Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, SatZnawca napisał:

To co można rozwiązać umowę? Bo umowę mam z nc+ nie z Canal+ :mrgreen:

To chyba ironia :) ale warto odpowiedzieć, bo pewnie i takie pytania będą. Umowę macie z ITI Neovision S.A., a nie z nc+ ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
16 minut temu, blaugrana18 napisał:

czy ktoś ma opcje france tv na zestawie z conax?? czy działa pakiet na zestawie bska z conax?? konsultant twierdzi że nie zadziała.

Opcja France TV od 1 czerwca br. jest dostępna dla wszystkich Abonentów nc+ niezależnie od posiadanego sprzętu (również BSKA z CONAX). 

Powołać się na promocję: TV France 8 zł 12 m dla Abonentów (06/19). 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukx95 napisał:

Potwierdzona informacja na temat rebrandingu platformy nc+ w platformę CANAL+:

https://naekranie.pl/aktualnosci/nc-zmienia-sie-w-canal-1563357502

Powinieneś wiedzieć, że ja jestem poważnym chłopem i jak coś tutaj wstawiam to to jest pewne i potwierdzone. Ale dobrze, że ten portal mnie uwiarygodnił ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie SATKurier już bodajże w 2013 pisał na swoim blogu o możliwym rebrandingu z nc+ na CANAL+.

 

CANAL czy CANAL+. Wiadomo i tak do czego zmierzałby ten rebranding. Inną kwestią jest to jakie jeszcze następstwa będą obecne przy zmianie nazwy. Czy tylko odświeżenie skamieniałego wizerunku czy może szykują coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele portali rozpisywało się dziś na temat zmiany nazwy platformy NC+ na CANAL+. Serwis NC+ GO ma nazywać się myCanal+. Moim zdaniem kolejne niepotrzebne trwonienie pieniędzy na rebranding. Znowu trzeba zmieniać szyldy w salonach sprzedaży, drukować nowe plakaty itp. Możliwe że zmiana była planowana od dłuższwgo czasu. Zwróćmy uwagę że dekodery 4K Ultrabox+ ani piloty do nich nie są opatrzone logo NC+ jak wcześniejsze dekodery a jedynie logo +. Według mnie zbędne wydawanie kasy i do tego zmiana będzie wprowadzać w błąd. W artykułach prasowych nie będzie od razu wiadomo czy mowa o kanale Canal+, grupie Canal+ czy platformie Canal+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

Powinieneś wiedzieć, że ja jestem poważnym chłopem i jak coś tutaj wstawiam to to jest pewne i potwierdzone. Ale dobrze, że ten portal mnie uwiarygodnił ?

@STARS.TV Przepraszam Cię za to, ale było zamieszanie, czy będzie po rebrandingu ten znak "+" w nowej nazwie platformy, czy go nie będzie i jednak będzie i ty to potwierdziłeś pierwszy.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wprowadzili by markę CANAL to mogliby też ujednolicić sprzęt i soft z tym francuskim. 

1 godzinę temu, jupiter napisał:

Wiele portali rozpisywało się dziś na temat zmiany nazwy platformy NC+ na CANAL+. Serwis NC+ GO ma nazywać się myCanal+. Moim zdaniem kolejne niepotrzebne trwonienie pieniędzy na rebranding. Znowu trzeba zmieniać szyldy w salonach sprzedaży, drukować nowe plakaty itp. Możliwe że zmiana była planowana od dłuższwgo czasu. Zwróćmy uwagę że dekodery 4K Ultrabox+ ani piloty do nich nie są opatrzone logo NC+ jak wcześniejsze dekodery a jedynie logo +. Według mnie zbędne wydawanie kasy i do tego zmiana będzie wprowadzać w błąd. W artykułach prasowych nie będzie od razu wiadomo czy mowa o kanale Canal+, grupie Canal+ czy platformie Canal+.

Tak mówiąc żartem to w salonach (poza wyspami w galeriach), to większe są szyldy CANAL+, niż nc+, więc tylko zdjąć szyld nc+, przedrukować plakaty i ulotki i cyk... Gotowe ?

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Emil.1603 napisał:

W sumie SATKurier już bodajże w 2013 pisał na swoim blogu o możliwym rebrandingu z nc+ na CANAL+.

 

CANAL czy CANAL+. Wiadomo i tak do czego zmierzałby ten rebranding. Inną kwestią jest to jakie jeszcze następstwa będą obecne przy zmianie nazwy. Czy tylko odświeżenie skamieniałego wizerunku czy może szykują coś więcej.

Na forum dawno temu jak dobrze pamietam była też mowa. 

Co do oferty, to będzie MyCanal. To już wiemy. Mogliby jeszcze rozbić osobno Canal+ Sport i Film. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder NC+ 4K  do tego jeden WIFIBOX jako MR .Chciałbym jeszcze jeden dodatkowy do MR ,za ile teraz da się wyrwać dodatkowy do MR ? Aktywacja też jest do kolejnego płatna  ? Jeszcze jedno pytanie ,czy jest coś takiego -aplikacja na Smart TV  aby  oglądać kanały tv bez dekodera ,przez sieć ? Coś takiego jak NC+GO przez stronę internetową ,tyle że z aplikacji na Smart TV Samsung .

Edytowane przez HANS 22/SAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wyczytałem na Sat Kurierze, że platforma nc + ma mieć zmienioną nazwę na... Canal +. Jak dla mnie - dziwaczny pomysł. Nazwa nowej platformy będzie taka niezbyt ładna i dziwna. Rozumiem ujednolicenie nazw, ale żeby tak nazywać platformę ? Nie podoba mi się. 

 

https://satkurier.pl/news/182124/platforma-nc-zmieni-nazwe-na-canal.html

Edytowane przez Gierek
potwierdzenie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hans 22/sat,

jest aplikacja nc+go w sklepie Play na tablet i działa na TV box-ach z androidem które się podłącza do telewizora przez HDMI,

sam używam Fergusona FBOX ATV i działa bardzo dobrze, jedyny minus to musi być obsługiwany pilotem z myszką (SR 400 lub SR 410)

przez to,  że jet to aplikacja na tablet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle z artykułow na Satkurierze i WM wygląda na to, że to nie będzie "Canal+" ale "Platforma Canal+" ;).

To kolejne domeny (platformacanalplus.pl i platformacanal.pl), które od sierpnia są zarejestrowane.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...