Jump to content
vibor

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Posted (edited)

Robimy odstęp po znakach interpunkcyjnych. Z góry dzięki.

Tak masz rację sytuacja jest wyjątkowa i również wyjątkowo mogłaby postąpić PC+ podobnie do SKY UK.

Jakie zapłacili z góry za cały sezon? No tu już masz poważne braki w wiedzy.

Gadki o włączaniu paczek w standardowych cenach to już szukanie dziury w całym.

Każdy kto kupuje kanały sportowe bo chce oglądać w nich wybrane dla siebie rozgrywki ma tak włączać pakiety? To w zasadzie dla kogo byłyby niestandardowe ceny?

@rotalplus dokładnie o tym mówię, nikt nie bierze kanału dla nazwy tylko dla kontentu jaki on oferuje i za jaki decyduje się płacić.

Nie kumam ludzi którzy wmawiają, że kupujesz kanał, a nie to co w nim jest.

Co za bzdury.

Edited by tracer10
  • Like 1

7 minut temu, tracer10 napisał:

@rotalplus dokładnie o tym mówię, nikt nie bierze kanału dla nazwy tylko dla kontentu jaki on oferuje i za jaki decyduje się płacić.

Nie kumam ludzi którzy wmawiają, że kupujesz kanał, a nie to co w nim jest.

Co za bzdury.

Dokładnie. Ciekawe czy gdyby te osoby zamówiły pizzę z restauracji za 30 zł a dostały kosztującą piątaka mrożonkę do samodzielnego odgrzania, "bo taka jest sytuacja" to też byłyby zadowolone.

• Upvote 3

Z takim myśleniem jak np. @Pawel byłyby zadowolone.

Jeszcze by podziękowali, że komuś się chciało wogóle odgrzać na miejscu tą pizze.

• Like 1

Ja bym jednak poczekał na rozwój sytuacji, być może rozgrywki będą dokończone. Pewnie operator też na to czeka, bo w przeciwnym razie może nie chcieć zapłacić i wtedy rozumiem rekompensatę dla abonentów. 

A co w sytuacji gdy wy domagacie się zwrotu kasy, a rozgrywki będą dokończone? 

Wtedy operator będzie stratny, bo odda wam kasę, ale za co? 

• Confused 1

6 godzin temu, tracer10 napisał:

Z takim myśleniem jak np. @Pawel byłyby zadowolone.

Jeszcze by podziękowali, że komuś się chciało wogóle odgrzać na miejscu tą pizze.

Nie ma jak to oceniać czyjeś myślenie na podstawie absurdalnego przykładu z pizzą.

• Haha 1
  • Confused 1

No bo inaczej tego co przedstawiłeś swoim myśleniem porównać się nie da.

Dalej sobie kupuj kanały ze względu na nazwy, a nie na ich zawartość.

Tylko nie wmawiaj ludziom, że to jest normalne.

• Upvote 1

Ja dodam, że platforma Viaplay w Szwecji obniżyła koszt subskrypcji kanałów sportowych za brak transmisji live.

ja do końca czerwca płace 59,99 i mi to nie przeszkadza ale wszystkie kanały puszczają raczej materiały powtórkowe i płacenie za to 149zł jest trochę nie fair...... 

Posted (edited)
4 godziny temu, Pawel napisał:

Nie ma jak to oceniać czyjeś myślenie na podstawie absurdalnego przykładu z pizzą.

Absurdalne to są cztery "premium" kanały sportowe bez transmisji na żywo i brak żadnej zniżki z tego powodu.

Edited by bugmenot
  • Upvote 1

Rzecznik pc+ mówi ze rekompensat nie bedzie bo canal+ to także oferta filmowa. Czas na UOKiK

• Haha 1
  • Confused 2

Posted (edited)
7 godzin temu, tracer10 napisał:

No bo inaczej tego co przedstawiłeś swoim myśleniem porównać się nie da.

Dalej sobie kupuj kanały ze względu na nazwy, a nie na ich zawartość.

Tylko nie wmawiaj ludziom, że to jest normalne.

