Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.12.2019 o 13:17, ircios napisał:

To niech sobie biura reklamami wyłożą. Ludzie płacą za te kanały "Premium"

A później będzie płacz, gdyby stracili kolejne prawa. Aż tak mierzi cie wyskakujący, 5 sekundowy baner bukmachera podczas meczu, który nawet nie zasłania transmisji, ponieważ obraz jest zawsze proporcjonalnie zmniejszany? Czy to jest naprawdę dla ciebie taki problem?

 

Jedno trzeba docenić. Prawa sportowe są coraz droższe, a cena za paczkę Canal+ od wielu już lat stoi w miejscu. Mając do wyboru krótkie banery podczas spotkania, a podwyżki, bez dłuższego zastanowienia wybieram banery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się, że @ircios to mierzi bo to są formaty reklamowe rodem z darmowego Polsatu.

Ciekawe czy jak np. dorzucą reklamy między filmami i zaczną przyspieszać napisy końcowe to też się znajdą obrońcy ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, TimesSquare napisał:

A później będzie płacz, gdyby stracili kolejne prawa. Aż tak mierzi cie wyskakujący, 5 sekundowy baner bukmachera podczas meczu, który nawet nie zasłania transmisji, ponieważ obraz jest zawsze proporcjonalnie zmniejszany? Czy to jest naprawdę dla ciebie taki problem?

 

Jedno trzeba docenić. Prawa sportowe są coraz droższe, a cena za paczkę Canal+ od wielu już lat stoi w miejscu. Mając do wyboru krótkie banery podczas spotkania, a podwyżki, bez dłuższego zastanowienia wybieram banery.

Jeśli o mnie chodzi, to ja nie będę płakał. Będzie coraz więcej reklam to paczka C+ pa pa...jak podwyższą opłaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TimesSquare napisał:

...

Jedno trzeba docenić. Prawa sportowe są coraz droższe, a cena za paczkę Canal+ od wielu już lat stoi w miejscu. ...

Patrząc obiektywnie paczka C+ nigdy nie była taka tania jak obecnie. Jak sobie przypomnę jak za pakiet chyba błękitny w ówczesnej Cyfrze płaciłem około 70 zł gdzie paczka to były trzy kanały oczywiście w sd to dzisiaj jest mega tanio. Canal+ analogowy chyba też wychodził drożej a jakie były zarobki w latach 90 a jakie są dzisiaj nie trzeba przypominać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.W Cyfrze+ miałem start+C+ za 40 kilka złotych.W NC+,PC+ więcej jak 60zł chyba w zobowiazaniu nie płaciłem.Obecnie chyba najwiecej prawie 63 zł ale Extra+C++Eelven.Wcześniej  ok.50-60zł to nawet HBO długo posiadałem choć nie zawsze pełną C+.W konkurencji nic ciekawego nie dostanę za tak niskie kwoty.Fakt reklam troche jest ale to chyba nie na wszystkich C+.Ale marudzić mają prawo abonenci kablówek gdzie ta paczka nie kosztuje 25 zł.Ja osobiście aż tego tak nie odczuwam bo w przerwoe meczu zawsze zmieniam kanał lub wychodzę z pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiedzcie mi czy jak wchodzicie w ica to w opcji "szczegóły mojej oferty" macie podświetlone tylko kanały które posiadacie czy również "kolekcje"? u mnie są tylko kanały i w opcji nc+go nie mogę nic oglądać z kolekcji pisze ze brak uprawnien??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy na którymś z kanałów Platformy CANAL+ można oglądać mecz Świątek z Vekic?
Ten mecz już trwa, a Eurosporty pokazują mecz Niemki Kerber z Włoszką i Rosjanki z Czeszką...

 

EDIT:

Po 26 minutach od rozpoczęcia meczu Eurosport1 łaskawie zaczął go transmitować.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nei jest wątek o stachach Eurosport.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

No ciekawe kto zakupi te udziały. Może być ciekawie ;)

 

Ciekawe też kto z udziałowców ma zamiar sprzedać. Najprawdopodobniejsze jest to, ze TVN/Discovery chce się zmyć, ale może też Liberty Global?

I dlaczego w takim przypadku C+ nie chce ich odkupić? Albo i nie jest w stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...