Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że oświeciłeś wszystkich bo nikt o tym nie wiedział.? Kolejne porównanie nie powiem skąd wzięte. Każdy kto się interesuje sportem wie do kiedy są dane prawa. A jak ma się to do obecnej sytuacji? Ja nie piszę że powinni zwracać kasę ale wyjść z jakimś dobrym rozwiązaniem  i rekompensaty gdy rozgrywki nie zostaną dokończone. Ludzie płacą za np Eleven 12 zeta za Ekstraklasę 20 zeta a lecą tam same powtórki. I mało tego tak może być przez wiele miesięcy.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów nie wyłączyli, więc płacić trzeba. Niestety.

IMHO domaganie się rekompensat za obecnie niedowartościowaną paczkę czy to Eleven czy C+  w obecnej sytuacji w jakiej przyszło nam żyć uważam za żenujące. Naprawdę trzeba nie mieć innych problemów jak 12 zeta wydane na pakiet kanałów.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, czerstwy napisał:

Dobrze że oświeciłeś wszystkich bo nikt o tym nie wiedział.? Kolejne porównanie nie powiem skąd wzięte. Każdy kto się interesuje sportem wie do kiedy są dane prawa. A jak ma się to do obecnej sytuacji? Ja nie piszę że powinni zwracać kasę ale wyjść z jakimś dobrym rozwiązaniem  i rekompensaty gdy rozgrywki nie zostaną dokończone. Ludzie płacą za np Eleven 12 zeta za Ekstraklasę 20 zeta a lecą tam same powtórki. I mało tego tak może być przez wiele miesięcy.

Tak trzymaj.

Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich abonentów trzeba operatorowi.?Operator zapewne zapłaci mniej za prawa które posiada bo wybrakowane a abonent tyle co w umowie. Powiadasz 12 zł?  Rozumiem że C+ jest za darmo czy MP?  I dobrze piszesz ludzie mają inne problemy bo z dnia na dzień moga stracić pracę. Takie SKY UK dało możliwość rezygnacji z opcji kto ma taką ochotę.Inni operatorzy zagraniczni też zachowali sie przyzwoicie względem swoich abonentów. U nas PC+ dało Eleven z powtórkami za free a CP nawet nie dał możliwośći rezygnacji np z Eelven,MP czy kanałów z Ekstraklasą. 

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel

To nie do końca tak, że płacę za kanał, a nie za jego zawartość.

To wręcz nieprawda bo np. ja płacę za C+ Sport tylko i wyłącznie bo mają Premier League.

Inaczej bym nawet nie spojrzał na ten kanał.

Myślisz, że wziąłem go bo nazywa się C+ Sport? Wolne żarty.

Mało kto bierze kanały sportowe bez żadnego określonego celu.

Skoro möj wybrany kontent znika to i znika moja opłata.

A skoro C+ nie zapłaci transzy za mecze nieodbyte i zaoszczędzi kasę to ja też jako abonent chciałbym ją zaoszczędzić nie dostając tej rzeczy dla której wybrałem C+ Sport.

Ja wiem, że to nie ich wina, ale moja też nie prawda?

Ja wiem, że nie zrobią tego co SKY UK bo nie ma osobnego pakietu C+ Sport i nie ma jak zawiesić ludziom płatność za bezwartościowy produkt.

Ale jakby chcieli to zawsze można coś wymyślić sensownego.

No, ale PC+ to zły adres do takich rzeczy.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator w reklamach promuje także konkretne treści a nie same nazwy kanałów, więc trudno odmówić konsumentowi prawa do reklamacji z tytułu braku  treści nawet jeśli sytuacja jest niezależna od Operatora

Kwestia podejścia - ale to jest Polska; tu jak się nie wymusi to się nie dostanie

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10To tak trudno zrozumieć obecną wyjątkowa sytuację ?Skąd masz pewność, że zaoszczędzą kasę.Może zapłacili za rozgrywki z góry a nie w transzach i będzie dokładnie na odwrót. Nikt nie mógł przewidzieć rozwoju epidemii. Z drugiej strony mogłeś włączyć paczkę w standardowej cenie z możliwością wyłączenia w każdej chwili.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy odstęp po znakach interpunkcyjnych. Z góry dzięki.

Tak masz rację sytuacja jest wyjątkowa i również wyjątkowo mogłaby postąpić PC+ podobnie do SKY UK.

Jakie zapłacili z góry za cały sezon? No tu już masz poważne braki w wiedzy.

Gadki o włączaniu paczek w standardowych cenach to już szukanie dziury w całym.

Każdy kto kupuje kanały sportowe bo chce oglądać w nich wybrane dla siebie rozgrywki ma tak włączać pakiety? To w zasadzie dla kogo byłyby niestandardowe ceny?

 

@rotalplus dokładnie o tym mówię, nikt nie bierze kanału dla nazwy tylko dla kontentu jaki on oferuje i za jaki decyduje się płacić.

Nie kumam ludzi którzy wmawiają, że kupujesz kanał, a nie to co w nim jest.

Co za bzdury.

Edytowane przez tracer10
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tracer10 napisał:

 

@rotalplus dokładnie o tym mówię, nikt nie bierze kanału dla nazwy tylko dla kontentu jaki on oferuje i za jaki decyduje się płacić.

