Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie 11 czerwca, podpisana 13 czerwca. A teraz niby w ramach reklamacji 3 maile od Ncplus, że NIE BYŁO takiej promocji i ponoć do dziś mam czas na skorzystanie ze standardowego 14-dniowego odstąpienia, mimo podparcia się mailem ze sklepu ncplus z 13 czerwca na moje wątpliwości o braku w umowie zapisu o testowaniu, w którym piszą, że ze względu na krótki okres tej promocji nie przygotowano takich zmian w umowach  .... Dlatego piszę, że wygląda to na przekręt,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja obowiązywała do 10.06.2019 potem została przedłużona do 15 czerwca przynajmniej w punktach, nie wiem jak było na infolinii. Masz podkładkę w mailach i możesz składać reklamację ale skoro masz też odstąpienie to dla Twojego spokoju i bez problemów możesz już teraz zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, roberttosat napisał:

Ta promocja obowiązywała do 10.06.2019 potem została przedłużona do 15 czerwca przynajmniej w punktach, nie wiem jak było na infolinii. Masz podkładkę w mailach i możesz składać reklamację ale skoro masz też odstąpienie to dla Twojego spokoju i bez problemów możesz już teraz zrezygnować.

Sprawdziłem, zamówienie moje było dokładnie ostatniego dnia promocji10 czerwca, ostatniego dnia promocji, mam na mailu to. Ale rezygnuję i tak , z taką firmą i takim naciąganiem nie jestem w stanie pogodzić się.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wynik ładny, ale za tak długi okres, że raczej trudno coś sensownego wywnioskować. Spadek "formy" NC+ to dopiero ostatni rok - strata LM, teraz te szopki z ekstraklasą...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberttosat C+ nie ma Ligi Mistrzów od roku. A że spadki są spodziewamy się dlatego, że nagle Vivendi przestało podawać wyniki polskiego oddziału, jak liczba abo stała w miejscu to informacja była ;).

A ludziom umowy też nie kończa się z dnia na dzień...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że spadki i upadki nc+ to ja słyszę od powstania tej platformy. W C+ na antenie nie ma LM od zeszłego roku a wiadomo o tym już od 2 lat. Cofnij się 2 lata wstecz nawet na tym forum i popatrz co się wtedy działo a nie przywołujesz sytuację sprzed roku.

E: Paradoksalnie to sytuacja nc+ lepiej wyglądała właśnie przed rokiem jak już Polsat miał tą LM niż 2 lata wstecz gdy podano info, że ją stracił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i te opinie są uzasadnione, bo ta platforma mimo, że powstała wcześniej od CP i po drodze połączyła się z dwiema konkurencyjnymi, jakoś ciągle nie może nawiązać z Polsatem równej walki, jeśli chodzi o liczbę abo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ Już zostało w innym temacie ustalone, że dawno CP nie ma taniej, jeśli chcesz oglądać coś poza kilkoma podstawowymi kanałami to ceny obu platform są podobne.
Ma natomiast IPTV, internet po LTE, po światłowodzie, telefon itd. Ale NC+ nikt tego nie broni tego też wprowadzić w podobnej formie ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też średnio bo CP za 20 zł daje mi 80 kanałów i 3 mies gratis, NC+ 83 za 19,90 i 6 mies. za 9,99. A im dalej tym większe rozbieżności, w NC+ za 39,90 zł masz prawie 40 kanaówy więcej w ofercie niż w CP za 30 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już piszemy gdzie taniej:

https://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna

https://sklep.ncplus.pl/?pm_name=menu&pm_source=link_telewizja_06052039&_ga=2.263223812.923648251.1562921889-1619798799.1562921889

i ten przykład z postu wyżej. Jak by nie liczył na ilość kanałów to jednak CP nie wychodzi taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając o promocjach, które były ostatnio (dostępne dla wszystkich na stronie) - z C+, Eleven i PSP za 99 zł na całą umowę.

CP nie ma też promocji w których można oglądać telewizję miesiąc i potem ją oddać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...