Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noe no, różnice widzę. Ale nie jest to dla mnie sprawa nie do przejścia. Wystarczy zmienić pakietyzację, dodając pakiet np. CANAL+ VIP, czy jak tam go nazwą. Te ich autorskie kanały to dzisiaj trupy. Poza tym przy zmianie nazwy wypadałoby jednak coś zmienić. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuję jaka jest realna szansa na to, iż Platforma Canal+ będzie miała w swojej ofercie Golf Channel Polska? Kanał ten jest na wyłączność w Cyfrowym Polsacie od marca 2017r.
 
 
Canal + po ponad 5 latach właśnie traci prawa do emisji nowego 2020 sezonu Europoean Tour, sezonu bardzo wyjątkowego ponieważ  po raz pierwszy w historii będzie starował POLAK Adrian Meronk) a prawa te przejmuje obecny tylko w Polsacie Golf Channel Polska. W tej sytuacji uważam to za wielką stratę dla Canal+
 
 
Dzięki wybitnym i przezabawnym komentarzom Golfowej Służby Sprawozdawczej w składzie Jacek Person i Andrzej Person transmisje z turniejów cieszyły się dużym zainteresowaniem + przyszłe występy Polaka w turniejach potęgują tylko stratę Canal +.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Golffan napisał:
Czy ktoś się orientuję jaka jest realna szansa na to, iż Platforma Canal+ będzie miała w swojej ofercie Golf Channel Polska? Kanał ten jest na wyłączność w Cyfrowym Polsacie od marca 2017r.

Jaka wyłączność?Kanał jest w kablowce Vectra  i UPC.  Chyba chodzi ci o satelitę ;)

Kanał dla pasjonatów Golfa i marne szanse,  że będzie w NC+. Bo po co ? 

Golf często leci na Canal+ Now i kto to ogląda?

Myślę,  że garstka z posiadających Platformę C+.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie wyłączność na satelicie, poza tym proszę przeczytaj jeszcze raz do końca co napisałem. 

Za odpowiedzi typu kto to ogląda itp, serdecznie dziękuję. Zależy mi na jakiś konkretnych informacjach jeśli ktoś coś ?

Edytowane przez Golffan
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pawop napisał:


Od nowego praktycznie wszystko w Golf Channel.
 

Gdybym to jeszcze oglądał. To tak niszowy sport, że nie dziwie się , że znika z naszej platformy.

 

 

 

1.jpg

2.jpg

 

Choć jak widać są pasjonaci tego typu sportu na forum

 

A ty @Pawop , zaglądasz na ten kanał? ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawop napisał:

Jest to bez sensu. Kanały z plusem były robione z myślą o pakietach podstawowych i tak zostanie. Poza tym zmiana jaką zaproponowałeś wiązałaby się z możliwością wypowiedzenia umowy bez konsekwencji.

Raczej od zmieny samej nazwy kanału nikt by żadnej umowy nie rozwiązał bez konsekwencji. Inaczej gdy znika kanał gwarantowany. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ircios napisał:

Raczej od zmieny samej nazwy kanału nikt by żadnej umowy nie rozwiązał bez konsekwencji. Inaczej gdy znika kanał gwarantowany. 

Przecież jakby kanały zmieniły nazwę na C+, to zostałyby częścią pakieku Canal+, co za tym idzie zniknęłyby z pakietów podstawowych, a to daje możliwość zerwania umowy bez konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jaszek napisał:

Zastanawiam się, czy po zmianie nazwy na CANAL+ ktoś wpadnie na zmianę nazwy kanałów autorskich. Uważam, że niezłym pomysłem byłaby taka zmiana:

 

MiniMini+ na CANAL+ Mini

 

Kuchnia+ na CANAL+ Kuchnia

 

Domo+ na CANAL+ Domo

 

Teletoon+ na CANAL+ Play (w tym zmiana charakteru stacji na bardziej gamingowy)

 

Ale Kino+ na CANAL+ Kino

 

Planet+ na CANAL+ Planet

 

nSport+ do likwidacji.

