Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NENT to spółka giełdowa, oni nie mogą kłamać w sprawozdaniach.
Śmieszy mnie to, że niektórzy mają ból pewnej części ciała, bo Viaplay nie okazał się porażką, jak marzyli. Trzeba się pogodzić z rzeczywistością
Co do C+ to liczeni są wszyscy: klienci platformy, serwisu i pakietu w kablówkach. Ale oczywiście Ty wiesz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak liczy się tzw. ARPU. A na to przyjdzie zapewne jeszcze poczekać. 

 

Z resztą mam wrażenie, że wszystkie platformy streamingowe póki co starają się na wszelkie sposoby przyciągnąć do siebie użytkowników. Player, Canal+, Amazon, Viaplay... co chwila jakaś promocja.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak liczą tak jak kurski włączone tunery netii 24h ciągnące strumień na euro :D

via play liczy sprzedane subskrypcje te za 0 zł też :D ofert na akcjach pełno, skoczą jak netflix uwalą bezpłatny miesiąc w polsce.

i nagle słupek w doł :D, wynik podbija im współpraca w polsatem przy kanałach via linearanych.

250tys kurde ile fanów bundesligi płacacyh po 34zł, jakoś eurosport nawet sobie ten temat w polsce odpuścił a właściwie grupa discovery, a znali wyniki oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem jak są liczeni ci co mają tv na kartę i doładowuja raz na rok😂Albo w takiej konkurencji co maja dekoder  na którym  nie ma i nie było usług. Dla mnie to mogą mieć i 10 milionów abonentów i mam to w czterech literach.Piszę tylko że nie wierzę w żadne dane tych operatorów.Bo płacących systematycznie jest zapewne dużo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winko Fresco bywa poza Auchan, jak pisałam w Biedronce, ale też w Tesco, Kauflandzie i być może innych sklepach. Także kto chętny na subskrypcję Canal+ w niewygórowanej cenie wina (już od 9,99 zł) niech zrobi rekonesans po tych miejscach :) Można kupić kilka (byle 0,75L lub 1L), ale każde musi być na osobnym paragonie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rych33 W dekoderze WiFi PremiumBox+ lista ulubionych kanałów wygląda tak samo jak w dekoderze 4K UltraBox+, ponieważ oprogramowanie jest takie samo od firmy ADB. Jedynie te słabsze podstawowe dekodery firmy Sagemcom, jak wifiBox+ mają możliwość ustawienia listy ulubionych kanałów z własną numeracją.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. Ale szkoda, bo to nie jest to do czego byliśmy przyzwyczajeni. Trzeba będzie się przyzwyczaić do korzystania z listy kanałów (OK). Bo nie sposób zapamiętać np. stu zapisanych kanałów. Tak poza tym dekoder w porównaniu z moimi starymi gratami Sagemami to przepaść. W tej przepaści oczywiście zostały Sagemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w dobie epidemii i inflacji kiedy czasy niepewne nikt nie będzie wywalał kasy w powietrze. Jak podpisywałem umowę w Canal+ to Bundesligę miał Eleven i Canal+. Teraz ma ktoś inny. I wygląda to tak, że gdybyś chciał mieć oglądać wszystko to musiałbyś opłacać Canal+ (ekstraklasa) Polsat Box (liga mistrzów i i siatkówka) i jeszcze teraz Viaplay bo Bundesliga. Sorry, aż takim maniakiem tv nie jestem aby płacić 140 zł miesięcznie do Canal+ i jeszcze opłacać inne platformy. Nie ma to trudno-nie zobaczę. A za zaoszczędzoną kasę wolę kupić se zgrzewkę piwa.

 

Widać nie tylko ja tak pomyślałem skoro do Viaplay ma problemy z klientami.

Edytowane przez Jorg1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej niż w niejednej dużej kablówce a jako bonus C+4K i dostęp do aplikacji.Gdy chcemy pakiet w porównywalnej cenie.

5 minut temu, ircios napisał:

Canal + można mieć  za 40 zł wraz z pakietem minimalnym ;-)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...