Jump to content
vibor

nc+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Ja też mogę polecić. Ale otwierając konto samemu z odpowiedniego linku można dostać 100 zł za otwarcie konta.

www. credit-agricole.pl /amp/o-banku /aktualnosci/2019 /credit-agricole-i-nc-proponuja-wspolne-korzysci-dla-klientow

Usunąć spacje.

Witam czy jest jakas opcja rozwiązania umowy 9 miesiecy przez zakończenie okresu minimalnego?

ewentualnie czy ktoś nie chciałby przejąć ode mnie abonamentu nc+ na 9 miesięcy z pakietem extra+ za 44.99 zł + 5zl dekoder premiumbox z nagrywarką

9 godzin temu, torre24 napisał:

www. credit-agricole.pl /amp/o-banku /aktualnosci/2019 /credit-agricole-i-nc-proponuja-wspolne-korzysci-dla-klientow

Usunąć spacje.

Przecież to jest to samo co poruszaliśmy w temacie dla stałych abonentów ;)

Chciałbym przestrzec przed nieuczciwością NCplus. W  czerwcu zawarłem umowę, korzystając z promocji na stronie internetowej o testowaniu oferty do 30 czerwca 2019. Ponieważ otrzymałem standardową umowę zgłosiłem mailem zastrzeżenia, że nie ma tam słowa o warunkach testowania. W odpowiedzi poinformowano mnie mailowo, że ze względu na krótki okres tej promocji nie przygotowywano specjalnej umowy, ale potwierdzono moja promocję testowania do 30 czerwca. Obecnie zadałem mailowo pytanie, czy mogę zamienić dekoder 4K Ultra na zwykły i w jaki sposób mógłbym dokonać zwrotu sprzętu do 30 czerwca, kurier, czy zwrot w punkcie, gdyby nie można było zamienić dekodera głównego. W odpowiedzi mailowej otrzymałem informację o braku możliwości zamiany oraz, że zawarłem zwykła umowę, NIE BYŁO żadnej promocji z testowaniem do 30 czerwca i mam standardowo 14 dni od dnia zawarcia na odstąpienie od umowy!!!!

Przykre to i szokujące, jak stracono też klienta na jeden z najwyższych pakietów. Omijać z daleka takie firmy!

• Upvote 1

Kiedy zawarłeś umowę?

W umowie nie ma zapisu o testowaniu. Jeżeli zawarłeś umowę do 15 czerwca, możesz do 30 czerwca zwrócić.

rok temu

teraz się przeprowadziłem i chce kupic interenet z tv bo nie mam netu tutaj

Zamówienie 11 czerwca, podpisana 13 czerwca. A teraz niby w ramach reklamacji 3 maile od Ncplus, że NIE BYŁO takiej promocji i ponoć do dziś mam czas na skorzystanie ze standardowego 14-dniowego odstąpienia, mimo podparcia się mailem ze sklepu ncplus z 13 czerwca na moje wątpliwości o braku w umowie zapisu o testowaniu, w którym piszą, że ze względu na krótki okres tej promocji nie przygotowano takich zmian w umowach  .... Dlatego piszę, że wygląda to na przekręt,

Ta promocja obowiązywała do 10.06.2019 potem została przedłużona do 15 czerwca przynajmniej w punktach, nie wiem jak było na infolinii. Masz podkładkę w mailach i możesz składać reklamację ale skoro masz też odstąpienie to dla Twojego spokoju i bez problemów możesz już teraz zrezygnować.

1 godzinę temu, torre24 napisał:

Odpowiedź wprost dla Pawel.

Z kodem polecenia masz dodatkowe 50.

4 minuty temu, roberttosat napisał:

Ta promocja obowiązywała do 10.06.2019 potem została przedłużona do 15 czerwca przynajmniej w punktach, nie wiem jak było na infolinii. Masz podkładkę w mailach i możesz składać reklamację ale skoro masz też odstąpienie to dla Twojego spokoju i bez problemów możesz już teraz zrezygnować.

Sprawdziłem, zamówienie moje było dokładnie ostatniego dnia promocji10 czerwca, ostatniego dnia promocji, mam na mailu to. Ale rezygnuję i tak , z taką firmą i takim naciąganiem nie jestem w stanie pogodzić się.

• Upvote 1

Z kodem polecenia masz dodatkowe 50.
Przepraszam, tego nie doczytałem. Ale i tak jestem już 130 zł do przodu.

Tyle milionów kasują za aktywację i dzierżawy, a taki szmelc wciskają abonentom.

• Upvote 1

Posted (edited)

Wynik ładny, ale za tak długi okres, że raczej trudno coś sensownego wywnioskować. Spadek "formy" NC+ to dopiero ostatni rok - strata LM, teraz te szopki z ekstraklasą...

Edited by bugmenot

I znów to samo od 2013... spadek spadek spadek. Teraz tłumaczenie z LM, o tym właśnie wiadomo już od 2 lat że NC+ nie ma LM.

@roberttosat C+ nie ma Ligi Mistrzów od roku. A że spadki są spodziewamy się dlatego, że nagle Vivendi przestało podawać wyniki polskiego oddziału, jak liczba abo stała w miejscu to informacja była ;).

A ludziom umowy też nie kończa się z dnia na dzień...

Edited by bugmenot
  • Confused 1

To że spadki i upadki nc+ to ja słyszę od powstania tej platformy. W C+ na antenie nie ma LM od zeszłego roku a wiadomo o tym już od 2 lat. Cofnij się 2 lata wstecz nawet na tym forum i popatrz co się wtedy działo a nie przywołujesz sytuację sprzed roku.

E: Paradoksalnie to sytuacja nc+ lepiej wyglądała właśnie przed rokiem jak już Polsat miał tą LM niż 2 lata wstecz gdy podano info, że ją stracił.

No i te opinie są uzasadnione, bo ta platforma mimo, że powstała wcześniej od CP i po drodze połączyła się z dwiema konkurencyjnymi, jakoś ciągle nie może nawiązać z Polsatem równej walki, jeśli chodzi o liczbę abo ;).

Nie może bo CP ma taniej a w NC+ żeby dostać podobną cenę co w cp za to samo trzeba śledzić promocje . a nie każdy ma czas i ochotę....... 

@_Artek_ Już zostało w innym temacie ustalone, że dawno CP nie ma taniej, jeśli chcesz oglądać coś poza kilkoma podstawowymi kanałami to ceny obu platform są podobne.
Ma natomiast IPTV, internet po LTE, po światłowodzie, telefon itd. Ale NC+ nikt tego nie broni tego też wprowadzić w podobnej formie ;).

Edited by bugmenot