Nikomu nic nie wmawiam. Napisałem, że wielokrotnie dyskutowano np. przy okazji rebrandingu , że kanał jest istotny a nie treść w nim zawarta. W ten sposób np. podmieniono Meteo w HGTV i wiele innych.Operatorzy wymyślili tą sztuczkę ,żeby nie dawać powodów rozwiązania umowy. Nigdy nie pochwalałem tego typu rozwiązań co wielokrotnie wyrażałam na forum.

Teraz jest trochę inna sytuacja, bo pandemia nie pozwala na rozgrywanie jakichkolwiek dyscyplin.I nie chodzi już tylko o dodatkową paczkę C+ czy Elevenów bo taki Eurosport też jest kanałem płatnym i również należałoby obniżyć abonament skoro nie emituje transmisji live skoro już tak liczymy.

Jeśli uważasz, że to wina operatora składaj reklamację i domagaj się obniżenia o 10 czy 15 zł abonamentu.

5 godzin temu, bugmenot napisał:

Absurdalne to są cztery "premium" kanały sportowe bez transmisji na żywo i brak żadnej zniżki z tego powodu.

Masz rację.Powinni je wyłączyć do czasu wznowienia rozgrywek.

Edited by Pawel
  • Haha 3

Wziąłem C+ aby mieć programy sportowe Eleven  i 8 kanałów C+ aby mieć możliwość oglądać na żywo ligę angielska ,hiszpańską i niemiecką .Teraz nic nie oglądam bo nic na żywo nie nadają i prawdopodobnie to już koniec sezonów we wszystkich ligach i w całym płatnym sporcie w transmisjach na żywo.  C+ ma płatności ale przecież nie zapłaci  za to czego nie ma i nie nadają w świecie  , więc ja też mam prawo wycofać się z abonamentu jaki podpisałem z operatorem C+. Ja rozumiem ,że jednak coś tam w dekoderze gra ,filmy i badziewie , ale niech dadzą możliwość zmniejszenia abonamentu do najniższego i będę płacił do zakończenia umowy ten najniższy abonament. Inaczej to my płacimy za nic a oni C+ nie zapłaci milionów za transmisję a nasze pieniądze zasilą kieszenie prezesów C+. To się musi rozwiązać polubownie bo tak jak teraz nie może zostać ,kary nałożone na operatora będą dotkliwe.

• Like 1
  • Confused 1

Posted (edited)
11 godzin temu, PawelTSW napisał:

Ja bym jednak poczekał na rozwój sytuacji, być może rozgrywki będą dokończone. Pewnie operator też na to czeka, bo w przeciwnym razie może nie chcieć zapłacić i wtedy rozumiem rekompensatę dla abonentów. 

A co w sytuacji gdy wy domagacie się zwrotu kasy, a rozgrywki będą dokończone? 

Wtedy operator będzie stratny, bo odda wam kasę, ale za co? 

Ja akurat cały czas piszę o sytuacji gry rozgrywki nie będa dokończone. Bo jak zawieszone to zgoda.

7 godzin temu, bugmenot napisał:

Akurat teraz trudno cos nadać rozsądnego ze sportu na żywo.

1 godzinę temu, rotalplus napisał:

Rzecznik pc+ mówi ze rekompensat nie bedzie bo canal+ to także oferta filmowa. Czas na UOKiK

Tu zgoda a co z paczkami np Eleven,MP czy Ekstraklasa?Tam też dadzą w zamian ofertę filmową[email protected] chyba cię troche poniosło za brak sportu na C+ chcesz zmniejszyć pakiet podstawę? A kto kazał brać np Extra zamiast Start i C?

Edited by czerstwy

Opłata powinna być proporcjonalnie zmniejszona w zależności od posiadanej paczki C+ i ilości kanałów sportowych np. posiadacze paczek 10X C+  powinni otrzymać 40% rabatu za paczkę z tytułu 4 kanałów sportowych, posiadacze pakietów z wbudowaną ofertą C+ należy przyjąć opłatę za paczkę 25 zł

• Upvote 1

Posted (edited)
17 godzin temu, Pawel napisał:

Teraz jest trochę inna sytuacja, bo pandemia nie pozwala na rozgrywanie jakichkolwiek dyscyplin.I nie chodzi już tylko o dodatkową paczkę C+ czy Elevenów bo taki Eurosport też jest kanałem płatnym i również należałoby obniżyć abonament skoro nie emituje transmisji live skoro już tak liczymy.

