Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mateusz14422 napisał:

To czemu u mnie nie pojawia się czat z konsultantem po zalogowaniu do ica?

Przecież masz gotowca w zakładce Napisz do nas. Wybierasz zmianę pakietu,wpisujesz treść i to wszystko.Na maila dostaniesz potwierdzenie wysłania wiadomości, więc masz podkładkę gdyby były jakieś niejasności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prośba o pomoc, nowa umowa w NC+ założona na paszport. Przyszedł czas na rejestrację w Moje NC+ i od razu problem, musi być PESEL albo NIP.

 

Pani z BOK mało pomocna, usłyszałem "nie da się" i osoba była bardziej zainteresowana wciśnięciem mi dodatkowych usług lub kanałów jak by nigdy nic (żenada...).

 

Możecie coś poradzić? Da się to jakoś przejść czy zostaje tylko cesja na inną osobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam wykupiony pakiet VIP+MAX , ale mam zakodowane kanały erotyczne takie jak: Blue Hustler, Red Light HD itp. Pisze , że mam wprowadzić kod PIN czterocyfrowy. Pytanie gdzie można znaleźć ten PIN? lub czy da się jakoś odkodować te kanały , czy one same się odkodują np. są dostępne od godziny 23 do 5 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnych do skorzystania z promocji nc+ z bankiem Credit Agricole zapraszam na PW.Można dodatkowo zyskać 50 zł łącząc promocję programu poleceń. Dzięki otrzymanemu kodowi od kolegi @shevchenko1987 od dzisiaj stałem się posiadaczem konta w w/w banku. Maksymalna kwota jaką można zyskać rośnie więc do 510 zł a jeszcze może dodatkowo wzrosnąć właśnie dzięki programowi poleceń. Warunki otrzymania premii są mega proste a otrzymaną premię od banku można spożytkować np. na podniesienie pakietu czy włączenie opcji dodatkowych. Posiadając więc goły pakiet Comfort+ czy Extra+ można na 18 miesięcy zyskać np.paczkę C+.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przestrzec przed nieuczciwością NCplus. W  czerwcu zawarłem umowę, korzystając z promocji na stronie internetowej o testowaniu oferty do 30 czerwca 2019. Ponieważ otrzymałem standardową umowę zgłosiłem mailem zastrzeżenia, że nie ma tam słowa o warunkach testowania. W odpowiedzi poinformowano mnie mailowo, że ze względu na krótki okres tej promocji nie przygotowywano specjalnej umowy, ale potwierdzono moja promocję testowania do 30 czerwca. Obecnie zadałem mailowo pytanie, czy mogę zamienić dekoder 4K Ultra na zwykły i w jaki sposób mógłbym dokonać zwrotu sprzętu do 30 czerwca, kurier, czy zwrot w punkcie, gdyby nie można było zamienić dekodera głównego. W odpowiedzi mailowej otrzymałem informację o braku możliwości zamiany oraz, że zawarłem zwykła umowę, NIE BYŁO żadnej promocji z testowaniem do 30 czerwca i mam standardowo 14 dni od dnia zawarcia na odstąpienie od umowy!!!!

Przykre to i szokujące, jak stracono też klienta na jeden z najwyższych pakietów. Omijać z daleka takie firmy!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...