Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, rotalplus napisał:

Żeby pakiet 2 usług nie był zbyt drogi. Przeliczajac oferte francuską u nas wyjdzie tyle co canal+ i netflix w obecnych cenach wiec nie czym się podniecać

Absolutnie , zgoda. Nie znam cen, nie spekuluję....ale słomiany zapał niektórych lekko osłabia.

Zafundowano nam ostatnio połączenie usług różnych operatorów.

Zdaje się, ze wszystkie zostały skrytykowane m.in. jako drogie i wymagające spełnienia dodatkowych warunków.....

a tu dalej paru o mało nie posika się z tego jak to super bedzie  PC++N.....

Doświadczenie uczy, że będzie średnio...albo gorzej.

52 zł za 4 ekrany w full jakości  chyba nie przebija.

A podnietka, ze N będzie z dekodera CP+....a nie prosto z telewizora....to naprawdę postęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Być może to będzie kolekcja Netflix VOD coś jak HBO OD.

Jest jedno , ale jaka jakość obrazu będzie serwowana? I gdzie to VOD umieszczą? Na serwerach , tych co jest NC+VOD? Jeśli tak to ja tego nie widzę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że teraz Netflix poinformuje że na ich platformie pojawią się produkcje Canal+... hehe... fajnie by było. Na dekoderze CP też mam zakładkę HBO GO... o zgrozo raz odpaliłem to jest dopiero dramat.

Czasem się zastanawiam kto takie bzdury wymyśla na tych "stołkach...", skąd oni biorą takie denne pomysły.... :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawe po naszym forum widać, że sporo ludzi z tego HBO GO via dekoder CP korzysta.

Ostatnio @Arkon pytal o dekoder TV z aplikacją Netflixa i HBO, bo mimo, że ma całkiem świeży TV Sony 55" to HBO tam nie ma ;). Tak więc nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. Zagraniczni operatorzy już dawno poszli w kierunku integracji tego typu usług.

 

Wasze podejście jest trochę na zasadzie chodzenia do pięciu sklepów zamiast do jednego żeby zrobić zakupy bo w każdym jakaś wybrana rzecz jest trochę taniej. Sporo ludzi jednak chce mieć wszystko na jednym rachunku, zamawiane z pilota itd. Dla takich osób jest SVOD via dekoder ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 minuty temu, bugmenot napisał:

 

Ostatnio @Arkon pytal o dekoder TV z aplikacją Netflixa i HBO, bo mimo, że ma całkiem świeży TV Sony 55" to HBO tam nie ma ;).

 

Tak na marginesie  Netflixa posiadam na 5 letnim odtwarzaczu Sony Blu-Ray więc nie do końca się z tym zgodzę.

Netflix wszędzie się pcha, nawet potrafi z lodówki i pralki wyskoczyć.  :lol2:     To go różni od HBO GO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z NF beda cyrki, ostatnio wylaczyli stare aplikacje. Bardzo duzo starych urzadzen odpadlo. Jak nc+ mialoby aktualizowac aplikacje to... skonczy sie pewnie jak w Orange gdzie w najnowszych dekoderze wycofali aplikacje :) Prosciej pewnie bedzie zrobic kolekcje w myCANAL, termin na przelomie roku zbiega sie dziwnie z uruchomieniem myCANAL w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Ale widziałeś jak to działa? Ja mam z CP dek HD 5500s. HBO GO na ty to dramat... abym oglądał wiecznie Malanowskiego i partnerów i Kiepskich... na tym urządzeniu nic nie odpalę. Fakt masz rację... czasem nie ma jak odpalić HBO GO czy Netflixa ale patrząc na nasz rynek ile już zostało sprzedanych TV z obsługa DVB-T2 (sprzedanych w 2018 roku już 86% z DVB-T2) znaczy że tych TV o których mówisz jest coraz mniej. Czyli idąc dalej tym tropem Canal+ wmawia aby nie wymieniać TV na nowe... tylko zostać ze starym i brać od nich dekoder? No ja myślę że to już jest KABARET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, g0nz0s napisał:

... termin na przelomie roku zbiega sie dziwnie z uruchomieniem myCANAL w Polsce.

A dlaczego dziwnie.  To akurat nabardziej normalne.... podobnie agregacja usług w wypadku gdy 2 operatorzy biją się o te same portfele abonentów.

Dostrzeżono jakiś czas temu, ze wyniszczajaca kunkurencja prowadzi na manowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna barierą dla N jest konieczność wskazania źródła finansowania usługi. Nie wszyscy chcą podawać numery swych kart płatniczych.

Może po prostu zaabonujemy N poprzez PC+, która pobierze od nas opłatę. My zalogujemy sobie nasz dekoder do serwisu N.... czemu myślicie, że usługa N będzie bardziej zwydziwiana niż np. HBO GO czy nc+go

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mam trzy telewizory i tylko jeden jest Smart. Pozostałych nie wymienię tylko ze względu na to że nie są Smart (żaden z moich telewizorów nie jest 4K). I zdarza mi się że nawet HBO GO odpalam na Wifi Premium Boxie. Nie wszyscy są tak napaleni na wydawanie pieniędzy na nowinki technologiczne. Więc skoro już ma dojść do udostępniania Netflixa w PC+ to dobrze że będzie apka na dekoderach.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma TV Smart. Nie mniej usługa wydaje się i tak bez sensu. Netflix jest na laptopach i smartfonach. Z powodu kurczenia się oferty własnej platforma stara się kusić usługami i ofertami "cudzymi". I tak promuje pakiet Eleven Sport, pakiet HBO, pakiet Polsat Sport Premium, teraz mowa o Netflix... 

 

A co z motorem napędowym platformy - paczką CANAL+ - na którą po zmianie nazwy postawiono jeszcze bardziej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...