Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Mławie też salon pod starym logo, tylko obok przyczepiona informacja że NC+ zmienia się w platformę Canal+ . To i tak lepiej bo gdy przejazdem byłem w Działdowie to jedyny salon PC+ (też w starych barwach) jest chyba na wykończeniu bo na szybie wielka informacja "Do wynajęcia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy to koniec kanału Motowizja? Strona nie działa, dodatkowo dziś Sportklub pochwalił się transmisją Nascar, które to prawa posiada i nawet nie tak dawno przedłużyła Motowizja. Mało tego od niedawna Sportklub pokazuje też DTM, a z tego co gdzieś wygrzebałem te prawa posiadała również Motowizja, ale z jakichś powodów nie pokazywali  Live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej informacji, ale dziwne, że Sportklub chwali się Nascar na żywo, kiedy jeszcze chwilę temu Motowizja chwaliła się, że przedłuża prawa. Nie działa też strona Motowizji, ale może to zbieg okoliczności. Dlatego zadałem takie pytanie i dziwie się, że @ircios ironicznie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, bartas_20 napisał:

....Dlatego zadałem takie pytanie i dziwie się, że @ircios ironicznie odpowiada.

Właśnie. Bo nie ma takiej informacji. Nigdzie. To po co zadajesz pytanie.? Więc Ci odpowiedziałem.  Jak wróżbita.

 

@Jarasso. Pewnie nikt prawie nie ogląda, a poleci masa wypowiedzeń w celu osiągnięcia lepszych warunków. Jak ktoś ma gwarantowane. A czy były gwarantowane?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jarasso napisał:

CBS ACTION znika  31.12.2019 r także jak ktoś ma gwarantowany to może wypowiadać umowę bez konsekwencji.

https://satkurier.pl/news/184974/cbs-action-zakonczy-nadawanie.html

 

Od samego momentu, kiedy to kanały CBS dołączyły do nc+ (dzisiaj Platforma Canal+), stacje te były dostępne jako niegwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie dokładnie,

u mnie kanał CBS Action jest oznaczony jako niegwarantowany (ostatni kanał w 5 rzędzie od góry), natomiast kolekcja CBS Action w nc+GO nie ma takiego oznaczenia (3 rząd od końca mniej więcej na środku).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...