Jeśli uważasz, że to wina operatora składaj reklamację i domagaj się obniżenia o 10 czy 15 zł abonamentu.

Nie widzę abym napisał, że to wina operatora. Jak widzisz to mi zacytuj ok?  Masz tendencję do wmawiania komuś czegoś co nie napisał, a to brzydki nawyk.

Co do płatności C+ za ekstraklasę np. to nie ma z tobą dyskusji skoro twierdzisz, że już zapłacili za cały sezon, a ja ci mówię stanowczo że nie wsio zapłacili. Tak samo TVP nie zapłaciła wszystkiego.

Jak nie rozumiesz co to są transze płatnościowe i według ciebie każdy nabywca praw płaci na początku sezonu całą kasę to dyskusja nie ma sensu.

Co do powtarzanych przez ciebie 10-15 zł non stop to uważam jak wyżej pisałem, że skoro nie ma osobnego pakietu sportowego za C+, to PC+ powinno przy takiej wyjątkowej sytuacji WYJĄTKOWO się wysilić umysłowo i coś zaproponować abonentom.

A ponieważ nie idzie rozróżnić kto ma paczkę 8x lub 10x C+ dla sportu, a kto dla filmu to stety lub nie każdemu zaproponować obniżkę np. 40% lub nawet 50% z zastrzeżeniem [ o tym dalej ]

Dlaczego tyle? Ano dlatego iż uważam że większość bierze paczkę C+ dla sportu.

Wracając do płatności C+.

Jak sezon się jednak dokończy i wypłacą Ekstraklasie należności to abonent musi zwrócić tyle zniżek ile dostał przez czas jaki nie grali. Nie interesuje mnie ile to roboty dla PC+.

I nie żadne 10 zeta panie, wystarczy policzyć ile kosztuje abo za paczki C+ x np. 3 miechy ze zniżkami.

Dalej ci wychodzi 10-15 zł? Smutne.

Pamiętaj też, że PC+ w przypadku nie skończenia sezonów przyoszczędzi też kasę za Premier League gdzie też płaci transzami.

Nie widzę powodu aby w takim przypadku nie podzielili się tą kasą z abonentami którym nic nie dają live.

PS

Oczywiście ja osobiście nie liczę na nic znając na wylot praktyki tej platformy [ szczególnie po fuzji ] i generalnie mi zwisa jakby dali zniżki lub nie, ale jest masa abonentów którym to nie powiewa.😀

Ale pal licho kasę, jest tyle różnych innych możliwości aby coś zaproponować abonentom że głowa mała.

Ale cóż, PC+ to nie SKY UK, a Polska to nie UK.

Edited by tracer10
  • Like 2

Słowo jeśli oznacza wmawianie ?Chyba jednak za długo przebywasz za granicą.Zapominasz znaczenie polskich słów.

W jednym masz rację.Dyskusja nie ma sensu.

• Haha 2

Posted (edited)
36 minut temu, Pawel napisał:

Słowo jeśli oznacza wmawianie ?Chyba jednak za długo przebywasz za granicą.Zapominasz znaczenie polskich słów.

Oznacza wmawianie bo ja kilka postów wcześniej wyraźnie napisałem, że nie uważam aby sytuacja była winą PC+, a ty brniesz dalej.

Co do zagranicy, widzisz mimo przebywania za nią lepiej znam język polski od ciebie, i ty mi mówisz o znaczeniu polskich słów hahahah?

Gość który nawet nie zna podstaw ortografii.

Nabazgrałeś już tyle głupot na dodatek z błędami jakich początkujący uczeń nie powinien robić, że sam się sobie dziwię po co ja jeszcze polemizuję z tobą waść.

Edited by tracer10
  • Upvote 3

Posted (edited)

Operator też został nagle postawiony przed faktami...dajmy czas na ogarnięcie sytuacji.

Nie znaczy to, ze musimy czekać co łaskawie skapnie z pańskiego stołu. A magazynowanie minusów kiedyś wywoła efekt.

PC na razie nie powala pomysłami.  Włączenie pakietów wyższych to raczej ich zysk (darmowa , opłacona przez wysokie pakiety "łaskawość" i promocja swej oferty). Taka darowizna ale nie ze swojego portfela.

