Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem doprawdy, dlaczego tak ochoczo liczycie nie swoje pieniądze ?

 

Co mnie tak naprawdę obchodzi, jaka jest kondycja finansową firm Vivendi, czy Neovision ?

Dla mnie i dla większości klientów liczy się jedynie, czy produkt jest wart ceny, jaką się za niego uiszcza.

Dopóki zatem obie wymienione wyżej firmy nie zaburzą tej równowagi, to ich pozycja jest względnie bezpieczna, przynajmniej w najbliższej perspektywie.

 

Wątek wart kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspólnego jedno z drugim ?Włączyłem opcję Cinemax jako plus miesiąca.W mailu potwierdzającym jest prawidłowy załącznik a w ICA błędny.Telefonicznie jednak zleciłem wyłączenie z końcem września bez jakichkolwiek problemów.Dodatkowo poinformowano mnie że umowa wygasa w sierpniu zgodnie ze złożonym wypowiedzeniem i jeśli nie przedłużę umowy oczywiście we wrześniu stracę dostęp do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ICA pojawila sie u mnie drugi raz wykupiona opcja Cinemax i juz tak jak powinna byc a nie jak ostatnio ze Cinemax na 6 miechow byl wykupiony.

Z tego wynika ze reklamacja została uznana i naprawili swoj błąd :) teraz czekam na potwierdzenie tej informacji od nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź na reklamację :)

 

Szanowni Państwo,

pragniemy wyjaśnić, że w wyniku błędu technicznego włączyliśmy na Państwa umowie Cinemax w ramach akcji + miesiąca ze zobowiązaniem na okres 5 miesięcy. Serdecznie przepraszamy. Powstały błąd został już naprawiony i na Państwa kontrakcie włączony jest odpowiedni produkt ? Cinemax za 0 zł na okres do 2 miesięcy (tj. do 30.09.2015).

Jeśli w wyniku błędu spotkały Państwa jakieś niedogodności pragniemy za nie przeprosić oraz zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały więcej miejsca.

W razie pytań prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego lub z naszym Telefonicznym Centrum Abonenta.

 

pozdrawiamy

platforma nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dziwne '

 

Mój znajomy aktywował w Lipcu Cinemax z poziomu ICA , miesiąc aktywacji 0zł + 1 miesiąc 0zł wczoraj zadzwonił by wyłączyć z końcem 31 sierpnia by nie płacić tych 15zł przez 5 msc i wyłączył bez problemu nie ponosząc żadnych kosztów.

I to nie był wcale Plus Miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też bez problemu wyłączyli (plus miesiąca)

 

Szanowny Panie,

 

informuję, że zgodnie z dyspozycją opcja Cinemax zostanie wyłączona 30.09.2015. Usługa może być aktywna przez pierwsze dni następnego miesiąca, za ten okres nie będzie jednak naliczana opłata. Dodam, że prognozowany abonament w październiku będzie wynosił 79,90 zł.

 

Z wyrazami szacunku,

[...]

platforma nc+

 

Najlepszy golf zobaczysz tylko w nc+!

 

Oglądaj największe gwiazdy światowego golfa na wielkoszlemowym turnieju PGA Championship.

13-16.08 w CANAL+SPORT i CANAL+SPORT2

Więcej informacji na canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nurtuje mnie pytanie! Czy taki fatalny początek fuzji platformy C+ i n stał się początkiem końca nc+. Wbrew zapowiedziom nic nie pomógł nowy inwestor. I te wszelakie pozorowane zmiany.

Natura nie znosi pustki. Życie pobiegnie dalej. I ciekaw jestem na czym, to się zatrzyma. Jest wiele zapytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa sportowe są wiele razy droższe. Za tą kasę można mocno poprawić ofertę filmową. Patrząc jak tracą prawa można wnioskować ze w Polsce Canal+ zmienia strategie biznesową dla swoich kanałów premium.

Skoro zmienia strategię biznesową to po co niedawno uruchomili Canal+ Sport 2? To przecież raczej powinno oznaczać jeszcze więcej sportu, a nie mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż CANAL+ nie ma pieniędzy stąd taka utrata sporych spraw sportowych. Być może bardziej zaczną stawiać na film, dokument i seriale oraz ekskluzywne koncerty.

