Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was w zakładce rozszerz oferte w MOJE NC+ tez jest tylko + miesiaca do aktywacji i reszta zniknela ?? Wczesniej mozna bylo samemu aktywowac dodatki a nie gęgać z konsultantem 

Nie trzeba gęgać. Można pisać do "E-Obsługi", którą mocno promuje teraz NC+ Jak się trafi na konsultanta to jest jakby czat i można dopytać o takie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość kingofsouth

@czerstwy co by nie było zapewne nie powali na kolana ;)

Z tych plusów miesiąca nigdy nie skorzystałem..... Za bogaty mam pakiet :lol2:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Czerstwy zgadzam się z tobą "HBO Go" bardzo dobra usługa a co do Filmbox paczki to brakuje mi usługi "Filmbox Live" w pełnej swojej odsłonie a nie w takiej okrojonej wersji jaką nam nc+ udostępniło :/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to normalne, mamy XXI wiek, to już czasy telewizji na życzenie, każdy ogląda co chce, kiedy chce i na czym chce, nie zatrzymamy rozwoju i trudno się dziwić, że NC+ będzie promowało serwisy e-VOD. Myślę jednak, że nadal normalna linearna telewizja będzie główną siłą napędową platformy, zwłaszcza, że sport czy informacje, są najciekawsze, kiedy są na żywo i najlepiej w jakości HD.

Zresztą co komu po darmowym miesiącu Eleven, po co oglądać kawałek sezonu rozgrywek a potem już nie? A w nc+go tv można przynajmniej obejrzeć parę ciekawych filmów od początku do końca i satysfakcja z tego zostaje nawet po okresie promocyjnym. Jak dotąd sam nie korzystałem z Plusa miesiąca, bo albo miałem już dany pakiet w ofercie albo nie było to nic ciekawego. Kolekcja Disney Movies to jednak coś fajnego, są tam filmy i bajki ponadczasowe, które można oglądać wiele razy i się nie nudzą. Zastanawiam się nawet nad wykupieniem tej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kolekcja Disney Movies to jednak coś fajnego, są tam filmy i bajki ponadczasowe, które można oglądać wiele razy i się nie nudzą. Zastanawiam się nawet nad wykupieniem tej kolekcji.

Sam nad tym się zastanawiałem ale mam szybkiego neta więc..... nie skorzystam a córka i tak obejrzy :P:D

Może przy przedłużeniu wezmę tą kolekcję ale to się jeszcze zobaczy ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ircios  jestem realistą..... rozmawiałem z żoną i zdajemy sobie sprawę że jeśli chcę mieć to co mam opłata może ulec zmianie,w moim przypadku mam do wyboru słoneczko lub nc+ i jak myślicie co wybiorę?Ja już mniej więcej na 99% wiem że zostaje.Sprawą otwartą są "plny" bo jeszcze się zastanawiam ile przeznaczę z domowego budżetu na nc+ ,już na starcie wiem że obecna kwota to cena wyjściowa ;)

Tak na marginesie do października jest sporo czasu i nie zaprzątam sobie jeszcze tym głowy.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Już był ale kto wie może  znów będzie ;)

Jedyny kanał wart uwagi w tym pakiecie to "HustlerHD" :P

"FightboxHD" dla pasjonatów no może "HistoryHD" ale ostatnio nie zaglądam tam za często ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...