Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal w NC+ są przekazy VOD, które nadają w pętli filmy, które potem są w kolekcjach dostępnych na dekoderach bez Internetu.

W przypadku Netflixa raczej nie ma na coś takiego szans, żeby dosłać chociaz 10% oferty w mniej niż tydzień musieliby zagospodarować chyba ze dwa transpondery ;).

Z tym nowym przekazem chodzi pewnie o planszę informacyjną i ew. jakieś elementy, które pobierze sobie dekoder.

 

Tutaj jest zrzut z digitalbitrate.com z takiego kanału/zaślepki w sieci UPC w Szwajcarii:

 

CAH-C072-19506h.jpg

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarł do mnie moduł CAM.

Próbuje aktywować kartę i odbijam się od ściany. Zgodnie z instrukcja dzwonie na 22 310 47 47 wpisuję pesel i komunikat o złym peselu, numer 801 044 944 milczy. Jak aktywować usługę? Dodam, iź w ICA też nie mogę założyć konta , wyskakuje błąd rejestracji konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartek67 zakupiłeś moduł CAM CI+ na własność czy z umową? Jeśli na własność to aby aktywować wyślij SMS pod nr (+48) 725 72 72 72, w treści wpisz numer karty. Moduł do TV/dekodera i ustaw na TVP1 HD i czekaj na aktywację. Jeśli dostałeś moduł z umową (na wypożyczenie) to po prostu włóż do TV/dekodera i ustaw na TVP1 HD. Aktywuje się jak kurier zgłosi do centrali, że odebrał dokumenty zwrotne, lub jeśli nie zgłosi - wtedy, kiedy dotrą do centrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bartek67 napisał:

Ok, po 16 godzinach uruchomili usługę, w CP trwa to max godzinę.

W zakładce "Moja obecna oferta" jest na samym dole kanał Nowa Tonacja. Co to za kanał  i z jakie tp nadaje?

A widzisz jakbyś od razu popatrzył w instrukcję jak aktywować nc+ na kartę to trwało by to max 30 minut łącznie z aktualizacją modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, roberttosat napisał:

A widzisz jakbyś od razu popatrzył w instrukcję jak aktywować nc+ na kartę to trwało by to max 30 minut łącznie z aktualizacją modułu.

To był abonament z pakietem Start+. Był ale już nie jest.Oddałem Moduł, gryzł się z moim TV. Ciągle czarny ekran, blokował nawet kanały FTA ( na kanałach FTA wyświetlał komunikat "błąd serwisu"). Trzeba będzie się zastanowić nad dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2019 o 15:34, roberttosat napisał:

Karta jest aktywowana z reguły wieczorem w dniu kiedy podpiszesz kurierowi papiery chyba, że kurier tego nie zgłosi to dopiero jak dotrą dokumenty do Warszawy.

 

TVP1HD, po aktywacji przełącz się na TVPuls w celu aktualizacji modułu.

Miałeś wszystko napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, roberttosat napisał:

Miałeś wszystko napisane.

I co z tego. Rano usługa "teoretycznie " była aktywna. Dwukrotnie dzwoniłem na infolinię i za każdym razem kazano mi zostawić TV na kanale TVP1 HD i ograniczano się do puszczenia uprawnień. Aktywacja nie przechodziła przez moduł/TV. Ani razu konsultant nie zasugerował aby robić najpierw aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Według tego co piszecie miała najpierw być aktywacja później aktualizacja. Poza tym modem blokował sygnał TV. Próbowałem ponownie wyszukać kanały (przy włożonym module) i nic, zero kanałów, dopiero wyjęcie modułu pomogło i można było wyszukać kanały na satelicie.

Rozmowa jest już lekko jałowo, moduł wrócił do PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...