Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, ircios napisał:

@Pawel 

 

@ronnie84o Showtime zapomnij.

Co do D+ jest wielka szansa, że będzie tak jak w C+ France.

Canal+ we Francji też zawarł umowę partnerską z Paramount - podobną do tej z Disney+. Canal+ będzie pokazywał filmy z Paramount po 6 miesiącach od premiery kinowej i niektóre seriale Showtime. A serwis Paramount+ ma być elementem oferty łączonej jak z Disney+. Start przewidziany jest na grudzień 2022. 

U nas zamiast Paramount+ będzie SkyShowtime. Może i w Polsce się dogadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2022 o 16:37, mgaw89 napisał:

Jaki masz pakiet że dostałeś takie ceny ? I gdzie Ci podali taka cene ? Ja rozmawiałem na chacie (twierdzili że nie mogę wymienic), na infolini żeby dzwonić do punktu, w punkcie że jest oferta ale cena dopiero przy wymianie...


U mnie z infolinią nie było problemu. Zadzwoniłem i zapytałm konsultantkę jak wygląda sprawa z Multiroom 4K dla obecnych abonentów. Otrzymałem od razu odpowiedź, że dobrze że dzwonię bo jest dostępny od ok. 1-2 tygodni i jest możliwość wymiany obecngo dekodera na Ultrabox. Przedstawiła mi od razu ceny, tj. sam dekoder 15zł/mies., a z dyskiem 20zł/mies., no i że mogę się udać do salonu C+ w celu wymiany. 
 

W punkcie jeden z pracowników już znał procedurę wymiany w systemie, drugi z ciekawości podszedł bo tego jeszcze nie robił. 
 

W przypadku opcji z dyskiem są dwa etapy:

1. Wymiana obecnego dekodera box+/wifibox+ + karty Conax/Nagra na Ultrabox+ + karta Nagra Cayman (Crocodile),

2. Wydanie dodatkowego dysku twardego 1TB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spotkał sie juz może ktoś z woj.lubelskiego lub innego w którym stacjonuje wojsko z problemami odbioru tv ? Obraz co kilka sek szatkuje ciężko cokolwiek spokojnie oglądać. Jakość i sygnal 80/90% dwa razy był koleś od ustawiania anteny nic to nie zmieniło. Byłem w punkcie nc oni to samo potwierdzaja,.że ludzie którzy mają wysoki zamontowana antenę jak ja np w bloku na 4pietrze również z tym się zmagają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
10 godzin temu, cidik napisał:

stream w 4k od Canal+ będzie zapewne parę dni przed pierwszą transmisją 4k w Viaplay. Bo po co prędzej. Przecież Francuzi nigdy nie robili niczego jako pierwsi. Do gry wchodzili jak czuli zagrożenie od konkurencji
 

Teraz już prawdopobnie każda szanująca się konkurencja oferuje UHD w swoich aplikacjach.  😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy? 

Pewnie gdyby była dopracowana i wolna od błędów już dawno by ruszyła dla wszystkich abonentów.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego niby wywnioskowałeś, że jest inaczej?

Wiadomo, że jeśli mają wzrost we Francji to z internetowego MyCanal sprzedawanego razem z Netflixem, Disney+ itd.

Telewizja satelitarna nadal dobrze sprzedaje się w Afryce i tyle.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...