniśmy śmiało oczekiwać najnowszego BMW 7 Series lub X7 w pełnym pakiecie M.

 

9 minut temu, kingofsouth napisał:

Wiesz nie wrzucałem zdjęć już dobre dwa tygodnie, więc nie jest źle. ;)

Wiesz, nie chodzi tylko o zdjęcia.

 

10 minut temu, bugmenot napisał:

Nie, CP to taka kilkuletnia Skoda Superb, tanio i w miarę dobrze ;).

Porównanie do Fiata Multipli pasuje idealnie. Cyfrowy Polsat nie jest ni to ładny, ni to brzydki. Nie jest za bardzo wymagający. Jest tam sporo miejsca dla ludu i mas wszelkiego rodzaju, ale głównie tej ze średniej klasy i niżej. Idealny pod spory przebieg i dopłacanie u mechanika (tj. wieczne aneksiki w APS).

 

10 minut temu, bugmenot napisał:

@Emil.1603 prawda (coś za często się z Tobą ostatnio zgadzam ;)).

A to wcześniej tak nie było? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, STARS.TV napisał:

Koniec nazwy i owszem, w drugiej połowie roku platforma nc+ zmieni nazwę na platforma Canal+ :)

@STARS.TV

Platforma nc+ zmieni nazwę na taką jak we Francji, czyli na CANAL bez znaku "+" w nazwie.

Takie będzie nowe logo platformy CANAL w Polsce:

 

320px-Canalsat2016.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
29 minut temu, bugmenot napisał:

@kingofsouth Ja bym wolał nowe

 

 

Ja również, ale lepsze Audi z 2010 jak Multipla

Jak to @Emil.1603 , napisał: " Jest tam sporo miejsca dla ludu i mas wszelkiego rodzaju, ale głównie tej ze średniej klasy i niżej. Idealny pod spory przebieg i dopłacanie u mechanika (tj. wieczne aneksiki w APS). To nie dla mnie.  A dla was koledzy z CP?  A może dla ciebie @Emil.1603  ??

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kingofsouth napisał:

Ja również, ale lepsze Audi z 2010 jak Multipla

Jak to @Emil.1603 , napisał: " Jest tam sporo miejsca dla ludu i mas wszelkiego rodzaju, ale głównie tej ze średniej klasy i niżej. Idealny pod spory przebieg i dopłacanie u mechanika (tj. wieczne aneksiki w APS). To nie dla mnie.  A dla was koledzy z CP?  A może dla ciebie @Emil.1603  ??

 

Ja tam umowę aneksuję zawsze na 6 miesięcy przed końcem i w nagrodę mam darmowe miesiące. :D

 

Dla mnie CP to taki autobus marki Jelcz - zawsze wszędzie da się nim dojechać, a i zmieści się dużo ludzi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kingofsouth napisał:

Ja również, ale lepsze Audi z 2010 jak Multipla

Jak to @Emil.1603 , napisał: " Jest tam sporo miejsca dla ludu i mas wszelkiego rodzaju, ale głównie tej ze średniej klasy i niżej. Idealny pod spory przebieg i dopłacanie u mechanika (tj. wieczne aneksiki w APS). To nie dla mnie.  A dla was koledzy z CP?  A może dla ciebie @Emil.1603  ??

Dajże już spokój… Przesiąknięty już jesteś za bardzo ;)

 

4 minuty temu, ircios napisał:

Tak jest. Łapu Capu w specjalnym wydaniu?

Powołuję się jedynie na wypowiedź jednego pana z nc+, którą chyba powinieneś znać jako fachowiec, nierzadko złośliwy, od wszelakich rzeczy z nc+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lukx95 napisał:

@STARS.TV

Platforma nc+ zmieni nazwę na taką jak we Francji, czyli na CANAL bez znaku "+" w nazwie.

Takie będzie nowe logo platformy CANAL w Polsce:

 

320px-Canalsat2016.png

 

W piśmie podpisanym przez prezesa zarządu jakie dziś dostałem widnieje "zmieni nazwę na platforma Canal+" 

Jest tam jak byk znak + 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV Hmm to ciekawe, czyżby w ostatniej chwili zmienili zdanie i dodali znak "+" do nazwy CANAL, czy ktoś się pomylił, gdy pisał pismo. Ciekawe w takim razie, czy usługa myCANAL też będzie pod nazwą myCANAL+.

Poza tym zarejestrowana jest domena canal.pl i mycanal.pl przez ITI Neovision i grupę CANAL+ dla polskiego rynku. Dodatkow jestem ciekaw pod jaki adres by mieli przenieść stronę www dla kanałów canalplus.pl, bo gdyby platforma miała się nazywać CANAL+ to wtedy strona platformy będzie pod canalplus.pl, a jaka strona www wtedy miałaby być dla kanałów premium CANAL+?

Coś mi się wydaje, że to jest pomyłka w tym piśmie, no chyba, że taką dziwną decyzję podjęli.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domeny kosztują kilkadziesiąt złotych rocznie. Canal.pl to mają od 2001 roku jak teraz patrzę :D.

 

created:               2001.02.06 12:00:00
last modified:         2019.01.11 15:48:03
renewal date:          2020.02.05 13:00:00

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lukx95 napisał:

@bugmenot

To po co w takim razie była rejestracja domeny canal.pl i mycanal.pl? Według mnie bez sensu wyrzucać pieniądze na rejestracje domen, które nie zostaną użyte, no i ciekawe pod jakim adresem chcą zrobić stronę www dla paczki kanałów CANAL+.

Może dlatego aby zrobić zmyłkę przy wyciekajacych info. Wszyscy o Canal, a po cichu Canal+. 

Tak samo nCanal, to też może aby zmylić trop.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...