Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.10.2019 o 12:52, bartas_20 napisał:

Słuchajcie, czy to koniec kanału Motowizja? Strona nie działa, dodatkowo dziś Sportklub pochwalił się transmisją Nascar, które to prawa posiada i nawet nie tak dawno przedłużyła Motowizja.

Sportklub owszem, pochwalił się transmisjami NASCAR. Z tym, że oni kupili prawa do drugiej w hierarchii serii (Xfinity Series), a Motowizja ma główną serię pucharową. Więc to nie jest koniec Motowizji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Canal+ przedłużył umowę z Polsatem na dystrybucję ich kanałów na platformie? Ja podpisywałem umowę w zeszłym roku i wszystkie kanały Polsatu mam niegawarantowane, a tak mi się o tym przypomniało czytając kolejny artykuł o tym jak operatorzy kablowi dalej walczą z Polsatem po tym jak zaproponował im ponad 100% podwyżki od grudnia za pakiet swoich kanałów? Domyślam się, że do podpisania umowy mogło dojść mniej więcej na początku tefo roku kiedy to pojawiły się pierwsze zmianki że Ekstraklasa na kanałach Canal+ Sport 3 i 4 pojawi się w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaszek Rzeczywiście... "No i co z tym rebrandingiem" chciałoby się zapytać, który podobno tak doskonale został przeprowadzony wg niektórych tu na forum ;).

2 miesiące to nadal mało na zmianę wyglądu punktów, nawet tak strategicznych jak w dużych centrach handlowych w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablówka drożej wychodzi. Fakt faktem, że są kanały na wyłączność z 2 platform, ale drożej. Miałem podobny  dylemat pomad rok temu. Poczytałem i stwierdziłem, że przy aneksowaniu w kablu nie dostanę takiej oferty cenowej jak u obecnego operatora. Wziąłem tylko neta z kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka drobna uszczypliwość. ;) Aczkolwiek na kanałach premium powinny moim zdaniem być emitowane treści, których nie znajdę w "Uwadze TVN", czy "Superwizjerze", gdzie patostreaming był wielokrotnie rozpracowywany i nic z tego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...