Jump to content
vibor

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Otwarte okno jak każde - trzeba jakoś zachęcić nowych abonentów do tej paczki... ;)

Mnie coraz bardziej rażą reklamy na kanałach sportowych - reklamują paczkę jako kanały bez reklam. Reklamy miały być jedynie sponsorów przy transmisjach, a coraz bardziej się wyprzedają z tym czasem antenowym na C+ Sport. - mam wrażenie :)

• Upvote 1

To niech sobie biura reklamami wyłożą. Ludzie płacą za te kanały "Premium"

• Upvote 2

Takie to Premium się robi, że na meczach Premier League wrzucają banery reklamowe buków jak na Eleven.

Masakra czego doczekałem.

• Like 5

Jeśli miałaby wrócić Champions League to niech będą sobie te reklamy buków.

• Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

W dniu 28.12.2019 o 13:17, ircios napisał:

To niech sobie biura reklamami wyłożą. Ludzie płacą za te kanały "Premium"

A później będzie płacz, gdyby stracili kolejne prawa. Aż tak mierzi cie wyskakujący, 5 sekundowy baner bukmachera podczas meczu, który nawet nie zasłania transmisji, ponieważ obraz jest zawsze proporcjonalnie zmniejszany? Czy to jest naprawdę dla ciebie taki problem?

Jedno trzeba docenić. Prawa sportowe są coraz droższe, a cena za paczkę Canal+ od wielu już lat stoi w miejscu. Mając do wyboru krótkie banery podczas spotkania, a podwyżki, bez dłuższego zastanowienia wybieram banery.

• Sad 1

Nie dziwie się, że @ircios to mierzi bo to są formaty reklamowe rodem z darmowego Polsatu.

Ciekawe czy jak np. dorzucą reklamy między filmami i zaczną przyspieszać napisy końcowe to też się znajdą obrońcy ;).

Edited by bugmenot

Dokładnie..przypomina to strony z nielegalnym streamingiem a nie kanał dodatkowo płatny...

• Upvote 2

57 minut temu, TimesSquare napisał:

A później będzie płacz, gdyby stracili kolejne prawa. Aż tak mierzi cie wyskakujący, 5 sekundowy baner bukmachera podczas meczu, który nawet nie zasłania transmisji, ponieważ obraz jest zawsze proporcjonalnie zmniejszany? Czy to jest naprawdę dla ciebie taki problem?

Jedno trzeba docenić. Prawa sportowe są coraz droższe, a cena za paczkę Canal+ od wielu już lat stoi w miejscu. Mając do wyboru krótkie banery podczas spotkania, a podwyżki, bez dłuższego zastanowienia wybieram banery.

Jeśli o mnie chodzi, to ja nie będę płakał. Będzie coraz więcej reklam to paczka C+ pa pa...jak podwyższą opłaty. 

1 godzinę temu, TimesSquare napisał:

...

Jedno trzeba docenić. Prawa sportowe są coraz droższe, a cena za paczkę Canal+ od wielu już lat stoi w miejscu. ...

Patrząc obiektywnie paczka C+ nigdy nie była taka tania jak obecnie. Jak sobie przypomnę jak za pakiet chyba błękitny w ówczesnej Cyfrze płaciłem około 70 zł gdzie paczka to były trzy kanały oczywiście w sd to dzisiaj jest mega tanio. Canal+ analogowy chyba też wychodził drożej a jakie były zarobki w latach 90 a jakie są dzisiaj nie trzeba przypominać.

Dokładnie.W Cyfrze+ miałem start+C+ za 40 kilka złotych.W NC+,PC+ więcej jak 60zł chyba w zobowiazaniu nie płaciłem.Obecnie chyba najwiecej prawie 63 zł ale Extra+C++Eelven.Wcześniej  ok.50-60zł to nawet HBO długo posiadałem choć nie zawsze pełną C+.W konkurencji nic ciekawego nie dostanę za tak niskie kwoty.Fakt reklam troche jest ale to chyba nie na wszystkich C+.Ale marudzić mają prawo abonenci kablówek gdzie ta paczka nie kosztuje 25 zł.Ja osobiście aż tego tak nie odczuwam bo w przerwoe meczu zawsze zmieniam kanał lub wychodzę z pokoju.

4 godziny temu, bugmenot napisał:

Ciekawe czy jak np. dorzucą reklamy między filmami i zaczną przyspieszać napisy końcowe to też się znajdą obrońcy ;).

Zapewniam cię, że się znajdą. Będą to m.in te same osoby co na tej stronie

13 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Jaki jest mail do Platformy Canal+?

Tak trudno wygooglować? 😉

Witam. Powiedzcie mi czy jak wchodzicie w ica to w opcji "szczegóły mojej oferty" macie podświetlone tylko kanały które posiadacie czy również "kolekcje"? u mnie są tylko kanały i w opcji nc+go nie mogę nic oglądać z kolekcji pisze ze brak uprawnien??? 

Zadzwoń na infolinie w celu wyjaśnienia.

Czy jest gdzieś spis kanałów w poszczególnych pakietach? Ale rozpiska tekstowa, a nie logotypy, jak w Strefie Canal+.

Strona C+, zjeżdżasz na sam dół do stopki, klikasz Dokumenty, wyszukujesz regulamin pakietu/promocji, wykaz kanałów jest na końcu dokumentu.

Czy na którymś z kanałów Platformy CANAL+ można oglądać mecz Świątek z Vekic?
Ten mecz już trwa, a Eurosporty pokazują mecz Niemki Kerber z Włoszką i Rosjanki z Czeszką...

EDIT:

Po 26 minutach od rozpoczęcia meczu Eurosport1 łaskawie zaczął go transmitować.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nei jest wątek o stachach Eurosport.
  • Upvote 1

Operatorskie forum PC+ , ktoś tam jeszcze pisze..?

Edited by lukimann

Dawno, dawno temu wyłączono możliwość dodawania nowych postów i pewnie tak jest do dzisiaj.