Nie kumam ludzi którzy wmawiają, że kupujesz kanał, a nie to co w nim jest.

Co za bzdury.

 

Dokładnie. Ciekawe czy gdyby te osoby zamówiły pizzę z restauracji za 30 zł a dostały kosztującą piątaka mrożonkę do samodzielnego odgrzania, "bo taka jest sytuacja" to też byłyby zadowolone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak poczekał na rozwój sytuacji, być może rozgrywki będą dokończone. Pewnie operator też na to czeka, bo w przeciwnym razie może nie chcieć zapłacić i wtedy rozumiem rekompensatę dla abonentów. 

A co w sytuacji gdy wy domagacie się zwrotu kasy, a rozgrywki będą dokończone? 

Wtedy operator będzie stratny, bo odda wam kasę, ale za co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawel napisał:

Nie ma jak to oceniać czyjeś myślenie na podstawie absurdalnego przykładu z pizzą.

Absurdalne to są cztery "premium" kanały sportowe bez transmisji na żywo i brak żadnej zniżki z tego powodu.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tracer10 napisał:

No bo inaczej tego co przedstawiłeś swoim myśleniem porównać się nie da.

Dalej sobie kupuj kanały ze względu na nazwy, a nie na ich zawartość.

Tylko nie wmawiaj ludziom, że to jest normalne.

Nikomu nic nie wmawiam. Napisałem, że wielokrotnie dyskutowano np. przy okazji rebrandingu , że kanał jest istotny a nie treść w nim zawarta. W ten sposób np. podmieniono Meteo w HGTV i wiele innych.Operatorzy wymyślili tą sztuczkę ,żeby nie dawać powodów rozwiązania umowy. Nigdy nie pochwalałem tego typu rozwiązań co wielokrotnie wyrażałam na forum.

Teraz jest trochę inna sytuacja, bo pandemia nie pozwala na rozgrywanie jakichkolwiek dyscyplin.I nie chodzi już tylko o dodatkową paczkę C+ czy Elevenów bo taki Eurosport też jest kanałem płatnym i również należałoby obniżyć abonament skoro nie emituje transmisji live skoro już tak liczymy.

Jeśli uważasz, że to wina operatora składaj reklamację i domagaj się obniżenia o 10 czy 15 zł abonamentu.

5 godzin temu, bugmenot napisał:

Absurdalne to są cztery "premium" kanały sportowe bez transmisji na żywo i brak żadnej zniżki z tego powodu.

Masz rację.Powinni je wyłączyć do czasu wznowienia rozgrywek.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem C+ aby mieć programy sportowe Eleven  i 8 kanałów C+ aby mieć możliwość oglądać na żywo ligę angielska ,hiszpańską i niemiecką .Teraz nic nie oglądam bo nic na żywo nie nadają i prawdopodobnie to już koniec sezonów we wszystkich ligach i w całym płatnym sporcie w transmisjach na żywo.  C+ ma płatności ale przecież nie zapłaci  za to czego nie ma i nie nadają w świecie  , więc ja też mam prawo wycofać się z abonamentu jaki podpisałem z operatorem C+. Ja rozumiem ,że jednak coś tam w dekoderze gra ,filmy i badziewie , ale niech dadzą możliwość zmniejszenia abonamentu do najniższego i będę płacił do zakończenia umowy ten najniższy abonament. Inaczej to my płacimy za nic a oni C+ nie zapłaci milionów za transmisję a nasze pieniądze zasilą kieszenie prezesów C+. To się musi rozwiązać polubownie bo tak jak teraz nie może zostać ,kary nałożone na operatora będą dotkliwe.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PawelTSW napisał:

Ja bym jednak poczekał na rozwój sytuacji, być może rozgrywki będą dokończone. Pewnie operator też na to czeka, bo w przeciwnym razie może nie chcieć zapłacić i wtedy rozumiem rekompensatę dla abonentów. 

A co w sytuacji gdy wy domagacie się zwrotu kasy, a rozgrywki będą dokończone? 

Wtedy operator będzie stratny, bo odda wam kasę, ale za co? 

Ja akurat cały czas piszę o sytuacji gry rozgrywki nie będa dokończone. Bo jak zawieszone to zgoda.

 

7 godzin temu, bugmenot napisał:

Absurdalne to są cztery "premium" kanały sportowe bez transmisji na żywo i brak żadnej zniżki z tego powodu.

Akurat teraz trudno cos nadać rozsądnego ze sportu na żywo.

 

1 godzinę temu, rotalplus napisał:

Rzecznik pc+ mówi ze rekompensat nie bedzie bo canal+ to także oferta filmowa. Czas na UOKiK

Tu zgoda a co z paczkami np Eleven,MP czy Ekstraklasa?Tam też dadzą w zamian ofertę filmową?@stan07 chyba cię troche poniosło za brak sportu na C+ chcesz zmniejszyć pakiet podstawę? A kto kazał brać np Extra zamiast Start i C?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata powinna być proporcjonalnie zmniejszona w zależności od posiadanej paczki C+ i ilości kanałów sportowych np. posiadacze paczek 10X C+  powinni otrzymać 40% rabatu za paczkę z tytułu 4 kanałów sportowych, posiadacze pakietów z wbudowaną ofertą C+ należy przyjąć opłatę za paczkę 25 zł

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...