 

To zadziałałoby też wizerunkowo. Kanały CANAL+ już w najniższym pakiecie.

 

Dzisiaj wygląda to trochę bezsensownie. 

Odniosę się do niektórych pomysłów:

 

Przy MiniMini bym nie ruszał nic, bo wśród wszystkich kanałów autorskich ten ma chyba najbardziej wyrobioną markę, wciąż jest w czołówce, jeśli chodzi o stacje dziecięco-młodzieżowe.

Zmiana charakteru Teletoona na bardziej gamingowy? OK, tylko to by wypaliło może wtedy, gdyby zajęłaby się tym dawna ekipa Hypera, a sama stacja byłaby skierowana do nieco starszej widowni niż obecnie. I wtedy nie mogłoby być takich numerów jak w końcowej fazie Hypera, czyli nakazywania ekipie realizującej programy hyperowskie omawianie tylko tych gier, które pasują do grupy docelowej Teletoona, a to bardzo utrudniało zadanie.

Canal+Kino... no, jakby ta nazwa weszła, to wtedy byśmy mieli pewien bezsens, bo obecnie mamy stację Canal+Film. Jest dobrze tak, jak jest, bo na Ale Kino są nieco inne produkcje niż na Canal+Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2019 o 23:21, Pawop napisał:

Przecież jakby kanały zmieniły nazwę na C+, to zostałyby częścią pakieku Canal+, co za tym idzie zniknęłyby z pakietów podstawowych

 Ja ujmę to tak, że te kanały autorskie z najniższego pakietu + nSport+ to ciągną tę platformę coraz głębiej. Skoro juz zmienili nazwę stawiając na markę CANAL+, to wg mnie powinny zatem pójść kolejne zmiany. Póki co bowiem zmieniła się tylko nazwa w papierach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 09:57, jaszek napisał:

 Ja ujmę to tak, że te kanały autorskie z najniższego pakietu + nSport+ to ciągną tę platformę coraz głębiej. Skoro juz zmienili nazwę stawiając na markę CANAL+, to wg mnie powinny zatem pójść kolejne zmiany. Póki co bowiem zmieniła się tylko nazwa w papierach. 

Żeby to stwierdzić trzeba zobaczyć ilu obecnych abonentów platofrmy Canal+ i telewizji na kartę posiada wykupione kanały Canal+. Ci którzy nie mają tych kanałów z jakiegoś powodu wybrali ofertę tej platformy i bynajmniej nie dla kanałów Canal+.

Kanały autorskie są dobre i zmiana ich nazwy nie spowoduje odwrócenia trendu tylko stworzy zamieszanie a przez to może wywołać efekt "ciągnięcia w dół".

Osobiście uważam że kanały nie ciągną w dół wręcz przeciwnie - są bardzo wartościowe i ciekawe. W dodatku programy nie są przerywane reklamami co dla mnie stanowi bardzo mocny atut i jest to jeden z ważniejszych czynników decydujących o wyborze oferty.

Ja posiadam platformę Canal+ i drugą ofertę na kartę tej platformy w zdecydowanej większości z powodu kanałów autorskich. Gdyby ich nie było nie wybrałbym tej platformy. Nie posiadam pakietu kanałów Canal + bo dla mnie jest to oferta zbyt droga i niedopasowana do moich potrzeb (mam tu na myśli brak podziału na kanały sportowe Canal + i niesportowe Canal +).

 

Zgadzam się natomiast że w chwili obecnej nazwa zmieniła się tylko w papierach ale mi to nie przeszkadza. W korporacjach tak już jest że robi się często takie manewry. Uważam że była to decyzja bezsensowna z punktu widzenia polskiego rynku. Poprzednia nazwa była krótka i zwięzła, obecnie długa i niezbyt "chwytliwa". Sama zmiana nazwy nie dodała "prestiżu" i nie spowodowała że kojarzy się "lepiej".

Wiadomo natomiast że nazwy nie zmienia się z powodów lokalnych tylko globalnych a te są zupełnie inne niż wielu z nas myśli :-).

 

13 minut temu, Robert03 napisał:

 

 

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...