Jump to content
vibor

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Zadzwoń na infolinię i zapytaj.

Dzisiaj swoje 13 urodziny obchodziłaby świetna na swe czasy platforma n, która umarła śmiercią tragiczną.

Włącz ciekawość.

Amen. Jeszcze tylko po niej zostało ITI, które mam nadzieję, szybko opuści szeregi PC+😁

• Upvote 1

Jak Cyfrowy Polsat poprzez sieć swoich firemek w Luksemburgu przejmie pc+, to ITI odejdzie. 😂😂😂😂😂😂

• Haha 2

W Ostródzie jedyny punkt sprzedaży nadal w postrzępionych ze starości barwach nc+. 

W Mławie też salon pod starym logo, tylko obok przyczepiona informacja że NC+ zmienia się w platformę Canal+ . To i tak lepiej bo gdy przejazdem byłem w Działdowie to jedyny salon PC+ (też w starych barwach) jest chyba na wykończeniu bo na szybie wielka informacja "Do wynajęcia".

• Haha 1

4 godziny temu, Ozzy666 napisał:

tylko obok przyczepiona informacja że NC+ zmienia się w platformę Canal+

Zapewne zwykły papierowy plakat przyklejony bezbarwną taśmą samoprzylepną w oknie od wewnątrz.

Oj nie jestem do końca pewny ale chyba był to plakat od PC+. Będę przy okazji to sprawdzę.

Słuchajcie, czy to koniec kanału Motowizja? Strona nie działa, dodatkowo dziś Sportklub pochwalił się transmisją Nascar, które to prawa posiada i nawet nie tak dawno przedłużyła Motowizja. Mało tego od niedawna Sportklub pokazuje też DTM, a z tego co gdzieś wygrzebałem te prawa posiadała również Motowizja, ale z jakichś powodów nie pokazywali  Live.

Tak koniec. Kula szklana właśnie to pokazała😁

Nie ma takiej informacji, ale dziwne, że Sportklub chwali się Nascar na żywo, kiedy jeszcze chwilę temu Motowizja chwaliła się, że przedłuża prawa. Nie działa też strona Motowizji, ale może to zbieg okoliczności. Dlatego zadałem takie pytanie i dziwie się, że @ircios ironicznie odpowiada.

57 minut temu, bartas_20 napisał:

....Dlatego zadałem takie pytanie i dziwie się, że @ircios ironicznie odpowiada.

Właśnie. Bo nie ma takiej informacji. Nigdzie. To po co zadajesz pytanie.? Więc Ci odpowiedziałem.  Jak wróżbita.

@Jarasso. Pewnie nikt prawie nie ogląda, a poleci masa wypowiedzeń w celu osiągnięcia lepszych warunków. Jak ktoś ma gwarantowane. A czy były gwarantowane?

Edited by ircios

21 minut temu, Jarasso napisał:

CBS ACTION znika  31.12.2019 r także jak ktoś ma gwarantowany to może wypowiadać umowę bez konsekwencji.

https://satkurier.pl/news/184974/cbs-action-zakonczy-nadawanie.html

Od samego momentu, kiedy to kanały CBS dołączyły do nc+ (dzisiaj Platforma Canal+), stacje te były dostępne jako niegwarantowane.

To w takim razie nic nie będzie się działo jak niegwarantowany u większości 

Edited by ircios

Ok mała errata moich postów. Okazuje się, że Sportklub będzie pokazywał Nascar ale tylko mniejszą Xfinity Series. Monster Energy Cup nadal w Motowizji. Przepraszam za zamieszanie.

3 godziny temu, piotr77sat napisał:

Osobiście mam ten kanał gwarantowany. Dzisiaj sprawdziłem.

To sprawdź dobrze, ponieważ od momentu wejścia tych kanałów do nc+, tj. w 2013 roku, były one niegwarantowane.

Faktycznie. Na ICA nie jest zaznaczony w lewym dolnym rogu czerwonym ptaszkiem. W umowie jest jako niegwarantowany.(1) w opcji Extra+.

Sprawdźcie dokładnie,

u mnie kanał CBS Action jest oznaczony jako niegwarantowany (ostatni kanał w 5 rzędzie od góry), natomiast kolekcja CBS Action w nc+GO nie ma takiego oznaczenia (3 rząd od końca mniej więcej na środku).

Edited by Krzysiek11:)

W ICA obrazeczki się zmieniają co jakiś czas, nie ma co im ufać, dla abonenta wiążące jest tylko to co ma na umowie.