Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj na stronie https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte    nie można zamówić oferty, pojawia się komunikat "STRONY, KTÓREJ SZUKASZ JUŻ NIE MA". Biorąc pod uwagę, że "Ważność Oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+, zostaje przedłużona do 31.10.2020 r." można spodziewać się najgorszego, włącznie z "u[beep]ieniem" wszystkich ofert bez umowy. Może przyszły rok to definitywny koniec CONAX`a w PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2019 o 10:21, bartek67 napisał:

Od wczoraj na stronie https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte    nie można zamówić oferty, pojawia się komunikat "STRONY, KTÓREJ SZUKASZ JUŻ NIE MA". Biorąc pod uwagę, że "Ważność Oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+, zostaje przedłużona do 31.10.2020 r." można spodziewać się najgorszego ......

,,,lub kolejnego przedłużenia oferty.

Biuro sprzedażowe Telewizji na kartę nadal oferuje zestawy z 12 miesięcznym dostępem do Start+ (i zapewnieniem, że dotrzymają słowa).

Ponadto na rynku pozostaje wiele niesprzedanych zestawów, które zapewne ITI zechce zbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przedłużaj umowy. Twoja umowa z końcem stycznia stanie sieć umowa na czas nieoznaczony i bedziesz miał 30 dni na jej rozwiązanie. Sprawdź w swojej umowie o ile wzrośnie opłata po zakoñczeniu umowy. Jak tak zrobiłem i mogę sobie włączyc pakiety dodatkowe jakie chcę i kiedy chcę bez podpisywania umowy

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ak crh napisał:

Dzień dobry potrzebuje pomocy 5 stycznia kończy mi się umowa...

 

Na bank nie kończy się  5 stycznia. Tylko 31. Od tego trzeba zacząć.

Proponuję poczytać wątek o ofertach dla stałych abonentów, i w grudniu złożyć wypowiedzenie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy po zmianie nazwy na CANAL+ ktoś wpadnie na zmianę nazwy kanałów autorskich. Uważam, że niezłym pomysłem byłaby taka zmiana:

 

MiniMini+ na CANAL+ Mini

 

Kuchnia+ na CANAL+ Kuchnia

 

Domo+ na CANAL+ Domo

 

Teletoon+ na CANAL+ Play (w tym zmiana charakteru stacji na bardziej gamingowy)

 

Ale Kino+ na CANAL+ Kino

 

Planet+ na CANAL+ Planet

 

nSport+ do likwidacji.

 

To zadziałałoby też wizerunkowo. Kanały CANAL+ już w najniższym pakiecie.

 

Dzisiaj wygląda to trochę bezsensownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jaszek napisał:

Zastanawiam się, czy po zmianie nazwy na CANAL+ ktoś wpadnie na zmianę nazwy kanałów autorskich. Uważam, że niezłym pomysłem byłaby taka zmiana:

 

MiniMini+ na CANAL+ Mini

 

Kuchnia+ na CANAL+ Kuchnia

 

Domo+ na CANAL+ Domo

 

Teletoon+ na CANAL+ Play (w tym zmiana charakteru stacji na bardziej gamingowy)

 

Ale Kino+ na CANAL+ Kino

 

Planet+ na CANAL+ Planet

 

nSport+ do likwidacji.

 

To zadziałałoby też wizerunkowo. Kanały CANAL+ już w najniższym pakiecie.

 

Dzisiaj wygląda to trochę bezsensownie.

 

 

Bezsensowne to jest to co Ty proponujesz. Kanały te są już znane na rynku i zdążyły wyrobić sobie markę. Zmiana nazw wprowadzi tylko chaos.

Edytowane przez Tomo21
  • Popieram 6
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomo21 napisał:

Kanały te są już znane na rynku i zdążyły wyrobić sobie markę

 Udziały w rynku (szybko topniejące) pokazują, jak są znane. Znana to jest marka CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...