Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.09.2020 o 21:01, meckbar napisał:

 

W Extra+ będziesz miał dodatkowo:

 

(...)

 

Informacyjne:

  • BIZNES24 HD

(...)

 

Chyba niczego nie pominąłem. Robiłem sobie "porównywarkę pakietów" na użytek własny, kiedy nie było jeszcze pakietu OPTIMUM+

 

BIZNES24 HD również jest w pakiecie Optimum+. Reszta się zgadza, bo pozostałe kanały są na pewno od pakietu Extra+, a w sumie musi wyjść 27 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oficjalnie - udziały należące do Liberty Global i TVN trafią na giełdę, do publicznej oferty. W domyśle - nie było chętnych na zakup, a akcjonariusze "spłacą" te dwie firmy.

https://media.pl.canalplus.com/113438-canal-polska-oglasza-plany-wprowadzenia-akcji-do-obrotu-na-gieldzie-papierow-wartosciowych-w-warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Czyli w ten sposób nastanie rozstanie TVN/Discovery (jako akcjonariusze po n-kowi) z CANAL+, jak widać ostatnio obu medialnym grupom nie było po drodze. 

Dokładnie. Dziwi tylko, że nie było nikogo chętnego "z branży" na te udziały, zwłaszcza, że sezon na przejęcia trwa (Vectra/Multimedia, Play/Iliad itd). Widocznie nie tylko ja oceniam PC+ na bardzoo średni biznes ;).

No ale zawsze jest taki plus, że dzięki ofercie publicznej wreszcie będą musieli zacząć podawać swoje wyniki takie jak ARPU, liczba abonentów - będzie parę ciekawostek do analizy.

Wada z kolei taka, że żeby podpompować na potrzeby debiutu giełdowego wyniki finansowe pewnie będą jeszcze bardziej oszczędzać - przykłady jak udostępnienie swoich transponderów belgijskiej platformie czy zubożenie oferty filmowej są już boleśnie widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te udziały kto kupi? Chodzi mi o profil kupca

 

1. Group Canal+ które ma już 51% i będzie mieć 100%

2. Jakiś jeden inny obcy niepowiązany dotąd podmiot kupi całe 49%

3. Czy będzie kilku/kilkudziesięciu mniejszych udziałowców

 

Czy aby być mniejszościowym udziałem to trzeba mieć zgodę UOKiK? Bo jeśli nie to niech Zygmunt kupuje!

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę. Polsat Domo+ z "Nasz nowy dom", Polsat Kuchnia+ i gotowanie z Kardashianami a na Polsat Alekino+ hity z cyklu zabili go i uciekł ?

 

Do tego jeszcze Canal+ Super HD w którym Aktualności Filmowe prowadziłby Ibisz, Bijatyki jakichś influencerów w PPV, płatne filmy VOD odtwarzane w pętli i przekładanie kart w multiroomie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...