Jump to content
vibor

nc+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Polityka nc+ w zakresie 4K jest dość niezrozumiała. Z jednej strony promuje się mocno Ultraboxa z dostępem do Canal +4K .  Z drugiej strony przedłużane są umowy dla abonentów z Cameleonami jednocześnie nie dając im szansy wymiany na moduł/dekoder 4K. Gdy umowa dobiega końca to abonent staje przed dylematem czy przedłużyć obecną umowę bez możliwości uruchomienia kanału Canal +4K - dla tych z Cameleonem- czy zakończyć umowę i wziąć nową ze sprzętem 4K .  Pachnie mi to trochę nierównym traktowaniem. Niby jedna firma a oferta jakby byly firmy dwie!

• Confused 1
  • Upvote 1

Przecież od początku fuzji są dwie grupy abonentów.Ci z cyfry i drudzy z n.Pierwsi mają np. multiroom za darmo a drudzy płatny. Z wymianą sprzętu zawsze były szopki. Jedni dostawali bez opłat,inni płacili,dla jednych jest oferta wymiany,dla drugich nie ma.

• Thanks 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

W dniu 25.04.2019 o 17:07, Saturn45 napisał:

Witam, powoli kończy mi się umowa, chciałem zapytać czy mając turboboxa jest sens wymieniać na inny, pomijając dekoder 4k. Czy wymiana cokolwiek zmieni w obsłudze itd. ?

Zmieni, znaczy pogorszy.

Jedyna wymiana warta rozważania, to na ultraboxa 4k.

Jak masz wymieniać na cokolwiek innego, to lepiej zostań przy turboboxie.

Posted (edited)
20 godzin temu, Pawel napisał:

Pewnie 10 zł miesięcznie. :D

Pewnie chodzi o aktywację dekoderów. Pisał o uruchomieniu. 

U mnie w ICA na drugiej umowie bez MR nie ma nic takiego.

Edited by ircios

15 godzin temu, markar napisał:

Polityka nc+ w zakresie 4K jest dość niezrozumiała. Z jednej strony promuje się mocno Ultraboxa z dostępem do Canal +4K .  Z drugiej strony przedłużane są umowy dla abonentów z Cameleonami jednocześnie nie dając im szansy wymiany na moduł/dekoder 4K. Gdy umowa dobiega końca to abonent staje przed dylematem czy przedłużyć obecną umowę bez możliwości uruchomienia kanału Canal +4K - dla tych z Cameleonem- czy zakończyć umowę i wziąć nową ze sprzętem 4K .  Pachnie mi to trochę nierównym traktowaniem. Niby jedna firma a oferta jakby byly firmy dwie!

Akurat tutaj polityka jest bardzo jasna. Chcesz mieć 4K to przechodzisz na caymana i tyle. Nie wiem co w tym niezrozumiałego.

• Confused 3
  • Upvote 1

Niezrozumiałe jest to: abonenci na camelach i własnym sprzęcie 4k nie mogą przejść bez rozwiązania umowy na moduł z c+4k. Nawet w trakcie umowy możesz przejść  z camela na dekoder 4k ale na moduł już nie.

Jeżeli dla ciebie jest to zrozumiałe to szacun...

• Confused 1
  • Upvote 3

Dobrze napisałeś.Polityka nc i traktowanie stałych abonentów jak obierki od ziemniaków  to wielki błąd tego operatora.

• Upvote 5

Może wina przeglądarki. U mnie nawet w telefonie taka możliwość jest

2 godziny temu, mateusz14422 napisał:

To czemu u mnie nie pojawia się czat z konsultantem po zalogowaniu do ica?

Przecież masz gotowca w zakładce Napisz do nas. Wybierasz zmianę pakietu,wpisujesz treść i to wszystko.Na maila dostaniesz potwierdzenie wysłania wiadomości, więc masz podkładkę gdyby były jakieś niejasności.

Prośba o pomoc, nowa umowa w NC+ założona na paszport. Przyszedł czas na rejestrację w Moje NC+ i od razu problem, musi być PESEL albo NIP.

Pani z BOK mało pomocna, usłyszałem "nie da się" i osoba była bardziej zainteresowana wciśnięciem mi dodatkowych usług lub kanałów jak by nigdy nic (żenada...).

Możecie coś poradzić? Da się to jakoś przejść czy zostaje tylko cesja na inną osobę?

Posted (edited)

Na umowie nie masz nr PESEL? Jakie to ma znaczenie czy jest wpisany nr dowodu osobistego czy nr paszportu?

Edited by roberttosat
  • Confused 1

Na umowie jest tylko nr paszportu, PESELu nie ma.

I jak tu teraz zarejestrować się w Moje NC+...

Posted (edited)

Idż do punktu, wypiszesz potwierdzenie zgodności danych i wniosek o ich zmianę. Od razu będziesz mógł się zalogować.

Edited by Pawel1987

Sorry, nie doprecyzowałem: osoba, na którą jest umowa, nie ma nr PESEL gdyż jest z innego kraju UE i stąd tylko nr paszportu na umowie.

Czyli jedyny sposób na zarejestrowanie się w Moje NC+ to najpierw zmiana abonenta (cesja)?

• Haha 4
  • Confused 1

Czy jest mozliwosc korzystania z uslug w innej lokalizacji, niz ta z umowy? Chcialbym przeniesc swoj caly sprzet do innego mieszkania w tej samej miejscowosci. Czy musze o tym informowac nc+?

Korzystasz z usługi w dowolnym miejscu. W umowie nie ma przecież adresu instalacji anteny.

• Like 1

Witam. Mam wykupiony pakiet VIP+MAX , ale mam zakodowane kanały erotyczne takie jak: Blue Hustler, Red Light HD itp. Pisze , że mam wprowadzić kod PIN czterocyfrowy. Pytanie gdzie można znaleźć ten PIN? lub czy da się jakoś odkodować te kanały , czy one same się odkodują np. są dostępne od godziny 23 do 5 ? 

Spróbuj PIN:0000 albo 1234. Możesz próbować różnych kombinacji ale któraś z tych powinna pasować.

• Like 1
  • Upvote 1

Chętnych do skorzystania z promocji nc+ z bankiem Credit Agricole zapraszam na PW.Można dodatkowo zyskać 50 zł łącząc promocję programu poleceń. Dzięki otrzymanemu kodowi od kolegi @shevchenko1987 od dzisiaj stałem się posiadaczem konta w w/w banku. Maksymalna kwota jaką można zyskać rośnie więc do 510 zł a jeszcze może dodatkowo wzrosnąć właśnie dzięki programowi poleceń. Warunki otrzymania premii są mega proste a otrzymaną premię od banku można spożytkować np. na podniesienie pakietu czy włączenie opcji dodatkowych. Posiadając więc goły pakiet Comfort+ czy Extra+ można na 18 miesięcy zyskać np.paczkę C+.

• Like 1