Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kkzk81 napisał:

Wątpię, że zaczną się urywać. Viaplay tak się reklamowała, że w dobie internetu kibic Bundesligi nie mógł tego przegapić. Nieliczni nie wiedzą o tym9ludzie w starszym wieku) albo sporadyczny kibic.

 

Prawdę powiedziawszy nie widziałem nigdzie reklamy Viaplay. Oprócz artykułu na Wirtualnych Mediach ze wstawionym wideo, który sam świadomie otworzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 4 lata nc+/C+ wprowadziły Ultraboxa, Canal+ Box, moduł CI+ ECP i dekoder satelitarny bez dostępu do internetu. W tym czasie CP/PB wprowadziło kilka Evobox-ów i dekoder hybrydowy 4K. I pomyśleć że to n i Cyfra+ przez lata jako pierwsze wprowadzały nowoczesne rozwiązania a CP zawsze był tym "zacofanym". Jeśli C+ nie pokaże teraz jakiegoś dekodera o parametrach tego z PB to chyba będzie to oznaczało że powoli zwijają się z satelity.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą nic pokazywać co z tego że lepszy dekoder jak to będzie dekoder do oglądania płatnych reklam w c+ są chociaż filmy bo sportu też już prawie nie ma...... ludzie przejdą całkiem na OTT i będą po prostu wykupywali to co mają ochotę oglądać niezależnie kto będzie to pokazywał.....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak pierwszy raz usłyszałem, że konsultant opowiadał o tym, że praktycznie już jest zaklepane, że Premier League zostanie w c+ to zakładałem, że to może sytuacyjna gadka. Natomiast jestem sam po rozmowie i okazuje się, że wmawiał mi to samo, nawet akurat przypadkiem "sam wczoraj pytał szefa bo też lubi Premier League, najlepszą ligę świata". Także wygląda to na świadomą kampanię i jasne wytyczne dla konsultantów, którzy mają w ten sposób zachęcać do przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, emirates napisał:

Heh, jak pierwszy raz usłyszałem, że konsultant opowiadał o tym, że praktycznie już jest zaklepane, że Premier League zostanie w c+ to zakładałem, że to może sytuacyjna gadka. Natomiast jestem sam po rozmowie i okazuje się, że wmawiał mi to samo, nawet akurat przypadkiem "sam wczoraj pytał szefa bo też lubi Premier League, najlepszą ligę świata". Także wygląda to na świadomą kampanię i jasne wytyczne dla konsultantów, którzy mają w ten sposób zachęcać do przedłużenia umowy.

że niby kiedy zostanie w C+ ? :D w tym sezonie na pewno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też korzystać za granicą z canal+ online w ramach swojej umowy co nadal jest chyba korzystniejsze niż wykupienie samodzielnego canal+online-stosunek ceny do liczby kanałów.chyba że nie interesuje cię już korzystanie i utrzymywanie abonamentu lub wyjeżdżasz poza EU bo wtedy już chyba trzeba kombinować z VPN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie ma co narzekać na Ultraboxa, jest szybki, ma Wifi, sprawnie w nim działają internetowe serwisy VOD jak HBO GO czy Canal+ VOD. Bezproblemowo odbiera kanały 4K z kompresją HEVC i ma duży dysk 1 TB i nagrywanie 3 kanałów jednocześnie i oglądania czwartego. Nie rozumiem czego więcej oczekujecie od dekodera? Sklep z aplikacjami jest w każdym telewizorze typu smart a do starszych telewizorów można kupić sobie dowolnego dongla z Androidem i też mieć aplikacji od groma. Najważniejsze, żeby dekoder spełniał swoje funkcje i nie zawodził. Dlatego ponarzekać można ale na nieudane Wifiboxy, na które skazani są posiadacze multiroomu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję, żeby się nie psuł. Sporo nieobejrzanych nagrań, a dekoder po roku użytkowania wariuje i kwalifikuje się do wymiany. Najpierw wyrzucał błędy, że nie ma sygnału z drugiej anteny, mimo że z instalacją wszystko w porządku. Ktoś mi tu podpowiedział, że to problem z dyskiem i rzeczywiście to chyba prawda, bo po przełączeniu na instalację z jedną anteną po jakimś czasie dysk przestaje działać. Czasami po wyłączeniu dekodera z prądu dysk działa przez kilka dni, ale gdy próbowałem obejrzeć coś nagranego, to nie da się tego komfortowo oglądać, bo rwie obraz, potem audio jest niezsynchronizowane z obrazem. Teraz sam się wyłącza. Zwlekałem z wizytą w salonie, bo zawsze trafię na radosną rodzinkę z niesfornym dzieckiem, które lata po całym lokalu i wszystko trwa godzinę, ale jednak będę musiał.

 

W starym Pace'ie 8-9 lat temu mogłem sprawdzać program innych kanałów wybierając jego numer przy włączonej belce z informacją, tutaj trzeba przewijać, albo włazić do EPG. Cofanie działało mi lepiej na Wifi Premiumboksie+. Na górze do MR mam zwykłego Wifiboksa i pierwotnie myślałem, że oba dekodery różnią się tylko dyskiem, ale jednak ten Wifibox jest rzeczywiście gorszy od tego z dyskiem. Serwisy internetowe rzeczywiście zdecydowanie najlepiej chodzą na Ultraboksie, ale moim zdaniem nie na każdym polu wygrywa on z pozostałymi dekami, a powinien.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stagnacja połączona z utratą praw do Bundesligi + Premier League (od przyszłego sezonu).

To jest aktualny stan C+

Programy PSP za 30 zł. Eleven za 16. Za wszystko dodatkowo płać!

10 lat temu najlepsza piłka była w C+

Dziś to tylko wspomnienie. 

Co mi po ekstra dekoderze z bajerami, jak nie ma czego oglądać?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pikoz11 napisał:

Programy PSP za 30 zł. Eleven za 16. Za wszystko dodatkowo płać!

 

Zależności od pakietu Polsat Sport Premium masz od 0 do 10 (jak masz pakiet XYZ z Canal+), a Eleven Sports masz za 11,90 zł. Mówisz o opcji bez zobowiązania, które możesz wyłączyć w każdej chwili 

9 sierpnia wyłączyli serwisy internetowe znane z Cyfry+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Kupiłem canal+ TV. Dostałem sms, żeby przenieść numer, bo "nieograniczone połączenia, sms, 7 GB internetu" do tej umowy z tv. W tej chwili korzystam z play na kartę. Ładuję 20 PLN ale bez umowy. Dużo mi idzie na internet.

Chciałem się zapytać osób, które mają lub miały telefon z canal+, czy jest wszystko w porządku z zasięgiem itp.?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gelo441 napisał:

Dzień dobry.

Kupiłem canal+ TV. Dostałem sms, żeby przenieść numer, bo "nieograniczone połączenia, sms, 7 GB internetu" do tej umowy z tv. W tej chwili korzystam z play na kartę. Ładuję 20 PLN ale bez umowy. Dużo mi idzie na internet.

Chciałem się zapytać osób, które mają lub miały telefon z canal+, czy jest wszystko w porządku z zasięgiem itp.?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

Ja miałem tam tel i nie chce tam wracać.  Zasięg ok (działają na infrastrukturze PLAY), ale problem zaczyna się dalej rozmowy i sms bez limitu, ale mms już płatny czyli napiszesz dłuższego smsa zmienia go w mms i płacisz, internet też pakiet wystarczał przy normalnym użytkowaniu góra na 1/2 miesiąca. Oferta dobra jak ktoś mało używa tel i nie chce się bawić w kilka rachunków (możliwość ustawienia jednej płatności). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...