Jak czytam , ze "Hejter" to w cenie biletu do kina to dalej nie widzę dobrej woli operatora. Do sponsorowania.  A raczej rekompensaty...

Abonenci z najwyższymi pakietami tracą najwięcej...a odczuł ktoś z nich, ze ktoś o nich pomyślał.

Ja odczułem drobny zgrzyt w relacji z operatorem przy wymianie sprzętu. Zawiódł ich system, w APS postawiono mnie w kłopotliwej sytuacji , albo biore co system wydaje, albo z niczym (kilkadziesiąt km)  do domu i wyjaśniać...

Nikt z PC+ ie przejął się moim punktem widzenia bo przecież "pan podpisał".  Obiecałem w rewanżu wygaszenie 5 umów w ciągu roku.  I tez zgodnie z regulaminem. Słowa dotrzymam.

Edited by zuzik1111

Miałem włączoną promocje MMP na luty i marzec za 0 zł, zleciłem wyłączenie z końcem marca i wyłączyli, ale także wyłączyli mi hastler hd, którego mam w umowie na 6 miesięcy do końca sierpnia za darmo. I mam pytanie czy nie powinien ten kanał zostać odkodowany z godnie z umową zawartą przy przedluzeniu.

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka

Powinien być dostępny. Złóż reklamację.

W dniu 26.03.2020 o 17:49, stan07 napisał:

Wziąłem C+ aby mieć programy sportowe Eleven  i 8 kanałów C+ aby mieć możliwość oglądać na żywo ligę angielska ,hiszpańską i niemiecką .Teraz nic nie oglądam bo nic na żywo nie nadają i prawdopodobnie to już koniec sezonów we wszystkich ligach i w całym płatnym sporcie w transmisjach na żywo.  C+ ma płatności ale przecież nie zapłaci  za to czego nie ma i nie nadają w świecie  , więc ja też mam prawo wycofać się z abonamentu jaki podpisałem z operatorem C+. Ja rozumiem ,że jednak coś tam w dekoderze gra ,filmy i badziewie , ale niech dadzą możliwość zmniejszenia abonamentu do najniższego i będę płacił do zakończenia umowy ten najniższy abonament. Inaczej to my płacimy za nic a oni C+ nie zapłaci milionów za transmisję a nasze pieniądze zasilą kieszenie prezesów C+. To się musi rozwiązać polubownie bo tak jak teraz nie może zostać ,kary nałożone na operatora będą dotkliwe.

Ludzie ogarnijcie się trochę. To jest sytuacja nietypowa, ligo nie są zakończone a zawieszone. Jak się okaże,że nie będą dalej pokazywać to rozumiem kwestie rekompensat itd ale od razu sprawy do UOKiKu zgłaszać to mi gość poprawił humor na koniec dnia.

Wiem, że sytuacja jest nietypowa i trzeba czekać na rozwój sytuacji ale czy Ci co płacą za C+ czy Eleven dla sportu, PSP dla Ligii Mistrzów rozumiem, że też oczekują rekompensat w okresie wakacyjnym czy zimowym (w przypadku LM)?

Nie bądźcie w gorącej wodzie kompani! Tak na prawdę nic nie wiadomo czy ligi zostaną zakończone czy dokończone.

• Like 1
  • Upvote 1

Dokładnie.Trzeba cierpliwie czekać na rozwój wypadków.

12 minut temu, roberttosat napisał:

Wiem, że sytuacja jest nietypowa i trzeba czekać na rozwój sytuacji ale czy Ci co płacą za C+ czy Eleven dla sportu, PSP dla Ligii Mistrzów rozumiem, że też oczekują rekompensat w okresie wakacyjnym czy zimowym (w przypadku LM)?

Biorąc kanały sportowe liczę się z tym , że jest przerwa letnia i zimowa.

Operator powinien jakoś sensownie to rozwiązać a nie rzucać ochłapy :

darmowy miesięc Eleven, kolekcja Kino Świat czy inne na odczepnego rarytasy, które często i tak były w +miesiąca.

Czyli , można napisać , że PC+ sobie nic z tego nie robi ;)

Edited by kingofsouth
  • Like 1
  • Upvote 1