Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.01.2023 o 21:47, Pawel napisał(a):

Kiedyś wystarczyło zrobić przelew z innego banku na tysiaka i nikt tego nie weryfikował. W kolejnych edycjach z tego co czytałem w komentarzach przelew tego samego klienta z innego banku nie kwalifikował się. Ponoć w regulaminie to doprecyzowali. Nie wiem, bo zakończyłem na pierwszej edycji. Chociaż konto pozostało do dzisiaj.

Poleciała reklamacja bo w banku same nie wiedzą o co chodzi. Wpływ nigdy nie był z mojego konta z innego banku. Aktywość też jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Zastrzeżenia należy zgłaszać do dyrektora sprzedaży :)

Bardzo "lubię" pracowników mówiących "ja tu tylko pracuję". Zastrzeżenia pod adresem firmy można i należy zgłaszać każdemu pracownikowi, a ten powinien przekazywać je dalej, aby wewnętrznymi kanałami trafiły do osób decyzyjnych. Na sukces (lub porażkę) pracują wszyscy pracownicy tylko ich wkład bywa mniejszy lub większy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam (obecnie) potrzeby. @bartek67 napisał sugestię dotyczącą marketingu PC+, a osoba związana z firmą (nie wiem czy pracownik, ale skoro pomagasz ludziom w przedłużeniu umów to mogę przypuszczać, że tak) odpowiedziała w stylu, w jakim nie raz spotkałem się w kontaktach z dzianiem obsługi klienta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, sytuacja zrobiła się zabawna, ale nie dlatego, że próbuję komuś coś wmówić albo mam pretensje (napisałem w nawiasie, że nie wiem czy jest pracownikiem), a raczej dlatego, że, jak to mówią, uderz w stół, a nożyce się odezwą. 

Najbardziej jednak zabawnym jest fakt, że firma ukrywa własną ofertę przed potencjalnym klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już pakietu Opticum+ który był w cenie 49,99 zł, którego to ja teraz mam do sierpnia 2023r. Tylko jest ten sam pod nazwą Extra+ I to w cenie już 60 zł. Wiadomo inflacja zjada wszystkich. Ten pakiet ma 159 kanałów i oczywiście canal+ online. Natomiast podobna oferta jest w Polsat Box ,to pakiet L z kanałami w liczbie 136 i w cenie 70zl. Także lepsza oferta jest teraz Canal+. No cóż zostaję jeszcze telewizja DVB-T,  w której to jest 36 kanałów, co wszystkie je odbieram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a idąc trochę pod prąd... Od zawsze Cyfra+, Canal+ był kojarzony z marką Premium. W tej chwili widać wyraźnie, że tracąc prawa do poszczególnych wytwórni filmowych, lig piłkarskich, etc. obniżane są ceny. 

 

Co Waszym zdaniem musieliby zrobić, żeby znów stać się marką Premium? Wykupienie jakich praw sportowych i filmowych - a może jeszcze inne rzeczy, skłoniłoby Was do zapłacenia więcej za abonament i jaka byłaby to kwota? 

 

Jak dyskusja ogólna, to ogólna :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, radek34 napisał(a):

Co Waszym zdaniem musieliby zrobić, żeby znów stać się marką Premium?

Mieć zapewne kilka lig na wyłączność i jakieś dobre prawa filmowe.

Kiedyś mieli hbo na wyłączność. 

Teraz prawa są drogie, że wolą oferować je będąc pośrednikiem, co pozwala widzowi wciąż mieć wszystko w 1 abonamencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema szans kupić czegoś na wyłączność za duże stawki wchodzą w grę. Skoro niektórzy potrafią kupić prawa na pół europy, potem trzeba to jakoś monetyzować a biznes musi być rentowny. VP ma np z tym problem, rozdają serwis za pomocą c+ za 0 zł :D przy 55 zł w ofercie bezpośredniej niebawem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...