Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Jorg1980 napisał:

Póki co nie było takiej propozycji. Albo dwa lata za 109 zł albo rok za 119. A z powodu 15 zł opłaca mi się wiązać umową.

Piszesz, że nie przedłużasz, bo nie wiadomo co z Ekstraklasą, a wrzucasz pakiet sporo wyższy. 

Wszystkie mecze są teraz w CANAL+. Jeżeli zależy Ci faktycznie na samej Ekstraklasie to można mieć Entry+ z CANAL+ za niecałe 30zł na 12 miesięcy. 

Jak chcesz większy pakiet sportowy to masz Optimum+ (Eurosporty, Eleven Sports 4, TVP Sport) 29,99zł (nie wiem czy na 12 miesięcy jest za 24,99zł), CANAL+ za 19,99zł i Eleven za 11,90zł. Czasami do tego dorzucają też Polsat Sport Premium. 

Masz dobrą ofertę sportową za nieco ponad 60zł miesięcznie i umową na rok, czyli połowę tego co płacisz.

 

No, ale jak chcesz płacić więcej to płać dalej. I tłumacz to dalej niewiedzą związaną z przetargiem na Ekstraklasę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jorg1980 napisał:

Ciekaw jestem skąd wy macie te ceny ? Entry+z Canal+ na oficjalnej stronie canal plus jest za 50 zł a nie 30. Chyba macie jakieś swoje cenniki :D 

Na stronie jest oferta dla nowych klientów, a nie dla stałych abonentów. 

 

Płacisz miesięcznie 134zł. To ja mniej płacę za zestaw z Extra+ z C+, HBO i Netflix (a płacę za niego sam, bez współdzielenia). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Jorg1980 napisał:

Ciekaw jestem skąd wy macie te ceny ? Entry+z Canal+ na oficjalnej stronie canal plus jest za 50 zł a nie 30.

Chociażby stąd https://kup.pl.canalplus.com/koncert 

Najpierw kupujesz podstawę za 20 zł a potem przez DOPASUJ ofertę wybierasz co Cię interesuje.

Np. canal + i hbo to 30zl/mc przez rok 

Canal + i hbo + netflix standard 50zl/mc przez rok

Canal + i eleveny z polsatami 35 zl/mc przez rok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, kamil2505 napisał:

Piszesz, że nie przedłużasz, bo nie wiadomo co z Ekstraklasą, a wrzucasz pakiet sporo wyższy. 

Wszystkie mecze są teraz w CANAL+. Jeżeli zależy Ci faktycznie na samej Ekstraklasie to można mieć Entry+ z CANAL+ za niecałe 30zł na 12 miesięcy. 

Jak chcesz większy pakiet sportowy to masz Optimum+ (Eurosporty, Eleven Sports 4, TVP Sport) 29,99zł (nie wiem czy na 12 miesięcy jest za 24,99zł), CANAL+ za 19,99zł i Eleven za 11,90zł. Czasami do tego dorzucają też Polsat Sport Premium. 

Masz dobrą ofertę sportową za nieco ponad 60zł miesięcznie i umową na rok, czyli połowę tego co płacisz.

 

No, ale jak chcesz płacić więcej to płać dalej. I tłumacz to dalej niewiedzą związaną z przetargiem na Ekstraklasę. :)

Czyli jednak da się za 24,99zł co udowodnił @czerstwy

5 minut temu, czerstwy napisał:

Na stronie to są oferty dla nowych.Ty marudzisz my negocjujemy oferta dla sportu

ofer.png

 

@Jorg1980 czyli za niecałe 60zł możesz mieć nawet ofertę z Eleven i to na 12 miesięcy. Pełny sport i całkiem niezła podstawa. Serio warto płacić 134zł na nieokreślonym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ircios napisał:

Ale on chce jeszcze HBO na całą umowę  ;-)

Jeżeli chce też HBO to niech do oferty zaproponowanej przeze mnie i @czerstwy dorzuci te 20zł za HBO z HBO GO to 80zł (90zł z extra jeżeli chce też ten pakiet) to i tak sporo taniej niż to co teraz ma (134zł). 

 

Swoją drogą - nigdy nie płaciłem za C+ powyżej 100zł. Chyba pierwszy raz - po ostatnim przedłużeniu przekroczyłem kwotę 80zł. Wcześniej zawsze było mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ircios napisał:

Canal + można mieć  za 40 zł

Tylko co tam masz za te 4dychy? ja od dawna mam dostęp do pełnego pakietu przez C+go(bez 4K) i jak do tej pory to obejrzałem JEDEN film(na HBO) i kilka meczy Igi Świątek od czasu jak WTA trafiło do C+.

Nie wiem czym niektórzy tak tym C+ się podniecają

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO zawiera aplikację HBO GO a tam są moim zdaniem ciekawe propozycje serialowe.

Ofertę za 20 zł można uznać raczej za atrakcyjną ( w Orange + 10 zł)

Dodatkowo zapowiadany jest nowy serwis HBO MAX  z lepszą jakością i zawartością zastępujący obecną aplikację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie i oczom nie wierzę. Myślicie że ludzie nie mają w życiu nic lepszego do roboty tylko wertowanie pakietów i szukanie gdzie jest 10 czy 20 zł taniej ? Co to za różnica czy płacisz miesięcznie 80 czy 110 zł ? Ludzie biorą najdroższy pakiet, ustawiają automatyczną płatność i zapominają że mają gdzieś tam abonament. Ja opłaciłem całe 2 lata abonamentu z góry i mam spokój. Dostali w stolicy 3000 zł niech się dzieci cieszą.

 

Ps. Jak ktoś kupuje piwo na stacji benzynowej to za każdym razem przepłaca o 100% więc nie będzie szukał oszczędności rzędu 20 zł w canal+

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...