 

C+ Ma tylko dwa wyjścia. Pierwsze to bye, bye Polska i szybka sprzedaż komukolwiek całości. Druga to wy[beep]e ludzi z ITI i TVN z redakcji kanałów C+ (czyli odkręcenie stycznia 2013 roku). Pełny rozbrat z dawną nką która nic dobrego w dłuższej perspektywie nie zaoferowała (no PR był super ale to za mało by się utrzymać). Desant ludzi z ITI/TVN na stanowiska w kanałach tematycznych C+ doprowadził w sumie do pełnego upadku tych kanałów.

 

Co do praw sportowych to nie chodzi o to czy stać na zakup. Chodzi o to czy ktoś zapłaci więcej za sport. Jak widać sport nie jest koniem pociągowym platformy. Maniacy sportu jak widać chcą ten sport ale jakoś nie są w stanie utrzymać oferty. Dla super oferty dla garstki zapaleńców sportowych nie warto obniżać poziomu reszty oferty (oferta filmowa C+ to w sumie porażka, oferta dokumentów na Planete+ - dno, oferty muzycznej brak....) - bo abonenci pójdą do Polsatu, kablówek. Wywindowane do granic absurdu centy z prawa skończyć się muszą bankructwami tych co stawiają na ofertę sportową. Na razie takie beIn jedynie wydłuży czas agonii. Ceny za sport muszą się urealnić do tego co chcą płacić abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szczerze czego wy się spodziewaliście, że eldorado będzie trwało wiecznie ? Wizja tego co ostatecznie stało się wczoraj w głowie C+ była już w 2012 roku kiedy Bein pozamiatał im rynek francuski. Stracili ważny atut kupna prawa na kilka rynków. Konsolidacja rynku w Polsce miała na calu w pewnym sensie zabezpieczyć się przed tym ale był jeden problem, musieli znacznie zwiększyć średnie ARPU co nie udało im się z 2 powodów fatalniej kąpani marketingowej podczas fuzji i tego, że ludzie po prostu nie chcą więcej płacić. Prawa sportowe osiągają kosmiczne ceny, a abonenci płacą praktycznie tyle samo bo wzrost 8 zł na przełomie 3-4 lat to jest nic w porównaniu, że ITI zapłaciło za 1 kupno LM 17 mln Euro(wcześniej Polsat mln EUro) dziś nc+ prawie 50mln euro. To samo tyczy się wszystkich innych praw. Niestety na świecie nie ma nic za darmo choć też bym chciał. Te tak chętnie brane łamańce niestety przyczyniły się do tego co oczywiście nie jest winą abonentów a nc, że nauczyła ich tego. Zbyt dużą ilość takich umów sprawiła, że nie są w stanie konkurować z Arabami. Gdyby średni klient płacił ze 100 zł byłoby inaczej ale skoro ktoś daje taniej to normalne, że się bierze.

 

Ja jestem jeszcze bardziej wkurzony na te straty bo płacą spore pieniądze jednak liczyłem, że będę miał pełen content i jednak dalej się łudzę, że mimo wszystko wróci on do nich pod inną postacią i nie będę musiał za to więcej płacić. Trzeba pamiętać też o 1, że jak City płaci komu chce ogromne pensje i za zawodników czy Real kupuje Bala za 100mln to dla nas oznacza jedno, że będziemy musieli w różnych formach za to płacić.

Dla nas fanów piłki niestety dobre czasy nie idą bo to czy to będzie nc+ czy cp czy inna platforma oznacza, że piłka będzie coraz droższa więc albo trzeba będzie więcej płacić albo z czegoś zrezygnować.

 

A najśmieszniejsze jest to, że oni mimo, że w tym roku za prawa zapłacili więcej to stracili 3 ligi i nie wiadomo co z LE i NBA niż poprzednim razem za to wszystko razem wzięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim eldorado piszesz, ciekawe czemu w tym roku dawali lepsze oferty niż tzw łamaniec za 53 zł i jakoś szło ,a od maja nie idzie ....Znam 6 osób osobiście z tego forum co mają ofertę konkretną za 49,90 zł . Teraz jedynie co można brać pakiet Extra+ za max 35 zł ,po co brać C+ ,tam w zawartości już nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...