Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, andjaw napisał:

Co to za różnica czy płacisz miesięcznie 80 czy 110 zł ?

Dla jednych niezauważalna, a dla drugich taka, której Ty nie pojmiesz.

Tym drugim życzę, aby stała się dla nich też niezauważalna, a Tobie... zdrowia. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, andjaw napisał:

Tak jest bo ja myśliwy jestem, będę siedział i polował. Wczoraj w ten czas co wy dyskutowaliście z Jorgiem o tych 20 zł ja w tym samym czasie na home office zarobiłem na 3 miesiące pakiery VIP Max 4K z Netfilx.

Fajnie, że z nami się tym podzieliłeś. To może idź jeszcze dalej pracować - może jeszcze wtedy będziesz mógł dorzucić do kompletu Playera - i to bez reklam. 😂

A tym, którzy chcą zaoszczędzić te swoje 20-30zł daj spokój. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kamil2505 napisał:

Fajnie, że z nami się tym podzieliłeś. To może idź jeszcze dalej pracować - może jeszcze wtedy będziesz mógł dorzucić do kompletu Playera - i to bez reklam. 😂

A tym, którzy chcą zaoszczędzić te swoje 20-30zł daj spokój. 

I wice wersa. Daj spokój tym co nie chcą wiązać się z operatorem umową. A może masz jakieś prowizje od C+ że tak nagabujesz do podpisywania zobowiązań ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szkoda dyskusji, wczoraj przez strefę klienta wypowiedziałem umowę. Zobaczymy co teraz zaproponują. Jak będą wymyślać, to przechodzę na telewizję na kartę. Pakiet Start + Canal+ 3i4 i za 55 zł oglądam dalej ekstraklasę. Jak mi się znudzi to otwieram balkon i moduł CAM ląduje na trawniku. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andjaw napisał:

I wice wersa. Daj spokój tym co nie chcą wiązać się z operatorem umową. A może masz jakieś prowizje od C+ że tak nagabujesz do podpisywania zobowiązań ?

Tak, na pewno dostałbym prowizję za klienta, który po przedłużeniu umowy mógłby płacić nawet 30% obecnej ceny. 

 

Ochłoń. Chyba za dużo niedzielnej pracy wycenionej "na 3 miesiące pakietu VIP+ Max 4K z Netflix". 🤣

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kamil2505 napisał:

Tak, na pewno dostałbym prowizję za klienta, który po przedłużeniu umowy mógłby płacić nawet 30% obecnej ceny. 

 

Ochłoń. Chyba za dużo niedzielnej pracy wycenionej "na 3 miesiące pakietu VIP+ Max 4K z Netflix". 🤣

Skoro operatorzy tracą na umowach to czemu tak wydzwaniają do ludzi żeby ją przedłużyć ? Przecież można trzymać ludzi na okresie nieokreślonym i kasować więcej o 30%.

 

Operator nie jest głupi i wie że lepiej mieć pewne 24x109,00 zł niż raz czy dwa po 134 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andjaw nie interesuje mnie co ma z tego czy tamtego operator. @Jorg1980 pisał, że dla niego ważna jest Ekstraklasa, która C+ ma jeszcze na pewno przez 1,5 roku. W związku z tym bardziej mu się opłaca zawrzeć umowę na 12 miesięcy gdzie zapłaci znacznie mniej niż pozostawać na nieokreślonym i płacić dwa razy tyle.

 

Zapoznaj się najpierw z tematem zamiast określać innych agentami, którzy polują na forum na prowizje od C+. 

Edytowane przez kamil2505
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, andjaw napisał:

Skoro operatorzy tracą na umowach to czemu tak wydzwaniają do ludzi żeby ją przedłużyć ? Przecież można trzymać ludzi na okresie nieokreślonym i kasować więcej o 30%.

 

Operator nie jest głupi i wie że lepiej mieć pewne 24x109,00 zł niż raz czy dwa po 134 zł.

Dlatego dzwonią,  bo namawiają na wyższy pakiet za większe pieniądze. Jeśli się nie uda kogoś naciągnąć,  to ten ktoś dostaje np Superpremium 4k za 109,99 i przez całą umowę MUSI płacić.  A taki na bezterminowej za 140 może w każdej chwili zrobić papa. Czego nie rozumiesz?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czerstwy napisał:

To czego nie ma w Polsacie 

I vice-versa gdyż w C+ niema tego co w Polsacie
ale dziś w czasach aplikacji to nie problem :)

21 godzin temu, lakiman napisał:

HBO zawiera aplikację HBO GO a tam są moim zdaniem ciekawe propozycje serialowe.

Jeśli kogoś interesują tasiemce- ja mam delikatnie mówiąc alergię na tę twórczość :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko do Viaplay. Marnie widzę przyszłość platform cyfrowych. Jeszcze na wejdzie DVB-T2 i wszystkie programy zostaną podniesione do HD i 4K to nie opłaci się podpisywać żadnych umów przynajmniej na te podstawowe pakiety entry+ i relax+

Edytowane przez Jorg1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 15:43, Jorg1980 napisał:

Marnie widzę przyszłość platform cyfrowych. Jeszcze na wejdzie DVB-T2 i wszystkie programy zostaną podniesione do HD i 4K

Jak wejdzie DVB-T2 to platformy cyfrowe i kablówki dostaną po kościach (stracą bardzo dużo klientów) - to wiadomo.

Ale ja nie zamierzam rezygnować z telewizji satelitarnej ze względu na słabą naziemną ofertę która na pewno się znacząco nie wzbogaci po zmianie standardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...