Jump to content
vibor

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Nikt nie będzie sponsorował czegoś za darmo, zwłaszcza, gdy ostatnio widać jakieś rozchodzenie się dróg CANAL+ i TVN DISCOVERY. 

• Upvote 2

niewierze w "rozchodzenie się" raczej w zdublowanie serwisów C+ chce po prostu mieć swoją platformę VOD tak jak HBO GO. 

• Haha 1

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

niewierze w "rozchodzenie się" raczej w zdublowanie serwisów C+ chce po prostu mieć swoją platformę VOD tak jak HBO GO. 

Czytałeś o rozważaniu sprzedaży akcji, które posiada TVN/DISCOVERY w PC+? O to chodziło...

9 godzin temu, bugmenot napisał:

Do tego przecież TVN robi z Polsatem swój nowy serwis VOD.

Taa będzie IPLA Max. I do tego eksluzywne seriale tylko na tej platformie gdzie bohaterów ze "Szkoły" zobaczymy w prequelu "Przedszkole" a kontynuacja 07 Zgłoś się okaże się spin-offem Malanowskiego bez partnerów.

• Upvote 1

Będzie to co w kanałach jednej i drugiej grupy pod jednym adresem i to pewnie starczy do przyciągnięcia mniej wymagających widzów.

Na moim koncie abonenta na stronie internetowej pojawiła się opcja poszerzenia oferty do końca marca za darmo 

wypróbuj ofertę do końca marca bez opłat, później zdecyduj co dalej.

Potem 30 zł/mies. lub możliwość rezygnacji

Można to aktywować przez internet a czy wyłączyć / zrezygnować też można przez stronę internetową czy trzeba dzwonić do nich?

Rożne są opcje. Generalnie chodzi mi o to czy da się to wyłączyć (po okresie darmowym) przez internet czy wymaga to dzwonienia do konsultanta

Edited by Vegasnight9

Musisz poczytać na stronie Platformy Canal+.

Można napisać rezygnację przez formularz.

2 godziny temu, Vegasnight9 napisał:

Rożne są opcje. Generalnie chodzi mi o to czy da się to wyłączyć (po okresie darmowym) przez internet czy wymaga to dzwonienia do konsultanta

Generalnie to przed włączeniem przeczytaj dokładnie regulamin danej promocji, bo takie z darmowym okresem i możliwością wyłączenia są niezwykle rzadko.

Guest Vsat

Od dziś składając zamówienie na stronie PC+ można wybrać ULTRABOX+ 4K bez dysku bądź z dyskiem. Oczywiście bez dysku zewnętrznego jest taniej, choć w niektórych pakietach (np. Superpremium+4K) jest taka sama, jak z dyskiem.

Zajrzałem właśnie w ICA na moją drugą umowę z pakietem Nowy Start i mam w cenie 10 zł możliwość uruchomienia dopełnienia do pakietu Comfort, lub za 15 zł bez zobowiązań. To tak w celach informacyjnych że dopełnienia wciąż są dostępne i to w starej cenie.

17 marca 2020r. forum platformy CANAL+ (dawniej platformy n - nhdtv) przejdzie do historii.

Takie promocje to niech sobie :censored: . Platforma Canal+ myśli że  z tymi cenami przyciągnie :censored: jak rynek jest nasycony. Dajcie pakiety w rozsądnej cenie.

Posted (edited)

Działa wam może strefa Canal+ bo mi pojawią się komunikat:

"Wystąpił wewnętrzny błąd serwera.
Przepraszamy za niedogodności
Zespół Platforma CANAL+".
Edited by Polsat

Na tą chwilę dalej nie działa.