Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję namiary na adres e-mail bezpośrednio do działu technicznego Canal+. Chodzi o testy aplikacji Canal+ Go, bo francuzi pod mailem: android@canal-plus.com są zieloni w temacie. Ma ktoś namiary? Dodam, że nie jestem abonentem Platformy Canal+.

Edytowane przez frankie1905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maks27 napisał:

...Druga sprawa kurier był ok czternastej i tak jest to widoczne na stronie śledzenia, więc wygląda na to że potwierdził platformie doręczenie, jednak nadal ekran aktywacyjny.  ?

A gdzie był? Na bazie czy w domu?. To nie tak działa. Najszybciej jutro.

 

59 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Ponów uprawnienia przez infolinię albo strefę CANAL+.

Było to przerabiane. Jak może przez Strefę czy zadzwonić jak nic nie jest potwierdzone. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios  może teraz tak i czekam na aktywację może jutro będzie. Sam byłem świadkiem w styczniu tego roku: kurier koło południa i po 17-stej aktywacja. Dlatego spodziewałem się podobnej sytuacji, i tak poszło w miarę sprawnie. Zamówienie czwartek, wczoraj wysłane i dziś odebrane, więc spokojne czekanie na aktywację. Miała być umowa w salonie, jednak tam stwierdzili że najpierw aneks umowy która jest do stycznia bo "system nie puści", więc zamówienie przez stronę i system puścił skoro jest zrealizowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja w dniu odebrania paczki, wystarczy poczekać kilka godzin. 

U mnie kurier był w któryś piątek o 15 a o 19 już świeciło. Dostają sygnał, że paczka odebrana i uruchamiają. Tak samo jak z abonamentem na telefon, często rusza jak tylko kurier potwierdzi w systemie odbiór paczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PawelTSW napisał:

Aktywacja w dniu odebrania paczki, wystarczy poczekać kilka godzin. 

U mnie kurier był w któryś piątek o 15 a o 19 już świeciło. Dostają sygnał, że paczka odebrana i uruchamiają. Tak samo jak z abonamentem na telefon, często rusza jak tylko kurier potwierdzi w systemie odbiór paczki. 

No właśnie jak kurier potwierdzi odbiór paczki. Przed świętami w natłoku przesyłek nieliczcie, że kurierzy będą się zajmowali takimi [beep]ołami jak potwierdzenie odbioru paczki. Poczekajcie do wieczora ale o do dnia następnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem nie mogę zalogować się do strefy Canal+ ponieważ , nie pamiętam hasła ani hasła do skrzynki email , który podałem podczas rejestracji 10 lat temu. Gdy próbuje zarejestrować się jeszcze raz to pisze , że numer pesel został już zarejestrowany. Czy istnieje jakieś wyjście z tej sytuacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sport323 powoli, ustalmy jedno: czy Ty wciąż masz obowiązującą umowę (od tych 10 lat), ale nie logowałeś się od dłuższego czasu, czy jesteś tzw. nowym klientem i próbujesz na stare dane się zalogować? Bo jeśli to drugie, to po wejściu w strefę canal+ musisz wybrać 'zarejestruj się', następnie podajesz numer nowej umowy, resztę danych (w tym pesel), hasło... i gotowe! Wtedy obecną umowę dopisuje Ci do tych starych i przy logowaniu klikasz na obowiązującą umowę. Jeżeli pomimo tych działań wciąż występuje problem, to możesz skontaktować się z infolinią (jak zasugerował @ircios), albo przez chat z konsultantem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...